SIA "STURES" (reģ. Nr. 50203539861) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-02-13. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 17 660 EUR, zaudējumi 15 927 EUR, darbinieku skaits: 2. VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Ar sauszemes transportu saistīti atbalsta pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 50203539861 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-02-13 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV66ZZZ50203539861 |
| Juridiskā adrese | Anniņmuižas bulvāris 43 - 115A, Rīga, LV-1067 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 660 EUR | -15 927 EUR | 1 025 EUR | 2 |
| 2024 | 16 000 EUR | 541 EUR | 4 525 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.09 | 0.19 | 0.9 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.09 | 0.19 | 0.9 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.08 | 0.19 | 0.89 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.06 | 0.20 | 0.86 | 2 |
| 2024 | 4.88 | 1.71 | 3.17 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 17 660 EUR | 16 000 EUR |
| Bruto peļņa | 17 660 EUR | 16 000 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -15 927 EUR | 541 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -15 927 EUR | 541 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 025 EUR | 4 525 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 025 EUR | 4 525 EUR |
| Pašu kapitāls | -12 586 EUR | 3 341 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 13 611 EUR | 1 184 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-90,19 % | 3,38 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-1 553,85 % | 11,96 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
126,55 % | 16,19 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,08 | 0,35 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
17,23 | 3,54 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-1 553,85 % | 11,96 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-41,16 | 6,43 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "STURES" ir jauns un pilns ar enerģiju, gatavs nostiprināties tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Valsts AS "Latvijas dzelzceļš" | 142 548 917 | -1 180 376 | -0,8 % | 2 965 | 48 077 | 1 899 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Sonora Ekspedīcija" | 43 612 495 | 2 544 018 | 5,8 % | 31 | 1 406 855 | 1 958 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "SRR Logistics" | 20 735 595 | 280 210 | 1,4 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "KURBADS UN KO" | 15 604 053 | 1 130 780 | 7,2 % | 101 | 154 496 | 2 318 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Vervo" | 12 131 929 | -37 621 | -0,3 % | 53 | 228 904 | 1 727 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ELSE Logistics" | 10 912 661 | 293 331 | 2,7 % | 26 | 419 718 | 1 068 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "FRACHT" | 10 262 680 | 324 401 | 3,2 % | 14 | 733 049 | 2 879 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EUROPARK LATVIA" | 9 423 528 | 358 973 | 3,8 % | 38 | 247 988 | 2 409 (2026 Q3) |
| 9 | SIA SPARTA LOGISTICS | 9 346 782 | 409 970 | 4,4 % | 13 | 718 983 | 3 140 (2026 Q3) |
| 10 | SmartPosti SIA | 8 909 949 | -1 935 682 | -21,7 % | 78 | 114 230 | 2 307 (2026 Q3) |
| 336 | SIA "STURES" (šis uzņēmums) | 17 660 | -15 927 | -90,2 % | 2 | 8 830 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203539861 | LV66ZZZ50203539861 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STURES" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | STURES | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-02-13 | NULL | Rīga, Anniņmuižas bulvāris 43 - 115A | 1067 | 117494413 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12719401 | 50203539861 | 2024-02-07 | 2024-02-13 08:57:48 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92923157 | 50203539861 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-02-13 | 2024-02-13 13:07:02 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1968207 | 34163944 | 50203539861 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-02-13 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-03-12 19:00:41.192 |
| 2140621 | 35167390 | 50203539861 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-03-16 17:05:53.171 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1968207 | 34163944 | 16000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 16000 | 2061 | 13398 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 541 | 0 | 541 | NULL | 0 | 541 |
| 2140621 | 35167390 | 17660 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 17660 | 16705 | 16882 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -15927 | 0 | -15927 | NULL | 0 | -15927 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1968207 | 34163944 | 4525 | 0 | 0 | 0 | 4525 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4525 | NULL | 0 | 1184 | 0 | 3341 | 4525 |
| 2140621 | 35167390 | 1025 | 0 | 0 | 0 | 1025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1025 | NULL | 0 | 13611 | 0 | -12586 | 1025 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203539861 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STURES" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5221 | 010092 | Kurzemes rajons | 4.88 | 1.71 | 3.17 | 2 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203539861 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STURES" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Anniņmuižas bulvāris 43 - 115A, Rīga, LV-1067.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 17 660 EUR, un zaudējumi bija 15 927 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -41,16, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 880 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 710 EUR un VSAOI 3 170 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ar sauszemes transportu saistīti atbalsta pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ar sauszemes transportu saistīti atbalsta pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026