Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "RM MED"

SIA "RM MED" (reģ. Nr. 50203551281) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-03-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 15 529 EUR, peļņa 7 996 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 135,95 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.50203551281
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-03-27
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV89ZZZ50203551281
Juridiskā adrese Skolas iela 45 - 8, Dobele, Dobeles nov., LV-3701

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 15 529 EUR 7 996 EUR 10 876 EUR 0
2024 13 721 EUR 9 835 EUR 9 925 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 1.68 0.18 0.0 0
2026. gada 2. ceturksnis 0.18 0.18 0.0 0
2026. gada 1. ceturksnis 0.07 0.07 0.00 0
2025. gada 4. ceturksnis 1.89 0.13 0.00 0
2024 0.31 0.31 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis — —
2026. gada 2. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis — —
2025. gada 4. ceturksnis — —
2024 — —

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 15 529 EUR 13 721 EUR
Bruto peļņa 10 249 EUR 10 201 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 9 757 EUR 9 835 EUR
UIN nodoklis 1 761 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 7 996 EUR 9 835 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 10 876 EUR 9 925 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 10 876 EUR 9 925 EUR
Pašu kapitāls 10 796 EUR 9 845 EUR
Īstermiņa saistības 80 EUR 80 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 503. no 1 113

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
135,95 124,06
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
135,95 124,06
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
51,49 % 71,68 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
73,52 % 99,09 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
74,06 % 99,90 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,01 0,01
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,43 1,38
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
90,38 % 99,90 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
62,44 57,70

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "RM MED" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7499)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1113 uzņēmumi 503. vieta pēc apgrozījuma 264. vieta pēc peļņas Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "DOKUMEDS"16 015 3122 062 46112,9 %27593 1603 589 (2026 Q3)
2SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs"15 187 58525 4270,2 %39438 5471 513 (2026 Q3)
3SIA "Imarketing Group"14 777 147170 6131,2 %91 641 9053 451 (2026 Q3)
4SIA "Innovative Travel Solutions"11 733 583851 5997,3 %15078 2243 480 (2026 Q3)
5Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs"10 878 84471 5170,7 %26640 8981 953 (2026 Q3)
6SIA "FN-SERVISS"7 795 825271 8953,5 %14354 5161 923 (2026 Q3)
7SIA ATVASES RK7 466 453829 09111,1 %16466 6531 898 (2026 Q3)
8SIA "Merck Sharp & Dohme Latvija"4 274 745232 5765,4 %26164 4134 807 (2026 Q3)
9SIA "Perkone & Partners"2 883 900794 10027,5 %21 441 950***
10SIA Linco Energy2 876 957303 82410,6 %12 876 957***
503SIA "RM MED" (šis uzņēmums)15 5297 99651,5 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-15). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "RM MED"
7499 Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
50203551281 LV89ZZZ50203551281 SIA "RM MED" SIA RM MED NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-03-27 NULL Dobeles nov., Dobele, Skolas iela 45 - 8 3701 115551253 100016622 100003198 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12804959 50203551281 2024-03-04 2024-03-27 08:43:23

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92926192 50203551281 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 10 EUR 2024-03-27 2024-03-27 15:03:55

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2002871 34332675 50203551281 DokGPv1 UGP 2024 2024-03-27 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-05-06 21:02:29.798
2121104 35111110 50203551281 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-02-24 21:01:43.403

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2002871 34332675 13721 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3520 10201 0 366 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 9835 0 9835 NULL 0 9835
2121104 35111110 15529 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5280 10249 0 492 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 9757 1761 7996 NULL 0 7996

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2002871 34332675 9925 0 0 0 9925 0 0 0 0 9925 NULL 80 0 0 9845 9925
2121104 35111110 10876 0 0 0 10876 0 0 0 0 10876 NULL 80 0 0 10796 10876

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
50203551281 SIA "RM MED" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7499 028210 Dobele 0.31 0.31 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
50203551281 SIA "RM MED" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "RM MED" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Skolas iela 45 - 8, Dobele, Dobeles nov., LV-3701.

Kāds bija SIA "RM MED" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 15 529 EUR, un peļņa bija 7 996 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "RM MED" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "RM MED" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 135,95 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 135,95.

Kāds ir SIA "RM MED" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 62,44, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "RM MED"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 310 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 310 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "RM MED" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "RM MED" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi — Dobeles novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi · Dobeles novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026