SIA "MP Impact" (reģ. Nr. 50203551671) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-03-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 11 246 EUR, peļņa 3 858 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 17,01 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 50203551671 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-03-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV35ZZZ50203551671 |
| Juridiskā adrese | Vīgriežu iela 32 - 27, Jelgava, LV-3008 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 246 EUR | 3 858 EUR | 12 870 EUR | 0 |
| 2024 | 7 867 EUR | 5 645 EUR | 8 593 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.51 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.07 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.76 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 11 246 EUR | 7 867 EUR |
| Bruto peļņa | 8 935 EUR | 6 560 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 908 EUR | 5 645 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 858 EUR | 5 645 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 12 870 EUR | 8 593 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 9 390 EUR | 7 980 EUR |
| Pašu kapitāls | 12 318 EUR | 8 460 EUR |
| Īstermiņa saistības | 552 EUR | 133 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
17,01 | 60,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
17,01 | 60,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
34,31 % | 71,76 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
29,98 % | 65,69 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
31,32 % | 66,73 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,04 | 0,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,87 | 0,92 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
31,73 % | 66,73 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
12,49 | 31,16 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MP Impact" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Vizii" | 12 638 905 | 141 008 | 1,1 % | 868 | 14 561 | 739 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Concord Service Group | 9 150 643 | 86 001 | 0,9 % | 477 | 19 184 | 777 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "CHS" | 8 297 173 | 172 148 | 2,1 % | 526 | 15 774 | 726 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MARIVO" | 5 484 073 | 73 948 | 1,3 % | 349 | 15 714 | 688 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Ekozona" | 4 367 227 | 221 009 | 5,1 % | 112 | 38 993 | 1 184 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Cleanhouse" | 3 324 629 | 152 274 | 4,6 % | 136 | 24 446 | 873 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Simply Clean" | 2 255 312 | 60 616 | 2,7 % | 67 | 33 661 | 1 108 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MAX SHINE" | 2 105 427 | 459 499 | 21,8 % | 165 | 12 760 | 582 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "XCLEAN" | 1 677 490 | 639 | 0,0 % | 34 | 49 338 | 672 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "LV GROUP" | 1 504 260 | 135 260 | 9,0 % | 50 | 30 085 | 944 (2026 Q3) |
| 200 | MP Impact SIA (šis uzņēmums) | 11 246 | 3 858 | 34,3 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203551671 | LV35ZZZ50203551671 | MP Impact SIA | NULL | MP Impact | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-03-28 | NULL | Jelgava, Vīgriežu iela 32 - 27 | 3008 | 116355811 | 0 | 100003028 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12810114 | 50203551671 | 2024-03-06 | 2024-03-28 16:30:46 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92926590 | 50203551671 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-03-28 | 2024-03-28 16:26:25 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2031799 | 34430854 | 50203551671 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-03-28 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-24 21:02:37.299 |
| 2258351 | 35404662 | 50203551671 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-23 17:01:34.684 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2031799 | 34430854 | 7867 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1307 | 6560 | 9 | 17 | 0 | 896 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5645 | 0 | 5645 | NULL | 0 | 5645 |
| 2258351 | 35404662 | 11246 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2311 | 8935 | 357 | 80 | 0 | 4590 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3908 | 50 | 3858 | NULL | 0 | 3858 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2031799 | 34430854 | 6567 | 0 | 1413 | 0 | 7980 | 0 | 613 | 0 | 613 | 8593 | NULL | 133 | 0 | 0 | 8460 | 8593 |
| 2258351 | 35404662 | 7370 | 0 | 2020 | 0 | 9390 | 0 | 3480 | 0 | 3480 | 12870 | NULL | 552 | 0 | 0 | 12318 | 12870 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203551671 | MP Impact SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8121 | 003000 | Jelgava | 0.76 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203551671 | MP Impact SIA | ir | 15.04.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203551671 | MP Impact SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vīgriežu iela 32 - 27, Jelgava, LV-3008.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 11 246 EUR, un peļņa bija 3 858 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 17,01 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 17,01.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 12,49, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 760 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi · Jelgava — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026