SIA "RČ Investments" (reģ. Nr. 50203569391) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-06-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 20 206 EUR, peļņa 479 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,29 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Starpniecības pakalpojumi operācijās ar nekustamo īpašumu
| Reģistrācijas Nr. | 50203569391 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-06-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV96ZZZ50203569391 |
| Juridiskā adrese | "Madaras", Īdeņa, Nagļu pag., Rēzeknes nov., LV-4631 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20 206 EUR | 479 EUR | 2 110 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.5 | 0.44 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.2 | 0.2 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.13 | 0.13 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 20 206 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 8 906 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 529 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 479 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 110 EUR | 1 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 110 EUR | 1 EUR |
| Pašu kapitāls | 480 EUR | 1 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 630 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,29 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,29 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,37 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
22,70 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
99,79 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,40 | 0,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
21,35 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
9,58 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
115,63 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,85 | 1,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RČ Investments" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Valsts AS "Valsts nekustamie īpašumi" | 47 941 289 | 1 273 659 | 2,7 % | 398 | 120 456 | 2 653 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "LATIO" | 4 083 959 | -71 546 | -1,8 % | 52 | 78 538 | 2 607 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Dino Zoo" | 3 242 584 | 1 949 | 0,1 % | 1 | 3 242 584 | *** |
| 4 | SIA "Colliers International Advisors" | 2 888 898 | 405 925 | 14,1 % | 33 | 87 542 | 2 396 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Immo Luxury" | 2 613 569 | 286 066 | 10,9 % | 6 | 435 595 | 3 799 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Kivi Real Estate" | 1 461 329 | 182 428 | 12,5 % | 4 | 365 332 | 1 303 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Interbaltija" | 1 193 075 | 110 128 | 9,2 % | 24 | 49 711 | 1 595 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EIROEKSPERTS" | 888 695 | 11 428 | 1,3 % | 11 | 80 790 | 979 (2026 Q3) |
| 9 | SIA RIR Office | 654 215 | -10 956 | -1,7 % | 4 | 163 554 | 846 (2026 Q3) |
| 10 | SIA Livonia Development group | 567 961 | 533 064 | 93,9 % | 1 | 567 961 | *** |
| 295 | RČ Investments SIA (šis uzņēmums) | 20 206 | 479 | 2,4 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203569391 | LV96ZZZ50203569391 | RČ Investments SIA | NULL | RČ Investments | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-06-17 | NULL | Rēzeknes nov., Nagļu pag., Īdeņa, "Madaras" | 4631 | 103593620 | 100016542 | 0 | 0043550 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12947859 | 50203569391 | 2024-06-04 | 2024-06-17 09:58:43 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92931570 | 50203569391 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2024-06-17 | 2024-06-17 10:02:10 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2093052 | 34939432 | 50203569391 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-06-17 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-12-03 19:00:31.89 |
| 2247212 | 35387032 | 50203569391 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-20 17:05:59.469 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2093052 | 34939432 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 2247212 | 35387032 | 20206 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11300 | 8906 | 0 | 2009 | 0 | 6342 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | NULL | NULL | 529 | 50 | 479 | NULL | 0 | 479 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2093052 | 34939432 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 2247212 | 35387032 | 0 | 0 | 2110 | 0 | 2110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2110 | NULL | 1630 | 0 | 0 | 480 | 2110 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203569391 | RČ Investments SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6831 | 038231 | Varakļāni | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203569391 | RČ Investments SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Madaras", Īdeņa, Nagļu pag., Rēzeknes nov., LV-4631.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 20 206 EUR, un peļņa bija 479 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,29 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,29.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,85, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Starpniecības pakalpojumi operācijās ar nekustamo īpašumu.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Starpniecības pakalpojumi operācijās ar nekustamo īpašumu · Rēzeknes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026