SIA "PSRENT1" (reģ. Nr. 50203587471) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-09-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 44 250 EUR, peļņa 15 608 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 9,64 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju
| Reģistrācijas Nr. | 50203587471 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-09-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV40ZZZ50203587471 |
| Juridiskā adrese | Smilšu iela 105 - 28, Daugavpils, LV-5410 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44 250 EUR | 15 608 EUR | 23 176 EUR | 4 |
| 2024 | 6 559 EUR | 2 559 EUR | 7 518 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.3 | 0.12 | 1.18 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.42 | 0.12 | 1.3 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.61 | 0.31 | 1.30 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.30 | 1.46 | 0.83 | 3 |
| 2024 | 0.18 | 0.00 | 0.18 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 230.76 | ~ 206.53 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 317.79 | ~ 284.42 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 317.79 | ~ 284.42 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 270.53 | ~ 242.12 |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 44 250 EUR | 6 559 EUR |
| Personāla izmaksas | 9 692 EUR | 1 448 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 15 608 EUR | 2 559 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 15 608 EUR | 2 559 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 23 176 EUR | 7 518 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 21 289 EUR | 5 618 EUR |
| Pašu kapitāls | 20 967 EUR | 5 359 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 209 EUR | 2 159 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
9,64 | 2,60 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
9,64 | 2,59 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
35,27 % | 39,02 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
67,35 % | 34,04 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
74,44 % | 47,75 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,11 | 0,40 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
32,47 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,91 | 0,87 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
76,81 % | 47,75 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,41 | 3,90 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "PSRENT1" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SL BŪVE" | 4 958 280 | 11 708 | 0,2 % | 0 | — | — |
| 2 | SIA "BAMAKO" | 1 115 705 | 88 589 | 7,9 % | 15 | 74 380 | 1 003 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Delta Motors" | 769 760 | -166 457 | -21,6 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "Miks BUS" | 699 818 | 59 274 | 8,5 % | 14 | 49 987 | 800 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "VARU AIZVEST LV" | 627 008 | 121 247 | 19,3 % | 9 | 69 668 | 1 269 (2026 Q3) |
| 6 | Star Express, SIA | 436 494 | -12 879 | -3,0 % | 1 | 436 494 | *** |
| 7 | Capital Travel SIA | 240 888 | -9 646 | -4,0 % | 4 | 60 222 | — |
| 8 | SIA "Auto Taxi" | 180 823 | 50 894 | 28,1 % | 0 | — | — |
| 9 | SIA "Alps Drivers" | 166 283 | 3 089 | 1,9 % | 2 | 83 142 | *** |
| 10 | SIA "UPES PROJEKTS" | 145 619 | 7 799 | 5,4 % | 4 | 36 405 | 134 (2026 Q3) |
| 198 | SIA "PSRENT1" (šis uzņēmums) | 44 250 | 15 608 | 35,3 % | 5 | 8 850 | 231 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203587471 | LV40ZZZ50203587471 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PSRENT1" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | PSRENT1 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-09-10 | NULL | Daugavpils, Smilšu iela 105 - 28 | 5410 | 116092217 | 0 | 100003011 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13090733 | 50203587471 | 2024-09-09 | 2024-09-10 16:38:50 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92936668 | 50203587471 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-09-10 | 2024-09-10 16:49:55 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2033690 | 34437321 | 50203587471 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-09-10 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-05-26 19:00:17.119 |
| 2240461 | 35375161 | 50203587471 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-05-18 17:01:44.357 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2033690 | 34437321 | 6559 | 0 | 0 | 0 | 2056 | 1448 | 100 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 419 | 0 | 0 | 23 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2559 | 0 | 2559 | NULL | 0 | 2559 |
| 2240461 | 35375161 | 44250 | 0 | 0 | 0 | 9136 | 9692 | 993 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8620 | 0 | 0 | 295 | 0 | 496 | NULL | NULL | 15608 | 0 | 15608 | NULL | 0 | 15608 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2033690 | 34437321 | 4926 | 0 | 665 | 27 | 5618 | 0 | 1900 | 0 | 1900 | 7518 | NULL | 2159 | 0 | 0 | 5359 | 7518 |
| 2240461 | 35375161 | 21043 | 0 | 244 | 2 | 21289 | 0 | 1887 | 0 | 1887 | 23176 | NULL | 2209 | 0 | 0 | 20967 | 23176 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203587471 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PSRENT1" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4933 | 002000 | Daugavpils | 0.18 | 0.00 | 0.18 | 2 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203587471 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PSRENT1" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Smilšu iela 105 - 28, Daugavpils, LV-5410.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 44 250 EUR, un peļņa bija 15 608 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 9,64 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 9,64.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,41, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 180 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp VSAOI 180 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju · Daugavpils — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026