IK "BuvMark" (reģ. Nr. 51202026351) — individuālais komersants, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2009-05-18.
Pamatdarbība: Nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 51202026351 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Individuālais komersants (IK) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2009-05-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV49ZZZ51202026351 |
| Juridiskā adrese | Sanatorijas iela 33 - 6, Ventspils, LV-3602 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.68 | 0.48 | 2.4 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.95 | 0.24 | 1.2 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 6.87 | 0.64 | 2.67 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.10 | 0.37 | 2.45 | 4 |
| 2024 | 10.39 | 2.01 | 5.04 | 3 |
| 2023 | 7.17 | 0.74 | 2.65 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 782.24 | ~ 661.83 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 391.12 | ~ 350.05 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 870.25 | ~ 720.51 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 598.90 | ~ 529.38 |
| 2024 | 410.68 | ~ 367.56 |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (5.04 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 410.68 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 410.68 * 0.105 = 43.12 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (410.68 - 43.12 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 410.68 - 43.12 - 0.00 = ~ 367.56 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BBS Lead SIA | 985 461 | 12 446 | 1,3 % | 0 | — | — |
| 2 | SIA "P ARVI" | 854 416 | 22 965 | 2,7 % | 25 | 34 177 | 536 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Eko Energo Saule | 602 405 | -3 615 | -0,6 % | 9 | 66 934 | 1 168 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ADRIA" | 398 253 | 1 471 | 0,4 % | 7 | 56 893 | 441 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Monumenti.LV" | 371 904 | 21 898 | 5,9 % | 11 | 33 809 | 511 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "DĀVANAS" | 349 662 | 52 803 | 15,1 % | 7 | 49 952 | 798 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "MELNĀ PĒRLE" | 340 969 | -7 824 | -2,3 % | 16 | 21 311 | 688 (2026 Q3) |
| 8 | SLRK Catering SIA | 293 213 | 28 025 | 9,6 % | 10 | 29 321 | 182 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "HLM" | 281 259 | -54 781 | -19,5 % | 8 | 35 157 | 952 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TARGET I" | 270 800 | -10 642 | -3,9 % | 4 | 67 700 | 829 (2026 Q3) |
| 162 | IK "BuvMark" (šis uzņēmums) | 0 | 0 | — | 3 | — | 782 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51202026351 | LV49ZZZ51202026351 | IK "BuvMark" | IK | BuvMark | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | IK | Individuālais komersants | 2009-05-18 | NULL | Ventspils, Sanatorijas iela 33 - 6 | 3602 | 115071970 | 0 | 100003060 | 0270000 | NULL |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 51202026351 | 2010-07-29 | IK "MARK 777" |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51202026351 | IK "BuvMark" | 2024 | Individuālais komersants | 4719 | 007000 | Ventspils | 10.39 | 2.01 | 5.04 | 3 |
| 51202026351 | IK "BuvMark" | 2023 | Individuālais komersants | 4719 | 007000 | Ventspils | 7.17 | 0.74 | 2.65 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 51202026351 | IK "BuvMark" | ir | 26.07.2016 | nav | nav |
Juridiskā adrese ir Sanatorijas iela 33 - 6, Ventspils, LV-3602.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "IK "MARK 777"".
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 410.68 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 367.56 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 10 390 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 010 EUR un VSAOI 5 040 EUR (VID atvērtie dati).
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializēta mazumtirdzniecība · Ventspils — lielākie uzņēmumi
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026