SIA "FINEWOOD" (reģ. Nr. 51203061301) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-09-22. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 60 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 17,71 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Koksnes apstrāde un apdare
| Reģistrācijas Nr. | 51203061301 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-09-22 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV62ZZZ51203061301 |
| Juridiskā adrese | Smilšu iela 2, Valdemārpils, Talsu nov., LV-3260 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 EUR | -60 EUR | 4 800 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -50 EUR | 4 800 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -50 EUR | 4 800 EUR | 1 |
| 2021 | 0 EUR | -60 EUR | 4 800 EUR | 1 |
| 2020 | 0 EUR | -66 EUR | 4 800 EUR | 1 |
| 2019 | 0 EUR | -69 EUR | 4 934 EUR | 1 |
| 2018 | 0 EUR | -116 EUR | 4 934 EUR | 0 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -10 EUR | 0 EUR | 0 EUR | -10 EUR | -16 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -60 EUR | -50 EUR | -50 EUR | -60 EUR | -66 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 800 EUR | 4 800 EUR | 4 800 EUR | 4 800 EUR | 4 800 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 800 EUR | 4 800 EUR | 4 800 EUR | 4 800 EUR | 4 800 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 329 EUR | 2 389 EUR | 2 439 EUR | 2 489 EUR | 2 549 EUR |
| Īstermiņa saistības | 271 EUR | 211 EUR | 161 EUR | 111 EUR | 51 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 2 200 EUR | 2 200 EUR | 2 200 EUR | 2 200 EUR | 2 200 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
17,71 | 22,75 | 29,81 | 43,24 | 94,12 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
17,71 | 22,75 | 29,81 | 43,24 | 94,12 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-1,25 % | -1,04 % | -1,04 % | -1,25 % | -1,38 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-2,58 % | -2,09 % | -2,05 % | -2,41 % | -2,59 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,06 | 1,01 | 0,97 | 0,93 | 0,88 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,22 % | 0,00 % | 0,00 % | -0,21 % | -0,34 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,48 | 1,52 | 1,56 | 1,59 | 1,62 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "FINEWOOD" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bitus Latvia SIA | 70 612 636 | 417 463 | 0,6 % | 411 | 171 807 | 2 326 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BWT Timber" | 33 337 477 | 1 588 234 | 4,8 % | 54 | 617 361 | 2 361 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "KOKPĀRSTRĀDE 98" | 24 154 484 | 43 127 | 0,2 % | 218 | 110 800 | 1 777 (2026 Q3) |
| 4 | AS "Hornbaek Baltic" | 13 107 079 | 244 199 | 1,9 % | 135 | 97 089 | 1 655 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "JAUDA-KOKS" | 5 954 736 | 647 534 | 10,9 % | 9 | 661 637 | 3 368 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "PB Koksne" | 5 716 952 | 135 978 | 2,4 % | 48 | 119 103 | 1 235 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LWP" | 5 475 133 | 350 180 | 6,4 % | 24 | 228 131 | 2 788 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NORTE" | 3 988 081 | 19 506 | 0,5 % | 64 | 62 314 | 1 796 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ĪVEJA" | 3 336 326 | 309 321 | 9,3 % | 25 | 133 453 | 1 517 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "LAIMDOTAS" | 3 013 550 | 366 537 | 12,2 % | 35 | 86 101 | 1 033 (2026 Q3) |
| 86 | SIA "FINEWOOD" (šis uzņēmums) | 0 | -60 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51203061301 | LV62ZZZ51203061301 | SIA "FINEWOOD" | SIA | FINEWOOD | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-09-22 | NULL | Talsu nov., Valdemārpils, Smilšu iela 2 | 3260 | 106484623 | 100016253 | 100003663 | 0880217 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6773426 | 51203061301 | 2017-09-19 | 2017-09-19 15:42:47 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92601805 | 51203061301 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1400 | EUR | 2017-09-22 | 2017-09-22 14:04:43 |
| 92601804 | 51203061301 | REGISTERED_EQUITY | Reģistrētais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2017-09-22 | 2017-09-22 14:04:43 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1099979 | 23302902 | 51203061301 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-22 04:38:20.656 |
| 1402728 | 31341880 | 51203061301 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-30 20:02:28.793 |
| 2072178 | 34547177 | 51203061301 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-11 03:04:32.48 |
| 955247 | 21536337 | 51203061301 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-13 21:24:25.679 |
| 1240577 | 29489992 | 51203061301 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-07-02 14:05:40.244 |
| 1756992 | 32538165 | 51203061301 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-04 20:07:47.212 |
| 1931257 | 33624438 | 51203061301 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-07-02 23:00:17.323 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1099979 | 23302902 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -19 | 50 | -69 | NULL | 0 | -69 |
| 1240577 | 29489992 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -16 | 50 | -66 | NULL | 0 | -66 |
| 1402728 | 31341880 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -10 | 50 | -60 | NULL | 0 | -60 |
| 1756992 | 32538165 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
| 1931257 | 33624438 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
| 2072178 | 34547177 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -10 | 50 | -60 | NULL | 0 | -60 |
| 955247 | 21536337 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -66 | 50 | -116 | NULL | 0 | -116 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1099979 | 23302902 | 4934 | 0 | 0 | 0 | 4934 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4934 | NULL | 119 | 2200 | 0 | 2615 | 4934 |
| 1240577 | 29489992 | 4800 | 0 | 0 | 0 | 4800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4800 | NULL | 51 | 2200 | 0 | 2549 | 4800 |
| 1402728 | 31341880 | 4800 | 0 | 0 | 0 | 4800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4800 | NULL | 111 | 2200 | 0 | 2489 | 4800 |
| 1756992 | 32538165 | 4800 | 0 | 0 | 0 | 4800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4800 | NULL | 161 | 2200 | 0 | 2439 | 4800 |
| 1931257 | 33624438 | 4800 | 0 | 0 | 0 | 4800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4800 | NULL | 211 | 2200 | 0 | 2389 | 4800 |
| 2072178 | 34547177 | 4800 | 0 | 0 | 0 | 4800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4800 | NULL | 271 | 2200 | 0 | 2329 | 4800 |
| 955247 | 21536337 | 4934 | 0 | 0 | 0 | 4934 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4934 | NULL | 50 | 2200 | 0 | 2684 | 4934 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51203061301 | SIA "FINEWOOD" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1612 | 051230 | Valdemārpils | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 51203061301 | SIA "FINEWOOD" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1610 | 051230 | Valdemārpils | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 51203061301 | SIA "FINEWOOD" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1610 | 051230 | Valdemārpils | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 51203061301 | SIA "FINEWOOD" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Smilšu iela 2, Valdemārpils, Talsu nov., LV-3260.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 60 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 17,71 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 17,71.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 1,48, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Koksnes apstrāde un apdare.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Koksnes apstrāde un apdare · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026