SIA "Astoņi plus" (reģ. Nr. 51203063251) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-04-16. Jaunākais gada pārskats (2023): apgrozījums 3 170 EUR, peļņa 485 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 7,52 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Ēdināšana pasākumos
| Reģistrācijas Nr. | 51203063251 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-04-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV83ZZZ51203063251 |
| Juridiskā adrese | Kļavu iela 22, Talsi, Talsu nov., LV-3201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 3 170 EUR | 485 EUR | 2 228 EUR | 0 |
| 2022 | 1 700 EUR | 253 EUR | 1 723 EUR | 0 |
| 2021 | 5 053 EUR | 729 EUR | 1 543 EUR | 0 |
| 2020 | 12 600 EUR | 396 EUR | 2 244 EUR | 0 |
| 2019 | 21 402 EUR | 253 EUR | 3 687 EUR | 1 |
| 2018 | 7 625 EUR | -68 EUR | 2 048 EUR | 0 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 170 EUR | 1 700 EUR | 5 053 EUR | 12 600 EUR | 21 402 EUR |
| Bruto peļņa | 659 EUR | 378 EUR | 904 EUR | 628 EUR | 454 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 535 EUR | 303 EUR | 779 EUR | 396 EUR | 253 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 485 EUR | 253 EUR | 729 EUR | 396 EUR | 253 EUR |
| Pozīcija | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 228 EUR | 1 723 EUR | 1 543 EUR | 2 244 EUR | 3 687 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 278 EUR | 823 EUR | 663 EUR | 1 164 EUR | 2 337 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 058 EUR | 1 573 EUR | 1 320 EUR | 591 EUR | 195 EUR |
| Īstermiņa saistības | 170 EUR | 150 EUR | 223 EUR | 1 653 EUR | 3 492 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. 2 līgumiem summa avotā nav publicēta. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
7,52 | 5,49 | 2,97 | 0,70 | 0,67 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
6,04 | 4,54 | 2,97 | 0,70 | 0,67 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
15,30 % | 14,88 % | 14,43 % | 3,14 % | 1,18 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
21,77 % | 14,68 % | 47,25 % | 17,65 % | 6,86 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
23,57 % | 16,08 % | 55,23 % | 67,01 % | 129,74 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,08 | 0,10 | 0,17 | 2,80 | 17,91 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,42 | 0,99 | 3,27 | 5,61 | 5,80 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
26,00 % | 19,26 % | 59,02 % | 67,01 % | 129,74 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,39 | 6,99 | 8,25 | 6,37 | 5,85 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Astoņi plus" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2023. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "JAUNRADE KAFE" | 3 014 943 | 151 868 | 5,0 % | 40 | 75 374 | 1 380 (2026 Q3) |
| 2 | 12eat Latvija SIA | 2 223 022 | 90 329 | 4,1 % | 17 | 130 766 | 1 568 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "VIKTORIJA B" | 1 911 254 | -28 859 | -1,5 % | 75 | 25 483 | 837 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Latvian Catering Company" | 1 316 094 | 41 711 | 3,2 % | 18 | 73 116 | 1 895 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "GB Piegāde" | 1 171 297 | 7 931 | 0,7 % | 23 | 50 926 | 1 169 (2026 Q3) |
| 6 | PS "Rīgas virtuve" | 1 163 564 | -78 043 | -6,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "O.V.Food" | 801 747 | 16 414 | 2,0 % | 20 | 40 087 | 1 419 (2026 Q3) |
| 8 | SIA komercfirma "BALTIKA LT" | 750 654 | 8 904 | 1,2 % | 24 | 31 277 | 926 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DOMUS FIK" | 716 208 | 9 085 | 1,3 % | 38 | 18 848 | 502 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TB dizains" | 541 951 | -24 010 | -4,4 % | 21 | 25 807 | 786 (2026 Q3) |
| 116 | SIA "Astoņi plus" (šis uzņēmums) | 3 170 | 485 | 15,3 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51203063251 | LV83ZZZ51203063251 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Astoņi plus" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Astoņi plus | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-04-16 | NULL | Talsu nov., Talsi, Kļavu iela 22 | 3201 | 101234997 | 100016253 | 100003630 | 0880201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7546863 | 51203063251 | 2018-04-12 | 2018-04-12 16:03:30 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92637584 | 51203063251 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2018-04-16 | 2018-04-16 12:05:19 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 866828 | 21193517 | 51203063251 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-04-16 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-09 05:09:40.244 |
| 1032071 | 22877343 | 51203063251 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-18 08:44:35.351 |
| 1784424 | 33011882 | 51203063251 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-01-16 19:00:19.469 |
| 1784438 | 33011912 | 51203063251 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-01-16 19:00:49.066 |
| 1784446 | 33011928 | 51203063251 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-01-16 19:01:04.636 |
| 1203616 | 29158678 | 51203063251 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-04-22 17:15:33.041 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1032071 | 22877343 | 21402 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20948 | 454 | 0 | 201 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 253 | 0 | 253 | NULL | 0 | 253 |
| 1203616 | 29158678 | 12600 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11972 | 628 | 0 | 232 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 396 | 0 | 396 | NULL | 0 | 396 |
| 1784424 | 33011882 | 5053 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4149 | 904 | 0 | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 779 | 50 | 729 | NULL | 0 | 729 |
| 1784438 | 33011912 | 1700 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1322 | 378 | 0 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 303 | 50 | 253 | NULL | 0 | 253 |
| 1784446 | 33011928 | 3170 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2511 | 659 | 0 | 124 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 535 | 50 | 485 | NULL | 0 | 485 |
| 866828 | 21193517 | 7625 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7591 | 34 | 0 | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -68 | 0 | -68 | NULL | 0 | -68 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1032071 | 22877343 | 1832 | 0 | 505 | 0 | 2337 | 0 | 1350 | 0 | 1350 | 3687 | NULL | 3492 | 0 | 0 | 195 | 3687 |
| 1203616 | 29158678 | 942 | 0 | 222 | 0 | 1164 | 0 | 1080 | 0 | 1080 | 2244 | NULL | 1653 | 0 | 0 | 591 | 2244 |
| 1784424 | 33011882 | 663 | 0 | 0 | 0 | 663 | 0 | 880 | 0 | 880 | 1543 | NULL | 223 | 0 | 0 | 1320 | 1543 |
| 1784438 | 33011912 | 681 | 0 | 0 | 142 | 823 | 0 | 900 | 0 | 900 | 1723 | NULL | 150 | 0 | 0 | 1573 | 1723 |
| 1784446 | 33011928 | 1027 | 0 | 0 | 251 | 1278 | 0 | 950 | 0 | 950 | 2228 | NULL | 170 | 0 | 0 | 2058 | 2228 |
| 866828 | 21193517 | 894 | 0 | 1154 | 0 | 2048 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2048 | NULL | 2106 | 0 | 0 | -58 | 2048 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51203063251 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Astoņi plus" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5621 | 051220 | Talsi | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 51203063251 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Astoņi plus" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5621 | 051220 | Talsi | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 51203063251 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Astoņi plus" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5621 | 051220 | Talsi | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 51203063251 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Astoņi plus" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kļavu iela 22, Talsi, Talsu nov., LV-3201.
2023. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 170 EUR, un peļņa bija 485 EUR.
2023. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 7,52 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 6,04.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2023. gadā bija 8,39, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ēdināšana pasākumos.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ēdināšana pasākumos · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026