SIA "FOREST M" (reģ. Nr. 51503086681) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-10-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 16 131 EUR, zaudējumi 14 097 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 23,33 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības
| Reģistrācijas Nr. | 51503086681 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-10-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV45ZZZ51503086681 |
| Juridiskā adrese | "Baloži", Laidzes pag., Talsu nov., LV-3280 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 131 EUR | -14 097 EUR | 106 040 EUR | 1 |
| 2024 | 249 967 EUR | 18 715 EUR | 124 794 EUR | 1 |
| 2023 | 292 804 EUR | 36 374 EUR | 112 616 EUR | 1 |
| 2022 | 221 756 EUR | 10 723 EUR | 76 929 EUR | 2 |
| 2021 | 132 131 EUR | 42 223 EUR | 69 350 EUR | 1 |
| 2020 | 94 902 EUR | 23 092 EUR | 30 753 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.63 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.41 | 0.17 | 0.25 | 1 |
| 2024 | 42.20 | 0.93 | 4.06 | 1 |
| 2023 | 50.30 | 1.02 | 4.15 | 1 |
| 2022 | 39.52 | 1.41 | 4.75 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 16 131 EUR | 249 967 EUR | 292 804 EUR | 221 756 EUR | 132 131 EUR |
| Personāla izmaksas | 8 676 EUR | 14 830 EUR | 13 348 EUR | 18 832 EUR | 9 336 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -14 097 EUR | 18 715 EUR | 37 124 EUR | 12 723 EUR | 42 223 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 750 EUR | 2 000 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -14 097 EUR | 18 715 EUR | 36 374 EUR | 10 723 EUR | 42 223 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 106 040 EUR | 124 794 EUR | 112 616 EUR | 76 929 EUR | 69 350 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 92 835 EUR | 108 656 EUR | 86 440 EUR | 38 292 EUR | 55 271 EUR |
| Pašu kapitāls | 106 040 EUR | 120 137 EUR | 101 422 EUR | 68 048 EUR | 65 325 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 4 657 EUR | 11 194 EUR | 8 881 EUR | 4 025 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 6 līgumiem summa avotā nav publicēta. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
— | 23,33 | 7,72 | 4,31 | 13,73 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
— | 23,33 | 7,72 | 3,96 | 13,73 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-87,39 % | 7,49 % | 12,42 % | 4,84 % | 31,96 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-13,29 % | 15,00 % | 32,30 % | 13,94 % | 60,88 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-13,29 % | 15,58 % | 35,86 % | 15,76 % | 64,64 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,04 | 0,11 | 0,13 | 0,06 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-56,30 | 88,86 | 154,40 | 51,29 | 184,58 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,15 | 2,00 | 2,60 | 2,88 | 1,91 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-13,06 % | 15,76 % | 36,84 % | 19,07 % | 64,99 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,22 | 14,72 | 8,67 | 7,64 | 11,95 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "FOREST M" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Latvijas valsts meži" | 604 585 145 | 206 730 197 | 34,2 % | 1 470 | 411 282 | 3 310 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Ingka Investments Timber | 44 576 635 | 3 447 211 | 7,7 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "LIVO mežs" | 24 298 554 | 547 947 | 2,3 % | 18 | 1 349 920 | 1 626 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas meži" | 21 497 564 | 1 726 198 | 8,0 % | 465 | 46 231 | 1 682 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Meža cikls | 12 677 135 | 1 435 477 | 11,3 % | 61 | 207 822 | 2 820 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ingka Investments Latvia" | 9 471 626 | 980 795 | 10,4 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "PRIEŽAVOTI" | 7 533 261 | 808 407 | 10,7 % | 60 | 125 554 | 1 146 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "OŠI V" | 7 158 048 | 42 343 | 0,6 % | 43 | 166 466 | 1 570 (2026 Q3) |
| 9 | "MEŽVALDE AD" SIA | 6 659 790 | 77 642 | 1,2 % | 25 | 266 392 | 1 778 (2026 Q3) |
| 10 | SCA Latvijas meži SIA | 5 714 237 | 9 482 226 | 165,9 % | 0 | — | — |
| 508 | SIA "FOREST M" (šis uzņēmums) | 16 131 | -14 097 | -87,4 % | 1 | 16 131 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51503086681 | LV45ZZZ51503086681 | SIA "FOREST M" | SIA | FOREST M | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-10-03 | NULL | Talsu nov., Laidzes pag., "Baloži" | 3280 | 104877840 | 100016253 | 0 | 0880268 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9156412 | 51503086681 | 2019-08-27 | 2019-10-03 17:01:12 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92716467 | 51503086681 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2019-10-03 | 2019-10-03 16:57:43 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1366033 | 31147209 | 51503086681 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-06-27 18:23:24.857 |
| 2184518 | 35248188 | 51503086681 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-07 17:03:12.408 |
| 1180536 | 28966792 | 51503086681 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-03-17 19:02:35.354 |
| 1465330 | 32267718 | 51503086681 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-03-31 18:19:42.276 |
| 1885991 | 33462789 | 51503086681 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-23 21:03:09.807 |
| 2023455 | 34399658 | 51503086681 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-17 19:01:09.545 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1180536 | 28966792 | 94902 | 0 | 0 | 0 | 59529 | 7465 | 638 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3933 | 0 | 0 | 0 | 0 | 245 | NULL | NULL | 23092 | 0 | 23092 | NULL | 0 | 23092 |
| 1366033 | 31147209 | 132131 | 0 | 0 | 5146 | 82048 | 9336 | 1970 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1470 | 0 | 0 | 0 | 0 | 230 | NULL | NULL | 42223 | 0 | 42223 | NULL | 0 | 42223 |
| 1465330 | 32267718 | 221756 | 0 | 0 | 0 | 172246 | 18832 | 9460 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8242 | 0 | 0 | 0 | 0 | 253 | NULL | NULL | 12723 | 2000 | 10723 | NULL | 0 | 10723 |
| 1885991 | 33462789 | 292804 | 0 | 0 | 2100 | 230206 | 13348 | 9919 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4065 | 0 | 0 | 0 | 0 | 242 | NULL | NULL | 37124 | 750 | 36374 | NULL | 0 | 36374 |
| 2023455 | 34399658 | 249967 | 0 | 0 | 0 | 203525 | 14830 | 10038 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2646 | 0 | 0 | 0 | 0 | 213 | NULL | NULL | 18715 | 0 | 18715 | NULL | 0 | 18715 |
| 2184518 | 35248188 | 16131 | 0 | 0 | 0 | 18074 | 8676 | 2934 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 298 | 0 | 0 | 0 | 0 | 246 | NULL | NULL | -14097 | 0 | -14097 | NULL | 0 | -14097 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1180536 | 28966792 | 14392 | 0 | 11899 | 0 | 26291 | 0 | 4462 | 0 | 4462 | 30753 | NULL | 7651 | 0 | 0 | 23102 | 30753 |
| 1366033 | 31147209 | 52455 | 0 | 2816 | 0 | 55271 | 0 | 14079 | 0 | 14079 | 69350 | NULL | 4025 | 0 | 0 | 65325 | 69350 |
| 1465330 | 32267718 | 34745 | 0 | 455 | 3092 | 38292 | 0 | 38637 | 0 | 38637 | 76929 | NULL | 8881 | 0 | 0 | 68048 | 76929 |
| 1885991 | 33462789 | 46044 | 0 | 40396 | 0 | 86440 | 0 | 26176 | 0 | 26176 | 112616 | NULL | 11194 | 0 | 0 | 101422 | 112616 |
| 2023455 | 34399658 | 65846 | 0 | 42810 | 0 | 108656 | 0 | 16138 | 0 | 16138 | 124794 | NULL | 4657 | 0 | 0 | 120137 | 124794 |
| 2184518 | 35248188 | 57685 | 0 | 35150 | 0 | 92835 | 0 | 13205 | 0 | 13205 | 106040 | NULL | 0 | 0 | 0 | 106040 | 106040 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51503086681 | SIA "FOREST M" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 051480 | Laidzes pag. | 42.20 | 0.93 | 4.06 | 1 |
| 51503086681 | SIA "FOREST M" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 051480 | Laidzes pag. | 50.30 | 1.02 | 4.15 | 1 |
| 51503086681 | SIA "FOREST M" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 051480 | Laidzes pag. | 39.52 | 1.41 | 4.75 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 51503086681 | SIA "FOREST M" | ir | 25.02.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 51503086681 | SIA "FOREST M" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Baloži", Laidzes pag., Talsu nov., LV-3280.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 16 131 EUR, un zaudējumi bija 14 097 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 23,33 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 23,33.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,22, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 42 200 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 930 EUR un VSAOI 4 060 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026