SIA "My first lingerie" (reģ. Nr. 52103098631) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-09-13. Jaunākais gada pārskats (2021): apgrozījums 5 663 EUR, zaudējumi 3 754 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,29 (2021). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Apakšveļas ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 52103098631 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-09-13 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV87ZZZ52103098631 |
| Juridiskā adrese | Priežu iela 46, Liepāja, LV-3401 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 5 663 EUR | -3 754 EUR | 3 719 EUR | 1 |
| 2020 | 17 933 EUR | -544 EUR | 4 409 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.03 | 0.34 | 0.63 | 0 |
| 2023 | 0.35 | 0.07 | 0.27 | 0 |
| 2022 | 0.39 | 0.14 | 0.24 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2021 | 2020 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 5 663 EUR | 17 933 EUR |
| Bruto peļņa | -2 132 EUR | 2 571 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3 754 EUR | -544 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -3 754 EUR | -544 EUR |
| Pozīcija | 2021 | 2020 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 719 EUR | 4 409 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 062 EUR | 1 072 EUR |
| Pašu kapitāls | 52 EUR | 3 806 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 667 EUR | 603 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2021 | 2020 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,29 | 1,78 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,29 | 1,78 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-66,29 % | -3,03 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-100,94 % | -12,34 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-7 219,23 % | -14,29 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
70,52 | 0,16 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,52 | 4,07 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-7 219,23 % | -14,29 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-2,10 | 7,13 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "My first lingerie" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2021. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "NEW ROSME" | 4 658 422 | -350 162 | -7,5 % | 129 | 36 112 | 1 555 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LAUMA LINGERIE" | 4 461 658 | -120 271 | -2,7 % | 103 | 43 317 | 961 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LOKIS" | 2 568 268 | -144 248 | -5,6 % | 120 | 21 402 | 758 (2026 Q3) |
| 4 | AS "Rita" | 2 489 178 | -9 556 | -0,4 % | 137 | 18 169 | 1 025 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "KULDĪGAS TEKSTILS" | 1 871 662 | 7 847 | 0,4 % | 101 | 18 531 | 916 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "NIKOL DJUMON" | 1 773 480 | -95 452 | -5,4 % | 61 | 29 073 | 936 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "ALBINA L" | 1 641 012 | 309 715 | 18,9 % | 61 | 26 902 | 756 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "V.O.V.A." | 1 002 252 | -304 963 | -30,4 % | 39 | 25 699 | 694 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GLORA" | 979 895 | -59 304 | -6,1 % | 53 | 18 489 | 764 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Siate" | 640 661 | 52 751 | 8,2 % | 14 | 45 762 | 846 (2026 Q3) |
| 58 | SIA "My first lingerie" (šis uzņēmums) | 5 663 | -3 754 | -66,3 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52103098631 | LV87ZZZ52103098631 | SIA "My first lingerie" | SIA | My first lingerie | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-09-13 | NULL | Liepāja, Priežu iela 46 | 3401 | 102433320 | 0 | 100003044 | 0170000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9089097 | 52103098631 | 2019-09-03 | 2019-09-10 14:07:40 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92713575 | 52103098631 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 20 | EUR | 2019-09-13 | 2019-09-13 11:53:48 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1315119 | 30635838 | 52103098631 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-09-13 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-03-10 18:06:40.818 |
| 1443093 | 32089373 | 52103098631 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-08 17:07:52.621 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1315119 | 30635838 | 17933 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15362 | 2571 | 2240 | 946 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -544 | 0 | -544 | NULL | 0 | -544 |
| 1443093 | 32089373 | 5663 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7795 | -2132 | 772 | 850 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3754 | 0 | -3754 | NULL | 0 | -3754 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1315119 | 30635838 | 933 | 0 | 139 | 0 | 1072 | 0 | 3337 | 0 | 3337 | 4409 | NULL | 603 | 0 | 0 | 3806 | 4409 |
| 1443093 | 32089373 | 379 | 0 | 683 | 0 | 1062 | 0 | 2657 | 0 | 2657 | 3719 | NULL | 3667 | 0 | 0 | 52 | 3719 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52103098631 | SIA "My first lingerie" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1422 | 005000 | Liepāja | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 52103098631 | SIA "My first lingerie" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1414 | 005000 | Liepāja | 0.35 | 0.07 | 0.27 | 0 |
| 52103098631 | SIA "My first lingerie" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1414 | 005000 | Liepāja | 0.39 | 0.14 | 0.24 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 52103098631 | SIA "My first lingerie" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Priežu iela 46, Liepāja, LV-3401.
2021. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 5 663 EUR, un zaudējumi bija 3 754 EUR.
2021. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2021. gadā bija 0,29 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,29.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2021. gadā bija -2,10, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2023. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 350 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 70 EUR un VSAOI 270 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Apakšveļas ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Apakšveļas ražošana · Liepāja — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026