Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "GM Style plus"

SIA "GM Style plus" (reģ. Nr. 53603064871) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2014-06-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 993 318 EUR, peļņa 28 134 EUR, darbinieku skaits: 11. Kopējais likviditātes koeficients: 0,83 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Mēbeļu ražošana

Reģistrācijas Nr.53603064871
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2014-06-17
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV79ZZZ53603064871
Juridiskā adrese Jaunības iela 2 - 48, Kalnciems, Kalnciema pag., Jelgavas nov., LV-3016

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 993 318 EUR 28 134 EUR 436 765 EUR 11
2024 853 243 EUR 35 996 EUR 452 861 EUR 10
2023 823 779 EUR 8 750 EUR 135 265 EUR 9
2022 886 972 EUR 39 854 EUR 100 711 EUR 12
2021 559 822 EUR 17 223 EUR 87 560 EUR 11
2020 391 532 EUR -100 370 EUR 140 813 EUR 8
2019 502 810 EUR 86 EUR 232 047 EUR 9
2018 568 137 EUR 1 288 EUR 227 090 EUR 8
2017 783 926 EUR 18 250 EUR 218 786 EUR 7
2016 468 999 EUR 60 321 EUR 175 135 EUR 3

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 49.28 10.65 23.11 11
2026. gada 2. ceturksnis 40.92 9.04 20.84 11
2026. gada 1. ceturksnis 45.89 8.07 19.32 11
2025. gada 4. ceturksnis 41.31 9.40 21.02 11
2024 65.70 36.72 70.67 11
2023 149.45 33.41 64.54 11
2022 72.34 18.06 43.32 12

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 2 054.28 ~ 1 509.99
2026. gada 2. ceturksnis 1 852.49 ~ 1 375.45
2026. gada 1. ceturksnis 1 717.38 ~ 1 285.36
2025. gada 4. ceturksnis 1 868.49 ~ 1 375.92
2024 1 570.49 ~ 1 142.12
2023 1 434.26 ~ 1 055.06
2022 882.47 ~ 663.60

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (70.67 * 1000) / 0.3409 ) / 11 / 12 = 1 570.49 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 570.49 * 0.105 = 164.90 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 88.27 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 570.49 - 164.90 - 88.27) * 0.2 ≈ 263.46 EUR

4. Neto alga: 1 570.49 - 164.90 - 263.46 = ~ 1 142.12 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 993 318 EUR 853 243 EUR 823 779 EUR 886 972 EUR 559 822 EUR
Personāla izmaksas 298 089 EUR 261 418 EUR 231 208 EUR 167 904 EUR 113 602 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 28 134 EUR 35 996 EUR 12 500 EUR 42 354 EUR 17 223 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 3 750 EUR 2 500 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 28 134 EUR 35 996 EUR 8 750 EUR 39 854 EUR 17 223 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 436 765 EUR 452 861 EUR 135 265 EUR 100 711 EUR 87 560 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 75 847 EUR 50 535 EUR 31 216 EUR 70 549 EUR 46 288 EUR
Pašu kapitāls 109 261 EUR 81 128 EUR 45 132 EUR 51 382 EUR 21 529 EUR
Īstermiņa saistības 91 619 EUR 116 574 EUR 41 303 EUR 36 185 EUR 44 765 EUR
Ilgtermiņa saistības 235 885 EUR 255 159 EUR 48 830 EUR 13 144 EUR 21 266 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 4 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

ES fondu projekti11 kā partnerim

Kā sadarbības partnerim (1)

  • Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos. · ESF · Latvijas Darba devēju konfederācija

Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.

Valsts atbalsts (de minimis)3179 106 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 179 106 €

  • 117 355 € 2023-10-05
    AS "Attīstības finanšu institūcija Altum": 2.2.1.4.i. investīcija: Finanšu instrumenti komersantu digitālās transformācijas veicināšanai
  • 55 701 € 2023-10-05
    AS "Attīstības finanšu institūcija Altum": 2.2.1.4.i. investīcija: Finanšu instrumenti komersantu digitālās transformācijas veicināšanai
  • 6 050 € 2023-07-11
    Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris: ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei

Pa atbalsta veidiem

  • Tiešais maksājums (grants) 123 405 €
  • Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 55 701 €

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-07-11 – 2023-10-05 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,83 0,43 0,76 1,95 1,03
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,75 0,37 0,56 1,73 0,34
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
2,83 % 4,22 % 1,06 % 4,49 % 3,08 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
6,44 % 7,95 % 6,47 % 39,57 % 19,67 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
25,75 % 44,37 % 19,39 % 77,56 % 80,00 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
3,00 4,58 2,00 0,96 3,07
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
4,79 6,06 12,26 5,93 3,46
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,27 1,88 6,09 8,81 6,39
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
10,30 % 12,82 % 14,48 % 78,95 % 56,60 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
2,85 2,31 6,83 11,48 7,60

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "GM Style plus" ir uzņēmums ar desmitgades stabilitāti, kas pierādījis savu dzīvotspēju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 3100)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1050 uzņēmumi 51. vieta pēc apgrozījuma 96. vieta pēc peļņas Mēbeļu ražošana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA AVOTI65 367 120-1 785 501-2,7 %437149 5821 410 (2026 Q3)
2SIA "KVIST"36 145 144845 8522,3 %42585 0471 728 (2026 Q3)
3SIA "Daiļrade Koks"23 499 720-146 589-0,6 %38461 1971 306 (2026 Q3)
4Haugaard Baltic SIA12 967 428-419 466-3,2 %122106 2902 100 (2026 Q3)
5SIA "DIŽOZOLS PLUS"11 008 664242 7272,2 %19556 4551 821 (2026 Q3)
6SIA "BOLDERĀJA SERVISS"10 438 515189 0021,8 %12881 5512 007 (2026 Q3)
7SIA Wanzl Nordic7 995 442196 4332,5 %8989 8361 614 (2026 Q3)
8SIA "LUWO"7 149 400345 3944,8 %12059 5781 327 (2026 Q3)
9SIA "RIPO fabrika"5 983 198181 2903,0 %58103 1592 702 (2026 Q3)
10SIA "SC Koks"5 852 482261 0444,5 %9760 3351 482 (2026 Q3)
51SIA "GM Style plus" (šis uzņēmums)993 31828 1342,8 %1190 3022 054 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "GM Style plus"
3100 Mēbeļu ražošana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Pēdējo reizi Mākslīgais Intelekts analizēja šos datus: 15.10.2026

1. Publiskais nospiedums


* Darbības profils un zīmols: SIA "GM Style plus" darbojas nestandarta mēbeļu ražošanas jomā (virtuves, biroja mēbeles, iebūvējamie skapji, mēbeles no plātņu materiāliem). Uzņēmumam ir aktīva mājaslapa `gmstyleplus.com`.
* Uzņēmuma stāsts un vadība: Saskaņā ar žurnāla *"Ir"* publikāciju (raksts *"Progress slinkuma dēļ"*, 2025. gada janvāris) uzņēmumu 2014. gadā dibinājuši laulātie Guntars un Iveta Meijeri kā ģimenes uzņēmumu. Sākotnēji ražošana sākta nelielā darbnīcā, bet vēlāk paplašinājusies līdz aptuveni 800 m² ražotnei. Uzņēmuma darbībā iesaistīti arī bērni (meita Anete interjera dizainā, dēls programmēšanā).
* Adreses un ražotne: Lai gan uzņēmuma juridiskā adrese ir Jelgavas novads, Kalnciema pagasts, Jaunības iela 2–48, faktiskā ražotne un klientu pieņemšanas birojs publiski norādīts Rīgā, Višķu ielā 2-7K (dažos vecākos katalogos minēta arī Zilānu iela 4).
* Klienti un tirgi: Uzņēmuma mājaslapā norādīts, ka tiek apkalpoti gan privātie pasūtītāji, gan korporatīvie klienti (piemēram, mobilo sakaru operatoru saloni, aptieku stendi Latvijā un Lietuvā, kā arī mājokļu mēbeles Zviedrijā).
* Klientu atsauksmes: Sociālajos tīklos (piemēram, *Facebook* tematiskajās grupās) atrodami privāto klientu pozitīvi ieteikumi un atsauksmes par kvalitatīvu mēbeļu izgatavošanu.

---

2. Reputācijas pārbaude


* Tiesvedības un sūdzības: Publiski pieejamajos reģistros un patērētāju sūdzību portālos (piemēram, *sudzibas.lv*) sūdzības, tiesvedības procesi vai parādu piedziņas lietas nav atrastas.
* Juridiskais statuss: Atbilst riska semaforam — uzņēmumam nav reģistrētu maksātnespējas procesu, tiesiskās aizsardzības procesu, likvidācijas vai saimnieciskās darbības liegumu.
* VID vērtējums: Valsts ieņēmumu dienesta (VID) nodokļu maksātāja reitings ir A ("Laba saistību izpilde", aktualizēts 06.10.2026).
* Valsts un ES atbalsts: Saskaņā ar *de minimis* un CFLA datiem uzņēmums ir veiksmīgi kvalificējies un saņēmis atbalstu:
* 2023. gadā no AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" saņemts grants 117 355 € un aizdevums 55 701,49 € digitālajai transformācijai;
* 2023. gadā no Latvijas IT klastera saņemts grants 6 050 € digitālo inovāciju ieviešanai.

---

3. Publiskais tēls pret finansēm


Publiski deklarētais uzņēmuma attīstības stāsts precīzi korelē ar finanšu pārskatu skaitļiem:

1. Izaugsme un iekārtu iegāde: Uzņēmuma publiskie apgalvojumi par ražotnes paplašināšanu, IMOS programmatūras ieviešanu un iekārtu iegādi sakrīt ar pamatlīdzekļu lēcienu no 104 049 € (2023. g.) uz 400 181 € (2024. g.) un 351 473 € (2025. g.).
2. Granta atspoguļošana: 2024. gada peļņas vai zaudējumu aprēķinā iekļautie "pārējie saimnieciskās darbības ieņēmumi" 117 354 € precīzi atbilst *Altum* piešķirtajam digitālās transformācijas grantam (117 355 €).
3. Nodokļu semafora pretrunas skaidrojums:
* Riska semaforā ietverts sarkans signāls par VID administrēto nodokļu kopsummas kritumu 2024. gadā par −56,0 % (no 149,45 tūkst. € uz 65,70 tūkst. €).
* Dati rāda, ka darbaspēka nodokļi un personāls nav samazinājušies: VSAOI pieauga no 64,54 tūkst. € uz 70,67 tūkst. €, IIN pieauga no 33,41 tūkst. € uz 36,72 tūkst. €, bet darbinieku skaits saglabājās 11.
* Tādējādi kopsummas kritumu 2024. gadā nav radījis darbības apsīkums vai darbinieku atlaišana, bet gan PVN pārmaksa/priekšnodokļa atskaitīšana no apjomīgajām pamatlīdzekļu un iekārtu investīcijām. To apliecina arī vēlākie dati: 2025. gada 4. ceturksnī un 2026. gada pirmajos trīs ceturkšņos nodokļu nomaksa ir stabila un augoša (40–49 tūkst. € ceturksnī jeb ~177 tūkst. € gadā, ar vidējo bruto algu 2026. gada 3. ceturksnī 2 054 €).
4. Peļņas stabilitāte: Apgrozījums ir pietuvojies 1 miljona eiro atzīmei (2025. gadā 993 318 €; +16,4 % pret 2024. g.), taču neto rentabilitāte saglabājas neliela (2025. gadā tīrā peļņa 28 134 €, marža 2,83 %), kas raksturīga ražošanas uzņēmumiem ar augstām materiālu (473 tūkst. €) un darbaspēka (298 tūkst. €) izmaksām.

---

4. Indikatīvs vērtības diapazons


Uzņēmuma vērtības aplēsei izmantotas divas bāzes metodes:

1. Pašu kapitāla bilances vērtība (Asset-based / Equity value):
* Pēc 2025. gada pārskata pašu kapitāls ir 109 261 € (uzkrātā peļņa un pamatkapitāls 2 845 €).
2. Vēsturiskās peļņas daudzkārtņa metode (3–5 × vidējā tīrā peļņa):
* Pēdējo 3 gadu tīrā peļņa: 2023. g. — 8 750 €, 2024. g. — 35 996 €, 2025. g. — 28 134 €.
* Vidējā tīrā peļņa gadā: ~24 293 €.
* 3 × vidējā peļņa = ~72 900 €.
* 5 × vidējā peļņa = ~121 500 €.

*Papildu konteksts (EBITDA un saistības):* Uzņēmuma 2025. gada EBITDA bija 92 703 €. Tomēr, ņemot vērā, ka uzņēmumam ir vērā ņemamas saistības (ilgtermiņa saistības 235 885 € un īstermiņa 91 619 €, kopā 327,5 tūkst. €), pircējam būtu jāpārņem arī šis parādu slogs.

Indikatīvais gala vērtības diapazons: 70 000 – 125 000 EUR.

*Skaidrojums: Tas ir tikai aptuvens orientieris no publiskiem finanšu datiem, nevis oficiāls novērtējums darījumam vai garantēta tirgus cena. Reāla darījuma cena būtu atkarīga no iekārtu faktiskā tehniskā stāvokļa, noslēgtajiem ilgtermiņa piegādes līgumiem un uzņēmuma spējas strādāt bez dibinātāju ikdienas iesaistes.*

---

5. Praktiski ieteikumi vadībai


1. Apgrozāmā kapitāla un likviditātes stiprināšana:
* 2025. gada beigās uzņēmuma absolūtās likviditātes rādītājs (nauda) bija tikai 4 495 €, bet kopējais likviditātes koeficients (current ratio) bija 0,83 (īstermiņa saistības 91,6 tūkst. € pārsniedza apgrozāmos līdzekļus 75,8 tūkst. €). Ieteicams veidot naudas rezervi un pārskatīt norēķinu nosacījumus ar debitoriem (2025. gadā pircēju parādi pieauga līdz 64,2 tūkst. €).
2. Rentabilitātes celšana uz digitalizācijas bāzes:
* Tā kā 2023.–2024. gadā veiktas apjomīgas investīcijas modernizācijā un programmatūrā, nākamajam solim jābūt efektivitātes pieauguma pārvēršanai augstākā peļņas maržā (šobrīd 2,8 %). Ieteicams izvērtēt produktu un projektu pašizmaksu struktūru, atsakoties no zemas maržas pasūtījumiem.
3. Publiskās informācijas un adrešu unifikācija:
* Lai novērstu pārpratumus potenciālajiem sadarbības partneriem un piegādātājiem, mājaslapā un biznesa reģistros vēlams skaidri nošķirt juridisko adresi (Kalnciems), faktisko ražotni un klientu salonu (Višķu iela), nodrošinot vienotu informāciju visos publiskajos avotos.

---

*Šis ir automātiski ģenerēts izglītojošs apskats, nevis finanšu konsultācija vai kredītlēmums.*
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
53603064871 LV79ZZZ53603064871 SIA "GM Style plus" SIA GM Style plus NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2014-06-17 NULL Jelgavas nov., Kalnciema pag., Kalnciems, Jaunības iela 2 - 48 3016 117500011 100015895 0 0540258 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
3803403 53603064871 2014-06-12 2014-06-27 09:52:31

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
53603064871 2023-10-05 55701.49 AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" 2.2.1.4.i. investīcija: Finanšu instrumenti komersantu digitālās transformācijas veicināšanai 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) 9c46a318
53603064871 2023-10-05 117355 AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" 2.2.1.4.i. investīcija: Finanšu instrumenti komersantu digitālās transformācijas veicināšanai 01 Tiešais maksājums (grants) 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) 9c46a318
53603064871 2023-07-11 6050 Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei 01 Tiešais maksājums (grants) 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) 954b8715

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92189943 53603064871 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2845 EUR 2014-06-17 2014-06-17 09:29:34

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
899654 21375539 53603064871 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 8 ONES EUR 2020-11-10 20:25:46.483
369423 15556576 53603064871 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-06-17 2014-12-31 1 ONES EUR 2020-09-07 14:04:51.43
1457976 32214972 53603064871 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 12 ONES EUR 2023-03-21 17:18:48.112
1992297 34305492 53603064871 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 10 ONES EUR 2025-04-30 03:00:35.542
770220 19758689 53603064871 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 7 ONES EUR 2020-11-03 17:14:55.12
491086 15867157 53603064871 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-14 17:29:53.371
677313 16457404 53603064871 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 3 ONES EUR 2020-10-29 06:27:37.144
1039022 22908202 53603064871 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 9 ONES EUR 2020-11-18 17:08:53.711
1184726 29004950 53603064871 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 8 ONES EUR 2021-03-24 16:08:38.194
1318223 30672050 53603064871 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 11 ONES EUR 2022-03-18 13:04:47.925
1849600 33317860 53603064871 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 9 ONES EUR 2024-04-15 20:04:55.249
2211001 35314018 53603064871 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 11 ONES EUR 2026-04-28 17:04:50.8

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1039022 22908202 502810 0 0 0 176007 95630 0 NULL NULL NULL NULL NULL 228820 0 0 0 0 2215 NULL NULL 138 52 86 NULL 0 86
1184726 29004950 391532 0 0 0 217173 114363 0 NULL NULL NULL NULL NULL 159585 0 0 0 0 781 NULL NULL -100370 0 -100370 NULL 0 -100370
1318223 30672050 559822 0 0 0 247592 113602 0 NULL NULL NULL NULL NULL 174408 0 0 0 0 6997 NULL NULL 17223 0 17223 NULL 0 17223
1457976 32214972 886972 0 0 0 446177 167904 0 NULL NULL NULL NULL NULL 221945 0 0 0 0 8592 NULL NULL 42354 2500 39854 NULL 0 39854
1849600 33317860 823779 0 0 0 335684 231208 0 NULL NULL NULL NULL NULL 243277 0 0 0 0 1110 NULL NULL 12500 3750 8750 NULL 0 8750
1992297 34305492 853243 0 0 117354 494171 261418 39544 NULL NULL NULL NULL NULL 132359 0 0 0 0 7109 NULL NULL 35996 0 35996 NULL 0 35996
2211001 35314018 993318 0 0 0 473164 298089 57151 NULL NULL NULL NULL NULL 129362 0 0 0 0 7418 NULL NULL 28134 0 28134 NULL 0 28134
369423 15556576 105409 0 0 0 39267 2138 0 NULL NULL NULL NULL NULL 29718 0 0 125 0 0 0 0 34411 5162 NULL 0 0 29249
491086 15867157 245757 0 0 0 126631 9643 5854 NULL NULL NULL NULL NULL 90218 0 0 239 0 801 0 0 12849 0 NULL 0 0 12849
677313 16457404 468999 0 0 0 165643 36035 16329 NULL NULL NULL NULL NULL 181216 0 0 0 0 2447 NULL NULL 67329 7008 60321 NULL 0 60321
770220 19758689 783926 0 0 0 282555 90608 0 NULL NULL NULL NULL NULL 389269 0 0 0 0 769 NULL NULL 20725 2475 18250 NULL 0 18250
899654 21375539 568137 0 0 0 148795 113871 0 NULL NULL NULL NULL NULL 302929 0 0 0 0 482 NULL NULL 2060 772 1288 NULL 0 1288

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1039022 22908202 0 0 30536 101064 131600 0 100447 0 100447 232047 NULL 90225 37147 0 104675 232047
1184726 29004950 1286 0 31430 50668 83384 0 57429 0 57429 140813 NULL 99773 36735 0 4305 140813
1318223 30672050 1970 0 13433 30885 46288 0 41272 0 41272 87560 NULL 44765 21266 0 21529 87560
1457976 32214972 13223 0 49389 7937 70549 0 30162 0 30162 100711 NULL 36185 13144 0 51382 100711
1849600 33317860 12343 0 10656 8217 31216 0 104049 0 104049 135265 NULL 41303 48830 0 45132 135265
1992297 34305492 28995 0 14160 7380 50535 0 400181 2145 402326 452861 NULL 116574 255159 0 81128 452861
2211001 35314018 4495 0 64236 7116 75847 0 351473 9445 360918 436765 NULL 91619 235885 0 109261 436765
369423 15556576 36630 0 8659 1077 46366 0 0 0 0 46366 NULL 14267 0 0 32099 46366
491086 15867157 1336 0 21712 3275 26323 0 50988 0 50988 77311 NULL 5332 27031 0 44948 77311
677313 16457404 6907 0 43033 3120 53060 0 122075 0 122075 175135 NULL 16527 53339 0 105269 175135
770220 19758689 19267 0 22944 8551 50762 0 168024 0 168024 218786 NULL 38713 56554 0 123519 218786
899654 21375539 0 0 44235 35034 79269 0 147821 0 147821 227090 NULL 54771 67730 0 104589 227090

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
53603064871 SIA "GM Style plus" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3100 030440 Kalnciema pag. 65.70 36.72 70.67 11
53603064871 SIA "GM Style plus" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3101 030440 Kalnciema pag. 149.45 33.41 64.54 11
53603064871 SIA "GM Style plus" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3101 030440 Kalnciema pag. 72.34 18.06 43.32 12

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
53603064871 SIA "GM Style plus" ir 10.07.2014 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
53603064871 SIA "GM Style plus" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "GM Style plus" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Jaunības iela 2 - 48, Kalnciems, Kalnciema pag., Jelgavas nov., LV-3016.

Kāds bija SIA "GM Style plus" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 993 318 EUR, un peļņa bija 28 134 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "GM Style plus" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 11 darbinieki.

Kāds ir SIA "GM Style plus" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,83 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,75.

Kāds ir SIA "GM Style plus" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,85, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "GM Style plus" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "GM Style plus"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 570.49 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 142.12 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "GM Style plus"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 65 700 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 36 720 EUR un VSAOI 70 670 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "GM Style plus" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "GM Style plus" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mēbeļu ražošana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Mēbeļu ražošana — Jelgavas novads

Citi lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Mēbeļu ražošana · Jelgavas novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 51. no 1 050

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026