SIA "Drukā Bauskā" (reģ. Nr. 53603088441) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-08-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 148 549 EUR, peļņa 2 162 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,02 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Reklāmas aģentūru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 53603088441 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-08-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV09ZZZ53603088441 |
| Juridiskā adrese | Vītolu iela 14 - 5, Bauska, Bauskas nov., LV-3901 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 148 549 EUR | 2 162 EUR | 69 628 EUR | 3 |
| 2024 | 164 662 EUR | 6 988 EUR | 61 382 EUR | 4 |
| 2023 | 135 427 EUR | 4 938 EUR | 59 161 EUR | 3 |
| 2022 | 99 351 EUR | 2 951 EUR | 44 362 EUR | 3 |
| 2021 | 83 458 EUR | 4 152 EUR | 33 569 EUR | 3 |
| 2020 | 37 354 EUR | 1 555 EUR | 14 629 EUR | 2 |
| 2019 | 5 030 EUR | -512 EUR | 4 245 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 6.13 | 0.7 | 2.59 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.02 | 0.67 | 2.54 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 8.02 | 1.53 | 3.76 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 9.45 | 1.78 | 4.10 | 3 |
| 2024 | 40.19 | 7.54 | 15.64 | 4 |
| 2023 | 29.91 | 6.07 | 12.77 | 3 |
| 2022 | 25.56 | 5.19 | 11.74 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 336.33 | ~ 1 021.08 |
| 2024 | 955.80 | ~ 749.29 |
| 2023 | 1 040.55 | ~ 803.45 |
| 2022 | 956.62 | ~ 709.28 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (15.64 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 955.80 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 955.80 * 0.105 = 100.36 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 324.69 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (955.80 - 100.36 - 324.69) * 0.2 ≈ 106.15 EUR
4. Neto alga: 955.80 - 100.36 - 106.15 = ~ 749.29 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 148 549 EUR | 164 662 EUR | 135 427 EUR | 99 351 EUR | 83 458 EUR |
| Bruto peļņa | 2 162 EUR | 6 988 EUR | 5 096 EUR | 3 346 EUR | 4 263 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 162 EUR | 6 988 EUR | 4 938 EUR | 2 951 EUR | 4 152 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 162 EUR | 6 988 EUR | 4 938 EUR | 2 951 EUR | 4 152 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 69 628 EUR | 61 382 EUR | 59 161 EUR | 44 362 EUR | 33 569 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 45 247 EUR | 36 638 EUR | 32 709 EUR | 26 566 EUR | 10 857 EUR |
| Pašu kapitāls | 25 285 EUR | 23 123 EUR | 16 134 EUR | 11 196 EUR | 8 245 EUR |
| Īstermiņa saistības | 44 343 EUR | 38 259 EUR | 43 027 EUR | 33 166 EUR | 25 324 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,02 | 0,96 | 0,76 | 0,80 | 0,43 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,53 | 0,69 | 0,49 | 0,54 | 0,35 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,46 % | 4,24 % | 3,65 % | 2,97 % | 4,97 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
3,11 % | 11,38 % | 8,35 % | 6,65 % | 12,37 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
8,55 % | 30,22 % | 30,61 % | 26,36 % | 50,36 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,75 | 1,65 | 2,67 | 2,96 | 3,07 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,13 | 2,68 | 2,29 | 2,24 | 2,49 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
8,55 % | 30,22 % | 30,61 % | 26,36 % | 50,36 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,78 | 3,58 | 2,81 | 2,69 | 2,90 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Drukā Bauskā" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WhatDigital SIA | 71 843 736 | 64 351 | 0,1 % | 11 | 6 531 249 | 4 826 (2026 Q3) |
| 2 | AS "MIXD Performance" | 36 843 374 | 104 245 | 0,3 % | 6 | 6 140 562 | 999 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "YM MEDIA EUROPE" | 26 055 755 | -3 470 065 | -13,3 % | 2 | 13 027 878 | *** |
| 4 | "Initiative Latvia" SIA | 19 653 320 | 787 102 | 4,0 % | 25 | 786 133 | 2 402 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Top Media" | 15 369 886 | 468 344 | 3,0 % | 12 | 1 280 824 | 4 447 (2026 Q3) |
| 6 | Havas Media SIA | 13 974 174 | 383 956 | 2,7 % | 24 | 582 257 | 2 793 (2026 Q3) |
| 7 | SIA MBD Latvia | 13 635 688 | 135 682 | 1,0 % | 59 | 231 113 | 2 657 (2026 Q3) |
| 8 | "Inspired" SIA | 13 396 925 | 294 668 | 2,2 % | 33 | 405 967 | 2 567 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Trendmark" | 13 139 455 | 117 665 | 0,9 % | 30 | 437 982 | 2 001 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MMS COMMUNICATIONS LATVIA" | 10 065 217 | -302 358 | -3,0 % | 29 | 347 076 | 3 183 (2026 Q3) |
| 379 | SIA "Drukā Bauskā" (šis uzņēmums) | 148 549 | 2 162 | 1,5 % | 2 | 74 275 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 53603088441 | LV09ZZZ53603088441 | SIA "Drukā Bauskā" | SIA | Drukā Bauskā | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-08-02 | NULL | Bauskas nov., Bauska, Vītolu iela 14 - 5 | 3901 | 115463437 | 100015758 | 100003140 | 0400201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8981885 | 53603088441 | 2019-07-29 | 2019-07-30 14:42:05 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92724469 | 53603088441 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2019-11-28 | 2019-11-28 15:09:29 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1055196 | 23091825 | 53603088441 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-08-02 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-19 15:13:31.596 |
| 1231119 | 29415975 | 53603088441 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-06-15 11:02:31.304 |
| 1992124 | 34305142 | 53603088441 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-04-29 23:01:58.699 |
| 2265083 | 35413562 | 53603088441 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-05-25 19:01:48.352 |
| 1375003 | 31204735 | 53603088441 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-07-07 17:18:13.642 |
| 1724522 | 32453043 | 53603088441 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-05-23 22:01:23.389 |
| 1882410 | 33450123 | 53603088441 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-05-21 21:10:24.291 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1055196 | 23091825 | 5030 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5088 | -58 | 0 | 0 | 0 | 454 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -512 | 0 | -512 | NULL | 0 | -512 |
| 1231119 | 29415975 | 37354 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 35438 | 1916 | 0 | 0 | 0 | 361 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1555 | 0 | 1555 | NULL | 0 | 1555 |
| 1375003 | 31204735 | 83458 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 79195 | 4263 | 0 | 0 | 0 | 111 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4152 | 0 | 4152 | NULL | 0 | 4152 |
| 1724522 | 32453043 | 99351 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 96005 | 3346 | 0 | 0 | 0 | 395 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2951 | 0 | 2951 | NULL | 0 | 2951 |
| 1882410 | 33450123 | 135427 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 130331 | 5096 | 0 | 0 | 0 | 158 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4938 | 0 | 4938 | NULL | 0 | 4938 |
| 1992124 | 34305142 | 164662 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 157674 | 6988 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6988 | 0 | 6988 | NULL | 0 | 6988 |
| 2265083 | 35413562 | 148549 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 146387 | 2162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2162 | 0 | 2162 | NULL | 0 | 2162 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1055196 | 23091825 | 247 | 0 | 833 | 0 | 1080 | 0 | 3165 | 0 | 3165 | 4245 | NULL | 1707 | 0 | 0 | 2538 | 4245 |
| 1231119 | 29415975 | 1702 | 0 | 3871 | 1823 | 7396 | 0 | 7233 | 0 | 7233 | 14629 | NULL | 10536 | 0 | 0 | 4093 | 14629 |
| 1375003 | 31204735 | 4071 | 0 | 4819 | 1967 | 10857 | 0 | 22712 | 0 | 22712 | 33569 | NULL | 25324 | 0 | 0 | 8245 | 33569 |
| 1724522 | 32453043 | 4532 | 0 | 13218 | 8816 | 26566 | 0 | 17796 | 0 | 17796 | 44362 | NULL | 33166 | 0 | 0 | 11196 | 44362 |
| 1882410 | 33450123 | 5307 | 0 | 15878 | 11524 | 32709 | 0 | 26452 | 0 | 26452 | 59161 | NULL | 43027 | 0 | 0 | 16134 | 59161 |
| 1992124 | 34305142 | 10528 | 0 | 15885 | 10225 | 36638 | 0 | 24744 | 0 | 24744 | 61382 | NULL | 38259 | 0 | 0 | 23123 | 61382 |
| 2265083 | 35413562 | 11479 | 0 | 12024 | 21744 | 45247 | 0 | 24381 | 0 | 24381 | 69628 | NULL | 44343 | 0 | 0 | 25285 | 69628 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 53603088441 | SIA "Drukā Bauskā" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 025200 | Bauska | 40.19 | 7.54 | 15.64 | 4 |
| 53603088441 | SIA "Drukā Bauskā" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 025200 | Bauska | 29.91 | 6.07 | 12.77 | 3 |
| 53603088441 | SIA "Drukā Bauskā" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 025200 | Bauska | 25.56 | 5.19 | 11.74 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 53603088441 | SIA "Drukā Bauskā" | ir | 16.08.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 53603088441 | SIA "Drukā Bauskā" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vītolu iela 14 - 5, Bauska, Bauskas nov., LV-3901.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 148 549 EUR, un peļņa bija 2 162 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,02 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,53.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,78, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 955.80 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 749.29 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 40 190 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 7 540 EUR un VSAOI 15 640 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Reklāmas aģentūru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Reklāmas aģentūru darbība · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026