SIA "PMU" (reģ. Nr. 54103122931) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-05-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 350 EUR, peļņa 194 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 12,34 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 54103122931 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-05-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV05ZZZ54103122931 |
| Juridiskā adrese | "Lielkļavaiši", Palsmanes pag., Smiltenes nov., LV-4724 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 350 EUR | 194 EUR | 617 EUR | 0 |
| 2024 | 265 EUR | 70 EUR | 423 EUR | 0 |
| 2023 | 76 EUR | -176 EUR | 453 EUR | 0 |
| 2022 | 350 EUR | -122 EUR | 529 EUR | 0 |
| 2021 | 541 EUR | 281 EUR | 686 EUR | 0 |
| 2020 | 2 412 EUR | 158 EUR | 590 EUR | 0 |
| 2019 | 2 449 EUR | 62 EUR | 162 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 350 EUR | 265 EUR | 76 EUR | 350 EUR | 541 EUR |
| Bruto peļņa | 350 EUR | 239 EUR | -1 EUR | 47 EUR | 450 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 244 EUR | 120 EUR | -126 EUR | -72 EUR | 331 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 194 EUR | 70 EUR | -176 EUR | -122 EUR | 281 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 617 EUR | 423 EUR | 453 EUR | 529 EUR | 686 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 617 EUR | 423 EUR | 427 EUR | 426 EUR | 506 EUR |
| Pašu kapitāls | 567 EUR | 373 EUR | 303 EUR | 479 EUR | 601 EUR |
| Īstermiņa saistības | 50 EUR | 50 EUR | 150 EUR | 50 EUR | 85 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
12,34 | 8,46 | 2,85 | 8,52 | 5,95 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
12,34 | 8,46 | 2,85 | 8,52 | 5,95 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
55,43 % | 26,42 % | -231,58 % | -34,86 % | 51,94 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
31,44 % | 16,55 % | -38,85 % | -23,06 % | 40,96 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
34,22 % | 18,77 % | -58,09 % | -25,47 % | 46,76 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,09 | 0,13 | 0,50 | 0,10 | 0,14 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,57 | 0,63 | 0,17 | 0,66 | 0,79 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
43,03 % | 32,17 % | -41,58 % | -15,03 % | 55,07 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,99 | 6,02 | 1,16 | 5,54 | 6,44 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "PMU" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DOKUMEDS" | 16 015 312 | 2 062 461 | 12,9 % | 27 | 593 160 | 3 589 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" | 15 187 585 | 25 427 | 0,2 % | 394 | 38 547 | 1 513 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Imarketing Group" | 14 777 147 | 170 613 | 1,2 % | 9 | 1 641 905 | 3 451 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Innovative Travel Solutions" | 11 733 583 | 851 599 | 7,3 % | 150 | 78 224 | 3 480 (2026 Q3) |
| 5 | Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" | 10 878 844 | 71 517 | 0,7 % | 266 | 40 898 | 1 953 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "FN-SERVISS" | 7 795 825 | 271 895 | 3,5 % | 143 | 54 516 | 1 923 (2026 Q3) |
| 7 | SIA ATVASES RK | 7 466 453 | 829 091 | 11,1 % | 16 | 466 653 | 1 898 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Merck Sharp & Dohme Latvija" | 4 274 745 | 232 576 | 5,4 % | 26 | 164 413 | 4 807 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Perkone & Partners" | 2 883 900 | 794 100 | 27,5 % | 2 | 1 441 950 | *** |
| 10 | SIA Linco Energy | 2 876 957 | 303 824 | 10,6 % | 1 | 2 876 957 | *** |
| 735 | SIA "PMU" (šis uzņēmums) | 350 | 194 | 55,4 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54103122931 | LV05ZZZ54103122931 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PMU" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | PMU | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-05-14 | NULL | Smiltenes nov., Palsmanes pag., "Lielkļavaiši" | 4724 | 103704042 | 100016237 | 0 | 0941674 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8767128 | 54103122931 | 2019-05-09 | 2019-05-09 16:16:57 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92696340 | 54103122931 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2019-05-14 | 2019-05-14 12:49:04 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1726854 | 32460650 | 54103122931 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-25 03:15:45.737 |
| 1031435 | 22873608 | 54103122931 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-05-14 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-18 08:07:05.102 |
| 1255317 | 29596314 | 54103122931 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-07-27 13:23:18.893 |
| 1404655 | 31346612 | 54103122931 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-31 20:08:19.683 |
| 1932058 | 33634556 | 54103122931 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-07-05 23:00:08.658 |
| 2073521 | 34552608 | 54103122931 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-11 23:00:26.824 |
| 2234299 | 35362781 | 54103122931 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-13 21:00:33.494 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1031435 | 22873608 | 2449 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2343 | 106 | 0 | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 62 | 0 | 62 | NULL | 0 | 62 |
| 1255317 | 29596314 | 2412 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2127 | 285 | 0 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 208 | 50 | 158 | NULL | 0 | 158 |
| 1404655 | 31346612 | 541 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 91 | 450 | 0 | 119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 331 | 50 | 281 | NULL | 0 | 281 |
| 1726854 | 32460650 | 350 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 303 | 47 | 0 | 119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -72 | 50 | -122 | NULL | 0 | -122 |
| 1932058 | 33634556 | 76 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 77 | -1 | 0 | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -126 | 50 | -176 | NULL | 0 | -176 |
| 2073521 | 34552608 | 265 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26 | 239 | 0 | 119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 120 | 50 | 70 | NULL | 0 | 70 |
| 2234299 | 35362781 | 350 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 350 | 0 | 106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 244 | 50 | 194 | NULL | 0 | 194 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1031435 | 22873608 | 162 | 0 | 0 | 0 | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 162 | NULL | 0 | 0 | 0 | 162 | 162 |
| 1255317 | 29596314 | 58 | 0 | 275 | 0 | 333 | 0 | 257 | 0 | 257 | 590 | NULL | 270 | 0 | 0 | 320 | 590 |
| 1404655 | 31346612 | 506 | 0 | 0 | 0 | 506 | 0 | 180 | 0 | 180 | 686 | NULL | 85 | 0 | 0 | 601 | 686 |
| 1726854 | 32460650 | 426 | 0 | 0 | 0 | 426 | 0 | 103 | 0 | 103 | 529 | NULL | 50 | 0 | 0 | 479 | 529 |
| 1932058 | 33634556 | 427 | 0 | 0 | 0 | 427 | 0 | 26 | 0 | 26 | 453 | NULL | 150 | 0 | 0 | 303 | 453 |
| 2073521 | 34552608 | 423 | 0 | 0 | 0 | 423 | 0 | 0 | 0 | 0 | 423 | NULL | 50 | 0 | 0 | 373 | 423 |
| 2234299 | 35362781 | 617 | 0 | 0 | 0 | 617 | 0 | 0 | 0 | 0 | 617 | NULL | 50 | 0 | 0 | 567 | 617 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54103122931 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PMU" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7499 | 049480 | Palsmanes pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 54103122931 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PMU" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7410 | 049480 | Palsmanes pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 54103122931 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PMU" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7410 | 049480 | Palsmanes pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 54103122931 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PMU" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Lielkļavaiši", Palsmanes pag., Smiltenes nov., LV-4724.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 350 EUR, un peļņa bija 194 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 12,34 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 12,34.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,99, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi · Smiltenes novads — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026