SIA "Stay Sharp" (reģ. Nr. 54103140551) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-02-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 21 235 EUR, peļņa 3 737 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 2,66 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Reklāmas aģentūru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 54103140551 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-02-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV50ZZZ54103140551 |
| Juridiskā adrese | Sporta iela 12 - 25, Kalni, Nīgrandes pag., Saldus nov., LV-3898 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 235 EUR | 3 737 EUR | 26 888 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -11 587 EUR | 23 156 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -18 601 EUR | 34 612 EUR | 1 |
| 2022 | 156 837 EUR | 40 992 EUR | 51 087 EUR | 1 |
| 2021 | 66 366 EUR | 6 000 EUR | 7 313 EUR | 1 |
| 2020 | 37 711 EUR | -5 241 EUR | 1 508 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.13 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.04 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | -0.36 | 0.11 | 0.17 | 1 |
| 2022 | 16.66 | 2.03 | 3.19 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 21 235 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 156 837 EUR | 66 366 EUR |
| Bruto peļņa | -1 224 EUR | -11 451 EUR | -13 056 EUR | 85 782 EUR | 23 817 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 787 EUR | -11 537 EUR | -18 601 EUR | 63 742 EUR | 7 875 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 4 550 EUR | 375 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 737 EUR | -11 587 EUR | -18 601 EUR | 40 992 EUR | 6 000 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 26 888 EUR | 23 156 EUR | 34 612 EUR | 51 087 EUR | 7 313 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 23 401 EUR | 0 EUR | 8 EUR | 12 260 EUR | 2 360 EUR |
| Pašu kapitāls | 18 100 EUR | 14 363 EUR | 25 950 EUR | 44 551 EUR | 3 559 EUR |
| Īstermiņa saistības | 8 788 EUR | 8 793 EUR | 8 662 EUR | 6 536 EUR | 3 754 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,66 | 0,00 | 0,00 | 1,88 | 0,63 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,66 | 0,00 | 0,00 | 1,88 | 0,63 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
17,60 % | — | — | 26,14 % | 9,04 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
13,90 % | -50,04 % | -53,74 % | 80,24 % | 82,05 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
20,65 % | -80,67 % | -71,68 % | 92,01 % | 168,59 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,49 | 0,61 | 0,33 | 0,15 | 1,05 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,79 | 0,00 | 0,00 | 3,07 | 9,08 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
20,92 % | -80,32 % | -71,68 % | 143,08 % | 221,27 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,05 | -0,61 | 0,04 | 10,62 | 13,08 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Stay Sharp" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WhatDigital SIA | 71 843 736 | 64 351 | 0,1 % | 11 | 6 531 249 | 4 826 (2026 Q3) |
| 2 | AS "MIXD Performance" | 36 843 374 | 104 245 | 0,3 % | 6 | 6 140 562 | 999 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "YM MEDIA EUROPE" | 26 055 755 | -3 470 065 | -13,3 % | 2 | 13 027 878 | *** |
| 4 | "Initiative Latvia" SIA | 19 653 320 | 787 102 | 4,0 % | 25 | 786 133 | 2 402 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Top Media" | 15 369 886 | 468 344 | 3,0 % | 12 | 1 280 824 | 4 447 (2026 Q3) |
| 6 | Havas Media SIA | 13 974 174 | 383 956 | 2,7 % | 24 | 582 257 | 2 793 (2026 Q3) |
| 7 | SIA MBD Latvia | 13 635 688 | 135 682 | 1,0 % | 59 | 231 113 | 2 657 (2026 Q3) |
| 8 | "Inspired" SIA | 13 396 925 | 294 668 | 2,2 % | 33 | 405 967 | 2 567 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Trendmark" | 13 139 455 | 117 665 | 0,9 % | 30 | 437 982 | 2 001 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MMS COMMUNICATIONS LATVIA" | 10 065 217 | -302 358 | -3,0 % | 29 | 347 076 | 3 183 (2026 Q3) |
| 1018 | SIA Stay Sharp (šis uzņēmums) | 21 235 | 3 737 | 17,6 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54103140551 | LV50ZZZ54103140551 | SIA Stay Sharp | SIA | Stay Sharp | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-02-18 | NULL | Saldus nov., Nīgrandes pag., Kalni, Sporta iela 12 - 25 | 3898 | 114787033 | 100016204 | 0 | 0840270 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9520427 | 54103140551 | 2020-01-27 | 2020-02-18 13:28:28 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92737245 | 54103140551 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-02-18 | 2020-02-18 13:29:12 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1765790 | 32615658 | 54103140551 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-07-05 19:06:30.937 |
| 1925038 | 33568021 | 54103140551 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-06 19:10:23.209 |
| 2351132 | 35614433 | 54103140551 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-07-28 03:00:03.131 |
| 1278357 | 29666432 | 54103140551 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-02-18 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-08-03 14:28:23.596 |
| 1423538 | 31480888 | 54103140551 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-26 17:14:43.285 |
| 2071751 | 34546323 | 54103140551 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-11 03:00:23.777 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1278357 | 29666432 | 37711 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 42952 | -5241 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5241 | 0 | -5241 | NULL | 0 | -5241 |
| 1423538 | 31480888 | 66366 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 42549 | 23817 | 5637 | 6570 | 0 | 3735 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7875 | 375 | 7500 | NULL | 1500 | 6000 |
| 1765790 | 32615658 | 156837 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 71055 | 85782 | 1062 | 16029 | 0 | 4949 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 63742 | 4550 | 59192 | NULL | 18200 | 40992 |
| 1925038 | 33568021 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13056 | -13056 | 0 | 387 | 0 | 5158 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -18601 | 0 | -18601 | NULL | 0 | -18601 |
| 2071751 | 34546323 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11451 | -11451 | 0 | 51 | 0 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -11537 | 50 | -11587 | NULL | 0 | -11587 |
| 2351132 | 35614433 | 21235 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22459 | -1224 | 0 | 507 | 5518 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3787 | 50 | 3737 | NULL | 0 | 3737 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1278357 | 29666432 | 1139 | 0 | 369 | 0 | 1508 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1508 | NULL | 3949 | 0 | 0 | -2441 | 1508 |
| 1423538 | 31480888 | 2360 | 0 | 0 | 0 | 2360 | 0 | 4953 | 0 | 4953 | 7313 | NULL | 3754 | 0 | 0 | 3559 | 7313 |
| 1765790 | 32615658 | 5487 | 0 | 6773 | 0 | 12260 | 0 | 38827 | 0 | 38827 | 51087 | NULL | 6536 | 0 | 0 | 44551 | 51087 |
| 1925038 | 33568021 | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 34604 | 0 | 34604 | 34612 | NULL | 8662 | 0 | 0 | 25950 | 34612 |
| 2071751 | 34546323 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23156 | 0 | 23156 | 23156 | NULL | 8793 | 0 | 0 | 14363 | 23156 |
| 2351132 | 35614433 | 3401 | 0 | 20000 | 0 | 23401 | 0 | 3487 | 0 | 3487 | 26888 | NULL | 8788 | 0 | 0 | 18100 | 26888 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54103140551 | SIA Stay Sharp | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 046480 | Nīgrandes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 54103140551 | SIA Stay Sharp | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 046480 | Nīgrandes pag. | -0.36 | 0.11 | 0.17 | 1 |
| 54103140551 | SIA Stay Sharp | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7311 | 046480 | Nīgrandes pag. | 16.66 | 2.03 | 3.19 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 54103140551 | SIA Stay Sharp | ir | 05.03.2026 | nav | nav | |
| 54103140551 | SIA Stay Sharp | nav | 28.07.2021 | nav | nav | 22.10.2024 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 54103140551 | SIA Stay Sharp | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Sporta iela 12 - 25, Kalni, Nīgrandes pag., Saldus nov., LV-3898.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 21 235 EUR, un peļņa bija 3 737 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,66 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,66.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,05, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Reklāmas aģentūru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Reklāmas aģentūru darbība · Saldus novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026