SIA "Modum Invest" (reģ. Nr. 54103142571) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-03-10. Jaunākais gada pārskats (2023): apgrozījums 118 982 EUR, zaudējumi 9 090 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 1,08 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 54103142571 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-03-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV24ZZZ54103142571 |
| Juridiskā adrese | Lienes iela 9 - 57, Rīga, LV-1009 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 118 982 EUR | -9 090 EUR | 66 454 EUR | 6 |
| 2022 | 111 499 EUR | 8 835 EUR | 28 097 EUR | 7 |
| 2021 | 66 458 EUR | 158 EUR | 21 339 EUR | 5 |
| 2020 | 25 334 EUR | 1 866 EUR | 9 041 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 69.69 | 11.91 | 31.11 | 11 |
| 2023 | 30.97 | 5.69 | 12.06 | 6 |
| 2022 | 47.31 | 8.98 | 17.15 | 6 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | 691.35 | ~ 580.29 |
| 2023 | 491.35 | ~ 439.76 |
| 2022 | 698.72 | ~ 550.41 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (31.11 * 1000) / 0.3409 ) / 11 / 12 = 691.35 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 691.35 * 0.105 = 72.59 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 426.40 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (691.35 - 72.59 - 426.40) * 0.2 ≈ 38.47 EUR
4. Neto alga: 691.35 - 72.59 - 38.47 = ~ 580.29 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 118 982 EUR | 111 499 EUR | 66 458 EUR | 25 334 EUR |
| Bruto peļņa | 97 902 EUR | 98 361 EUR | 63 828 EUR | 25 334 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9 090 EUR | 8 835 EUR | 158 EUR | 1 866 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -9 090 EUR | 8 835 EUR | 158 EUR | 1 866 EUR |
| Pozīcija | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 66 454 EUR | 28 097 EUR | 21 339 EUR | 9 041 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 62 705 EUR | 23 255 EUR | 17 394 EUR | 6 530 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 770 EUR | 10 860 EUR | 2 025 EUR | 1 867 EUR |
| Īstermiņa saistības | 58 030 EUR | 17 237 EUR | 19 314 EUR | 6 803 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 6 654 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 371 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,08 | 1,35 | 0,90 | 0,96 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,08 | 1,35 | 0,90 | 0,96 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-7,64 % | 7,92 % | 0,24 % | 7,37 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-13,68 % | 31,44 % | 0,74 % | 20,64 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-513,56 % | 81,35 % | 7,80 % | 99,95 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
36,54 | 1,59 | 9,54 | 3,84 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-4,72 | — | 159,00 | 51,43 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,79 | 3,97 | 3,11 | 2,80 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-89,06 % | 81,35 % | 7,85 % | 85,03 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,52 | 5,68 | 3,19 | 3,71 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Modum Invest" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2023. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BBS Lead SIA | 985 461 | 12 446 | 1,3 % | 0 | — | — |
| 2 | SIA "P ARVI" | 854 416 | 22 965 | 2,7 % | 25 | 34 177 | 536 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Eko Energo Saule | 602 405 | -3 615 | -0,6 % | 9 | 66 934 | 1 168 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ADRIA" | 398 253 | 1 471 | 0,4 % | 7 | 56 893 | 441 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Monumenti.LV" | 371 904 | 21 898 | 5,9 % | 11 | 33 809 | 511 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "DĀVANAS" | 349 662 | 52 803 | 15,1 % | 7 | 49 952 | 798 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "MELNĀ PĒRLE" | 340 969 | -7 824 | -2,3 % | 16 | 21 311 | 688 (2026 Q3) |
| 8 | SLRK Catering SIA | 293 213 | 28 025 | 9,6 % | 10 | 29 321 | 182 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "HLM" | 281 259 | -54 781 | -19,5 % | 8 | 35 157 | 952 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TARGET I" | 270 800 | -10 642 | -3,9 % | 4 | 67 700 | 829 (2026 Q3) |
| 29 | SIA "Modum Invest" (šis uzņēmums) | 118 982 | -9 090 | -7,6 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54103142571 | LV24ZZZ54103142571 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Modum Invest" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Modum Invest | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-03-10 | NULL | Rīga, Lienes iela 9 - 57 | 1009 | 112953732 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9581113 | 54103142571 | 2020-02-28 | 2020-03-10 14:50:19 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900331996 | 54103142571 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2026-01-23 | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvaldes 2026. gada 20. janvāra lēmums Nr. 32.4/17.22/35 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 54103142571 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Modum Invest" | 20.01.2026 | 24.01.2026 | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92740907 | 54103142571 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2020-03-10 | 2020-03-10 14:50:36 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1403880 | 31345059 | 54103142571 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2022-07-31 18:03:29.243 |
| 1918750 | 33547174 | 54103142571 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2024-06-03 19:07:12.418 |
| 1193283 | 29061839 | 54103142571 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-03-10 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-04-04 20:00:51.146 |
| 1711720 | 32389678 | 54103142571 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2023-05-11 21:51:36.267 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1193283 | 29061839 | 25334 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 25334 | 17043 | 685 | 518 | 6221 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 | NULL | NULL | 1866 | 0 | 1866 | NULL | 0 | 1866 |
| 1403880 | 31345059 | 66458 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2630 | 63828 | 47572 | 1647 | 6722 | 21172 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | NULL | 158 | 0 | 158 | NULL | 0 | 158 |
| 1711720 | 32389678 | 111499 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13138 | 98361 | 60311 | 3875 | 1373 | 26713 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8835 | 0 | 8835 | NULL | 0 | 8835 |
| 1918750 | 33547174 | 118982 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21080 | 97902 | 69822 | 4150 | 60 | 31492 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1588 | NULL | NULL | -9090 | 0 | -9090 | NULL | 0 | -9090 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1193283 | 29061839 | 120 | 0 | 6410 | 0 | 6530 | 0 | 2214 | 297 | 2511 | 9041 | NULL | 6803 | 371 | 0 | 1867 | 9041 |
| 1403880 | 31345059 | 64 | 0 | 17330 | 0 | 17394 | 0 | 2350 | 1595 | 3945 | 21339 | NULL | 19314 | 0 | 0 | 2025 | 21339 |
| 1711720 | 32389678 | 4 | 0 | 23251 | 0 | 23255 | 0 | 2697 | 2145 | 4842 | 28097 | NULL | 17237 | 0 | 0 | 10860 | 28097 |
| 1918750 | 33547174 | 62 | 0 | 62643 | 0 | 62705 | 0 | 1604 | 2145 | 3749 | 66454 | NULL | 58030 | 6654 | 0 | 1770 | 66454 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91394348 | 54103142571 | PROHIBITION | Aizliegums | NULL | 2026-05-21 | 30.4/17.20.2/76072 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
| 91384010 | 54103142571 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai | 2026-01-23 | 32.4/17.22/35 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54103142571 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Modum Invest" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4719 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 69.69 | 11.91 | 31.11 | 11 |
| 54103142571 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Modum Invest" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4719 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 30.97 | 5.69 | 12.06 | 6 |
| 54103142571 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Modum Invest" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4719 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 47.31 | 8.98 | 17.15 | 6 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 54103142571 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Modum Invest" | nav | 31.03.2020 | nav | nav | 12.09.2025 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 54103142571 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Modum Invest" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Lienes iela 9 - 57, Rīga, LV-1009.
2023. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 118 982 EUR, un zaudējumi bija 9 090 EUR.
2023. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 1,08 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,08.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2023. gadā bija 1,52, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 691.35 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 580.29 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 69 690 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 11 910 EUR un VSAOI 31 110 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializēta mazumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026