SIA "Sloģis" (reģ. Nr. 54103143721) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-03-25. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 032 EUR, peļņa 134 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,65 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 54103143721 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-03-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV14ZZZ54103143721 |
| Juridiskā adrese | Rīgas iela 18 - 2, Carnikava, Ādažu nov., LV-2163 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 032 EUR | 134 EUR | 345 EUR | 1 |
| 2024 | 1 945 EUR | 209 EUR | 234 EUR | 1 |
| 2023 | 1 782 EUR | 237 EUR | 42 EUR | 1 |
| 2022 | 514 EUR | -134 EUR | 45 EUR | 1 |
| 2021 | 852 EUR | -267 EUR | 20 EUR | 1 |
| 2020 | 494 EUR | -45 EUR | 50 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.03 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.02 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.08 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 032 EUR | 1 945 EUR | 1 782 EUR | 514 EUR | 852 EUR |
| Bruto peļņa | 710 EUR | 643 EUR | 237 EUR | -134 EUR | -267 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 134 EUR | 209 EUR | 237 EUR | -134 EUR | -267 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 134 EUR | 209 EUR | 237 EUR | -134 EUR | -267 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 345 EUR | 234 EUR | 42 EUR | 45 EUR | 20 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 345 EUR | 234 EUR | 42 EUR | 45 EUR | 20 EUR |
| Pašu kapitāls | 136 EUR | 2 EUR | -208 EUR | -445 EUR | -311 EUR |
| Īstermiņa saistības | 209 EUR | 232 EUR | 250 EUR | 490 EUR | 331 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,65 | 1,01 | 0,17 | 0,09 | 0,06 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,65 | 1,01 | 0,17 | 0,09 | 0,06 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
6,59 % | 10,75 % | 13,30 % | -26,07 % | -31,34 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
38,84 % | 89,32 % | 564,29 % | -297,78 % | -1 335,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
98,53 % | 10 450,00 % | -113,94 % | 30,11 % | 85,85 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,54 | 116,00 | -1,20 | -1,10 | -1,06 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,89 | 8,31 | 42,43 | 11,42 | 42,60 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
98,53 % | 10 450,00 % | -113,94 % | 30,11 % | 85,85 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,97 | 11,09 | 51,78 | -13,70 | -23,68 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Sloģis" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA HAIRRIGA SUN | 1 820 359 | 62 697 | 3,4 % | 62 | 29 361 | 1 642 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "MELLA.lv" | 1 048 233 | 64 910 | 6,2 % | 21 | 49 916 | 1 210 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MAIJA CENTRS" | 720 463 | 17 451 | 2,4 % | 27 | 26 684 | 985 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MAIJA VALDEMARA" | 694 745 | -18 488 | -2,7 % | 31 | 22 411 | 952 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MK Beauty Bar" | 663 940 | -30 634 | -4,6 % | 16 | 41 496 | 1 381 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ami Hair" | 383 528 | 90 876 | 23,7 % | 6 | 63 921 | 927 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "IS Salons" | 320 300 | -24 161 | -7,5 % | 19 | 16 858 | 676 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "HairRiga" | 308 006 | -29 392 | -9,5 % | 15 | 20 534 | 1 199 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LISS-A" | 303 302 | 55 488 | 18,3 % | 14 | 21 664 | 717 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Wood Religion Store" | 288 675 | -465 | -0,2 % | 13 | 22 206 | 678 (2026 Q3) |
| 309 | SIA "Sloģis" (šis uzņēmums) | 2 032 | 134 | 6,6 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54103143721 | LV14ZZZ54103143721 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sloģis" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Sloģis | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-03-25 | NULL | Ādažu nov., Carnikava, Rīgas iela 18 - 2 | 2163 | 118488124 | 100016501 | 100003848 | 0805200 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9613880 | 54103143721 | 2020-03-18 | 2020-03-24 12:11:00 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92742771 | 54103143721 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2020-03-25 | 2020-03-25 08:40:54 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1207490 | 29179415 | 54103143721 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-03-25 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-04-27 11:13:20.315 |
| 1427107 | 31552190 | 54103143721 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-09-14 17:00:31.614 |
| 1790985 | 33076601 | 54103143721 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-02-10 19:03:36.484 |
| 1709574 | 32382872 | 54103143721 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-11 19:49:16.248 |
| 2074245 | 34554074 | 54103143721 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-12 03:04:29.658 |
| 2179210 | 35237123 | 54103143721 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-01 17:03:48.665 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1207490 | 29179415 | 494 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 539 | -45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -45 | 0 | -45 | NULL | 0 | -45 |
| 1427107 | 31552190 | 852 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1119 | -267 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -267 | 0 | -267 | NULL | 0 | -267 |
| 1709574 | 32382872 | 514 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 648 | -134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -134 | 0 | -134 | NULL | 0 | -134 |
| 1790985 | 33076601 | 1782 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1545 | 237 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 237 | 0 | 237 | NULL | 0 | 237 |
| 2074245 | 34554074 | 1945 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1302 | 643 | 0 | 434 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 209 | 0 | 209 | NULL | 0 | 209 |
| 2179210 | 35237123 | 2032 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1322 | 710 | 0 | 576 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 134 | 0 | 134 | NULL | 0 | 134 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1207490 | 29179415 | 50 | 0 | 0 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | NULL | 0 | 94 | 0 | -44 | 50 |
| 1427107 | 31552190 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | NULL | 331 | 0 | 0 | -311 | 20 |
| 1709574 | 32382872 | 45 | 0 | 0 | 0 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45 | NULL | 490 | 0 | 0 | -445 | 45 |
| 1790985 | 33076601 | 42 | 0 | 0 | 0 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42 | NULL | 250 | 0 | 0 | -208 | 42 |
| 2074245 | 34554074 | 234 | 0 | 0 | 0 | 234 | 0 | 0 | 0 | 0 | 234 | NULL | 232 | 0 | 0 | 2 | 234 |
| 2179210 | 35237123 | 345 | 0 | 0 | 0 | 345 | 0 | 0 | 0 | 0 | 345 | NULL | 209 | 0 | 0 | 136 | 345 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54103143721 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sloģis" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9621 | 023410 | Carnikavas pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 54103143721 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sloģis" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9602 | 023410 | Carnikavas pag. | 0.08 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 54103143721 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sloģis" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9602 | 023410 | Carnikavas pag. | 0.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 54103143721 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sloģis" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rīgas iela 18 - 2, Carnikava, Ādažu nov., LV-2163.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 032 EUR, un peļņa bija 134 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,65 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,65.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,97, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi · Ādažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026