Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "JUZEFA"

SIA "JUZEFA" (reģ. Nr. 55403027921) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2011-01-14. Jaunākais gada pārskats (2012): apgrozījums 4 608 LVL, zaudējumi 2 539 LVL, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,44 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Lietotu preču mazumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.55403027921
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2011-01-14
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV03ZZZ55403027921
Juridiskā adrese Spīdolas iela 10 - 16, Aizkraukle, Aizkraukles nov., LV-5101

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2012 4 608 LVL -2 539 LVL 2 620 LVL 2
2011 25 615 LVL -10 634 LVL 3 259 LVL 3

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 0.15 0.0 0.0 0
2026. gada 1. ceturksnis 0.15 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis
2026. gada 1. ceturksnis

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 3 729 EUR 3 729 EUR 3 729 EUR 3 729 EUR 3 729 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 3 168 EUR 3 168 EUR 3 168 EUR 3 168 EUR 3 168 EUR
Pašu kapitāls -15 897 EUR -15 897 EUR -15 897 EUR -15 897 EUR -15 897 EUR
Īstermiņa saistības 7 152 EUR 7 152 EUR 7 152 EUR 7 152 EUR 7 152 EUR
Ilgtermiņa saistības 12 474 EUR 12 474 EUR 12 474 EUR 12 474 EUR 12 474 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,44 0,44 0,44 0,44 0,44
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,44 0,44 0,44 0,44 0,44
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
0,00 % 0,00 % 0,00 % 0,00 % 0,00 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
0,00 % 0,00 % 0,00 % 0,00 % 0,00 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,23 -1,23 -1,23 -1,23 -1,23
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
0,00 % 0,00 % 0,00 % 0,00 % 0,00 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-4,72 -4,72 -4,72 -4,72 -4,72

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "JUZEFA" ir pieredzējis uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu darbību, kas sekmīgi turpina savu ceļu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4779)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 305 uzņēmumi Lietotu preču mazumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "R.D.A."8 357 009149 1991,8 %23635 411971 (2026 Q2)
2"Humana Latvia" SIA8 232 255587 4297,1 %14955 2501 320 (2026 Q2)
3SIA "ILP market"6 233 589702 43011,3 %10658 8071 221 (2026 Q2)
4SIA "LV Izsoles"3 323 48752 4381,6 %7474 7841 168 (2026 Q2)
5SIA "UBL"2 480 53146 3511,9 %6538 1621 289 (2026 Q2)
6SIA "KRISTĪNE-RR"1 524 867-260 791-17,1 %6324 204744 (2026 Q2)
7SIA "Balt Art Group"1 454 62828 8612,0 %2727 314***
8SIA "EURO AUTO PARTNERS"1 228 35424 4022,0 %5245 671898 (2026 Q2)
9SIA "JUMOMET"915 732-57 435-6,3 %3305 244593 (2026 Q2)
10SIA "Fonds Otrā elpa"888 4406 1960,7 %3724 012993 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "JUZEFA"
4779 Lietotu preču mazumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
55403027921 LV03ZZZ55403027921 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JUZEFA" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību JUZEFA NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2011-01-14 NULL Aizkraukles nov., Aizkraukle, Spīdolas iela 10 - 16 5101 115874132 100015307 100003077 0320201 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
1937574 55403027921 2011-01-10 2011-01-14 14:41:42

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92472915 55403027921 REGISTERED_EQUITY Reģistrētais pamatkapitāls 2846 EUR 2016-07-21 2016-07-21 07:46:54.550713
92472914 55403027921 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1423 EUR 2016-07-21 2016-07-21 07:46:54.542769

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
755345 19690093 55403027921 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 0 ONES EUR 2020-11-02 20:26:39.917
922012 21448460 55403027921 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 0 ONES EUR 2020-11-12 03:43:04.142
163231 15065169 55403027921 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-14 2011-12-31 3 ONES LVL 2020-08-26 12:20:14.359
224130 15218117 55403027921 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 2 ONES LVL 2020-08-29 20:39:06.82
343008 15498418 55403027921 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 0 ONES LVL 2020-09-06 03:08:47.107
430957 15717945 55403027921 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 0 ONES EUR 2020-09-11 06:08:40.704
570103 16035938 55403027921 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 0 ONES EUR 2020-09-19 05:14:34.082
637963 16300663 55403027921 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 0 ONES EUR 2020-10-26 22:19:11.183
1073529 23229198 55403027921 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 0 ONES EUR 2020-11-20 15:13:58.589
1289023 29831464 55403027921 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 0 ONES EUR 2021-09-07 17:02:31.982
1425026 31342651 55403027921 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 0 ONES EUR 2022-09-02 18:28:51.801
1749229 32522586 55403027921 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-06-02 22:08:23.384
1892529 33481317 55403027921 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-05-28 03:09:42.648
2057160 34508428 55403027921 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-06-05 22:01:27.762
2326565 35487296 55403027921 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-06-02 17:03:04.402

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1073529 23229198 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
1289023 29831464 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
1425026 31342651 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
163231 15065169 25615 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 22962 2653 10518 789 0 1980 0 0 0 0 0 0 0 -10634 0 NULL 0 NULL -10634
1749229 32522586 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
1892529 33481317 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
2057160 34508428 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
224130 15218117 4608 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2733 1875 3990 377 0 47 0 0 0 0 0 0 0 -2539 0 NULL 0 NULL -2539
2326565 35487296 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
343008 15498418 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 0 NULL 0
430957 15717945 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 0 0 0
570103 16035938 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 0 0 0
637963 16300663 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
755345 19690093 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
922012 21448460 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1073529 23229198 0 0 3168 0 3168 0 561 0 561 3729 NULL 7152 12474 0 -15897 3729
1289023 29831464 0 0 3168 0 3168 0 561 0 561 3729 NULL 7152 12474 0 -15897 3729
1425026 31342651 0 0 3168 0 3168 0 561 0 561 3729 NULL 7152 12474 0 -15897 3729
163231 15065169 85 0 2752 0 2837 0 422 0 422 3259 NULL 3457 8436 0 -8634 3259
1749229 32522586 0 0 3168 0 3168 0 561 0 561 3729 NULL 7152 12474 0 -15897 3729
1892529 33481317 0 0 3168 0 3168 0 561 0 561 3729 NULL 7152 12474 0 -15897 3729
2057160 34508428 0 0 3168 0 3168 0 561 0 561 3729 NULL 7152 12474 0 -15897 3729
224130 15218117 163 0 2063 0 2226 0 394 0 394 2620 NULL 5026 8767 0 -11173 2620
2326565 35487296 0 0 3168 0 3168 0 561 0 561 3729 NULL 7152 12474 0 -15897 3729
343008 15498418 163 0 2063 0 2226 0 394 0 394 2620 NULL 5026 8767 0 -11173 2620
430957 15717945 0 0 3168 0 3168 0 561 0 561 3729 NULL 7152 12474 0 -15897 3729
570103 16035938 0 0 3168 0 3168 0 561 0 561 3729 NULL 7152 12474 0 -15897 3729
637963 16300663 0 0 3168 0 3168 0 561 0 561 3729 NULL 7152 12474 0 -15897 3729
755345 19690093 0 0 3168 0 3168 0 561 0 561 3729 NULL 7152 12474 0 -15897 3729
922012 21448460 0 0 3168 0 3168 0 561 0 561 3729 NULL 7152 12474 0 -15897 3729

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
55403027921 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JUZEFA" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4779 020200 Aizkraukle 0.00 0.00 0.00 0
55403027921 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JUZEFA" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4779 020200 Aizkraukle 0.00 0.00 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
55403027921 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JUZEFA" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "JUZEFA" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Spīdolas iela 10 - 16, Aizkraukle, Aizkraukles nov., LV-5101.

Kāds bija SIA "JUZEFA" 2012. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2012. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 4 608 LVL, un zaudējumi bija 2 539 LVL.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "JUZEFA" 2012. gadā?

2012. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "JUZEFA" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,44 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,44.

Kāds ir SIA "JUZEFA" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -4,72, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Kāds ir SIA "JUZEFA" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "JUZEFA" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Lietotu preču mazumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Lietotu preču mazumtirdzniecība — Aizkraukles novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Lietotu preču mazumtirdzniecība · Aizkraukles novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 23-09-2026