SIA "EDRASE" (reģ. Nr. 55403053661) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-03-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 3 550 EUR, peļņa 672 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 6,45 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Metālu mehāniska apstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 55403053661 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-03-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV28ZZZ55403053661 |
| Juridiskā adrese | Rūpniecības iela 18C - 31, Madona, Madonas nov., LV-4801 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 550 EUR | 672 EUR | 4 500 EUR | 1 |
| 2024 | 70 EUR | -1 943 EUR | 3 547 EUR | 1 |
| 2023 | 2 460 EUR | -2 047 EUR | 5 682 EUR | 1 |
| 2022 | 97 152 EUR | -853 EUR | 7 659 EUR | 4 |
| 2021 | 83 555 EUR | -1 829 EUR | 8 722 EUR | 3 |
| 2020 | 175 130 EUR | 14 296 EUR | 26 795 EUR | 8 |
| 2019 | 123 203 EUR | 18 179 EUR | 29 533 EUR | 6 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.01 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.01 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.26 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -0.06 | 0.01 | 0.02 | 0 |
| 2023 | 0.79 | 0.16 | 0.62 | 1 |
| 2022 | 15.64 | 5.51 | 10.70 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | 653.91 | ~ 522.81 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 550 EUR | 70 EUR | 2 460 EUR | 97 152 EUR | 83 555 EUR |
| Bruto peļņa | 2 345 EUR | 62 EUR | -521 EUR | 969 EUR | 3 472 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 722 EUR | -1 893 EUR | -2 047 EUR | -853 EUR | 546 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 2 375 EUR |
| Tīrā peļņa | 672 EUR | -1 943 EUR | -2 047 EUR | -853 EUR | -1 829 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 500 EUR | 3 547 EUR | 5 682 EUR | 7 659 EUR | 8 722 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 372 EUR | 1 214 EUR | 1 475 EUR | 2 247 EUR | 4 838 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 977 EUR | 3 305 EUR | 5 248 EUR | 7 295 EUR | 8 148 EUR |
| Īstermiņa saistības | 523 EUR | 242 EUR | 434 EUR | 364 EUR | 574 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
6,45 | 5,02 | 3,40 | 6,17 | 8,43 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,67 | 0,38 | 0,80 | 3,25 | 8,43 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
18,93 % | -2 775,71 % | -83,21 % | -0,88 % | -2,19 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
14,93 % | -54,78 % | -36,03 % | -11,14 % | -20,97 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
16,90 % | -58,79 % | -39,01 % | -11,69 % | -22,45 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,13 | 0,07 | 0,08 | 0,05 | 0,07 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,79 | 0,02 | 0,43 | 12,68 | 9,58 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
18,15 % | -57,28 % | -39,01 % | -11,69 % | 6,70 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,68 | 5,08 | 5,31 | 21,71 | 16,86 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "EDRASE" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "EMJ Metāls" | 26 533 646 | 1 130 506 | 4,3 % | 203 | 130 708 | 2 660 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic" | 10 169 409 | 597 883 | 5,9 % | 107 | 95 041 | 1 920 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LOCITECH PRODUCTION" | 5 765 489 | 169 483 | 2,9 % | 73 | 78 979 | 1 469 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Steel PROFI" | 3 791 349 | 199 224 | 5,3 % | 40 | 94 784 | 1 546 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LATTEPS" | 3 601 727 | -180 857 | -5,0 % | 94 | 38 316 | 757 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITRUM FACTORY" | 3 599 299 | 20 319 | 0,6 % | 73 | 49 305 | 1 223 (2026 Q3) |
| 7 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "LPSP" | 3 259 218 | 272 803 | 8,4 % | 37 | 88 087 | 2 115 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EHT FABRIK" | 3 159 774 | 416 001 | 13,2 % | 45 | 70 217 | 2 318 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rubate metal" | 3 040 037 | 185 116 | 6,1 % | 37 | 82 163 | 1 432 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "METĀRO" | 2 613 370 | 17 266 | 0,7 % | 44 | 59 395 | 2 282 (2026 Q3) |
| 184 | SIA "EDRASE" (šis uzņēmums) | 3 550 | 672 | 18,9 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55403053661 | LV28ZZZ55403053661 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EDRASE" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | EDRASE | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-03-27 | NULL | Madonas nov., Madona, Rūpniecības iela 18C - 31 | 4801 | 110056458 | 100016003 | 100003438 | 0700201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8642932 | 55403053661 | 2019-03-20 | 2019-03-27 15:09:18 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92762983 | 55403053661 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5000 | EUR | 2020-09-08 | 2020-09-08 09:00:01 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 993265 | 22615156 | 55403053661 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-03-27 | 2019-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2020-11-16 03:22:01.427 |
| 1833948 | 33258738 | 55403053661 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-29 06:00:59.932 |
| 2126378 | 35125127 | 55403053661 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-02 17:00:30.712 |
| 1180192 | 28962729 | 55403053661 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2021-03-17 13:11:14.557 |
| 1318461 | 30675379 | 55403053661 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-03-18 18:04:51.348 |
| 1450271 | 32154774 | 55403053661 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-03-02 18:00:33.724 |
| 1963225 | 34124674 | 55403053661 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-02-26 19:02:03.334 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1180192 | 28962729 | 175130 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 155578 | 19552 | 0 | 2006 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 17546 | 3250 | 14296 | NULL | 0 | 14296 |
| 1318461 | 30675379 | 83555 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 80083 | 3472 | 0 | 2926 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 546 | 2375 | -1829 | NULL | 0 | -1829 |
| 1450271 | 32154774 | 97152 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 96183 | 969 | 0 | 1822 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -853 | 0 | -853 | NULL | 0 | -853 |
| 1833948 | 33258738 | 2460 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2981 | -521 | 0 | 1522 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2047 | 0 | -2047 | NULL | 0 | -2047 |
| 1963225 | 34124674 | 70 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8 | 62 | 0 | 1855 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1893 | 50 | -1943 | NULL | 0 | -1943 |
| 2126378 | 35125127 | 3550 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1205 | 2345 | 0 | 1623 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 722 | 50 | 672 | NULL | 0 | 672 |
| 993265 | 22615156 | 123203 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 102576 | 20627 | 0 | 2448 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 18179 | 0 | 18179 | NULL | 0 | 18179 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1180192 | 28962729 | 26050 | 0 | 138 | 0 | 26188 | 0 | 607 | 0 | 607 | 26795 | NULL | 7318 | 0 | 0 | 19477 | 26795 |
| 1318461 | 30675379 | 3960 | 0 | 878 | 0 | 4838 | 0 | 3884 | 0 | 3884 | 8722 | NULL | 574 | 0 | 0 | 8148 | 8722 |
| 1450271 | 32154774 | 825 | 0 | 359 | 1063 | 2247 | 0 | 5412 | 0 | 5412 | 7659 | NULL | 364 | 0 | 0 | 7295 | 7659 |
| 1833948 | 33258738 | 346 | 0 | 0 | 1129 | 1475 | 0 | 4207 | 0 | 4207 | 5682 | NULL | 434 | 0 | 0 | 5248 | 5682 |
| 1963225 | 34124674 | 74 | 0 | 19 | 1121 | 1214 | 0 | 2333 | 0 | 2333 | 3547 | NULL | 242 | 0 | 0 | 3305 | 3547 |
| 2126378 | 35125127 | 1610 | 0 | 310 | 1452 | 3372 | 0 | 1128 | 0 | 1128 | 4500 | NULL | 523 | 0 | 0 | 3977 | 4500 |
| 993265 | 22615156 | 28421 | 0 | 122 | 0 | 28543 | 0 | 990 | 0 | 990 | 29533 | NULL | 11352 | 0 | 0 | 18181 | 29533 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55403053661 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EDRASE" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2553 | 038220 | Madona | -0.06 | 0.01 | 0.02 | 0 |
| 55403053661 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EDRASE" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 038220 | Madona | 0.79 | 0.16 | 0.62 | 1 |
| 55403053661 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EDRASE" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 038220 | Madona | 15.64 | 5.51 | 10.70 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 55403053661 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EDRASE" | ir | 03.07.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 55403053661 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EDRASE" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rūpniecības iela 18C - 31, Madona, Madonas nov., LV-4801.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 550 EUR, un peļņa bija 672 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 6,45 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,67.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,68, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu mehāniska apstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Metālu mehāniska apstrāde · Madonas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026