Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "SK Partneris"

SIA "SK Partneris" (reģ. Nr. 58503026811) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-09-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 52 560 EUR, peļņa 4 021 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 3,16 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Citi ēku būvniecības specializēti būvdarbi

Reģistrācijas Nr.58503026811
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2016-09-01
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV06ZZZ58503026811
Juridiskā adrese "Rijnieki", Vecauces pag., Dobeles nov., LV-3708

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 52 560 EUR 4 021 EUR 33 495 EUR 2
2024 3 936 EUR -15 838 EUR 49 282 EUR 2
2023 25 834 EUR -10 316 EUR 83 061 EUR 3
2022 160 742 EUR 41 071 EUR 199 472 EUR 3
2021 29 928 EUR 10 592 EUR 100 047 EUR 3
2020 44 914 EUR 19 309 EUR 111 597 EUR 3
2019 235 093 EUR 85 135 EUR 89 857 EUR 3
2018 75 725 EUR 25 126 EUR 56 419 EUR 4
2017 157 896 EUR 83 066 EUR 100 478 EUR 5

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 4.07 0.0 0.0 2
2026. gada 1. ceturksnis -0.22 0.00 0.00 2
2025. gada 4. ceturksnis -3.65 0.00 0.00 2
2024 6.21 0.39 0.82 2
2023 5.55 1.38 2.45 3

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis
2026. gada 1. ceturksnis
2025. gada 4. ceturksnis
2024 *** ***
2023 199.63 ~ 178.67

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 52 560 EUR 3 936 EUR 25 834 EUR 160 742 EUR 29 928 EUR
Bruto peļņa 24 781 EUR -4 034 EUR 6 014 EUR 55 204 EUR 21 123 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 10 546 EUR -11 638 EUR -10 316 EUR 41 071 EUR 10 592 EUR
UIN nodoklis 6 525 EUR 4 200 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 4 021 EUR -15 838 EUR -10 316 EUR 41 071 EUR 10 592 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 33 495 EUR 49 282 EUR 83 061 EUR 199 472 EUR 100 047 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 26 478 EUR 43 551 EUR 74 810 EUR 188 043 EUR 84 328 EUR
Pašu kapitāls 25 122 EUR 47 202 EUR 79 841 EUR 90 157 EUR 74 086 EUR
Īstermiņa saistības 8 373 EUR 2 080 EUR 3 220 EUR 109 315 EUR 25 961 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 15 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums Darbinieku skaits: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Būvkomersanta reģistrs15Aktīvs

Ieņēmumi būvniecībā un nodarbinātie

  • 20243 936 €
  • 20230,00 €
  • 2022160 742 € · 3 nod.
  • 202129 928 € · 3 nod.
  • 202044 914 € · 5 nod.
  • 2019235 093 € · 6 nod.
  • 201875 725 € · 6 nod.
  • 2017157 896 € · 5 nod.

Statusa vēsture · reģ. Nr. 13591

  • Informatīvs 2023-08-29
  • Informatīvs 2022-08-25
  • Informatīvs 2021-09-03
  • Informatīvs 2020-09-15
  • Informatīvs 2019-05-30
  • Informatīvs 2018-06-18
  • Aktīvs 2017-03-21

Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
3,16 20,94 23,23 1,72 3,25
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
3,16 20,94 21,61 0,75 2,57
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
7,65 % -402,39 % -39,93 % 25,55 % 35,39 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
12,00 % -32,14 % -12,42 % 20,59 % 10,59 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
16,01 % -33,55 % -12,92 % 45,55 % 14,30 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,33 0,04 0,04 1,21 0,35
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
31,39 -331,51
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,57 0,08 0,31 0,81 0,30
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
43,36 % -24,58 % -12,92 % 45,55 % 14,30 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
4,86 10,29 11,77 2,46 2,87

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "SK Partneris" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4342)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 92 uzņēmumi 43. vieta pēc apgrozījuma 37. vieta pēc peļņas Citi ēku būvniecības specializēti būvdarbi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA Franzoni and Co2 557 717441 53017,3 %20127 8861 945 (2026 Q2)
2SIA "GATE L"2 414 825284 86811,8 %3373 1771 069 (2026 Q2)
3SIA "AKP Būve"2 131 919495 45623,2 %16133 2451 102 (2026 Q2)
4SIA AVE BŪVE1 804 569301 61416,7 %13138 8131 026 (2026 Q2)
5SIA "B.R. GRAND"1 542 51710 0560,7 %12128 5431 483 (2026 Q2)
6SIA "MOUNTEX"962 50115 2391,6 %1187 500262 (2026 Q2)
7SIA "AluStar"941 451378 87240,2 %6156 9091 126 (2026 Q2)
8SIA "Iga-4"876 9557 9670,9 %997 439706 (2026 Q2)
9SIA "INTERBŪVE"777 02952 7276,8 %2137 001961 (2026 Q2)
10PS "VAAB INDUSTRIES"565 691-19 459-3,4 %0
43SIA "SK Partneris" (šis uzņēmums)52 5604 0217,7 %226 280
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "SK Partneris"
4342 Citi ēku būvniecības specializēti būvdarbi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
58503026811 LV06ZZZ58503026811 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SK Partneris" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību SK Partneris NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2016-09-01 NULL Dobeles nov., Vecauces pag., "Rijnieki" 3708 103326826 100016622 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
5667780 58503026811 2016-08-29 2016-09-01 13:49:29

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92522203 58503026811 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2016-09-01 2016-09-01 12:59:48

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
753546 19682423 58503026811 DokGPUIENv1 UGP 2017 2016-09-01 2017-12-31 5 ONES EUR 2020-11-02 18:27:29.666
944931 21505239 58503026811 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 4 ONES EUR 2020-11-13 09:49:42.64
1056373 23102590 58503026811 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 3 ONES EUR 2020-11-19 16:28:24.237
1229078 29389319 58503026811 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 3 ONES EUR 2021-06-08 16:04:49.501
1361509 31101799 58503026811 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 3 ONES EUR 2022-06-15 17:09:46.877
1717154 32421589 58503026811 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 3 ONES EUR 2023-05-17 03:15:13
1929348 33605711 58503026811 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-06-25 03:00:48.411
1978696 34233271 58503026811 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-04-04 19:02:52.928
2180297 35239560 58503026811 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-04-01 19:00:30.222

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1056373 23102590 235093 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 133043 102050 1217 15696 0 2 0 0 0 0 0 NULL NULL 85135 0 85135 NULL 0 85135
1229078 29389319 44914 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 15682 29232 825 9098 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 19309 0 19309 NULL 0 19309
1361509 31101799 29928 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8805 21123 566 9933 19 51 0 0 0 0 0 NULL NULL 10592 0 10592 NULL 0 10592
1717154 32421589 160742 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 105538 55204 876 12560 0 697 0 0 0 0 0 NULL NULL 41071 0 41071 NULL 0 41071
1929348 33605711 25834 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 19820 6014 289 12054 0 3987 0 0 0 0 0 NULL NULL -10316 0 -10316 NULL 0 -10316
1978696 34233271 3936 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7970 -4034 5281 2288 0 0 0 0 0 0 35 NULL NULL -11638 4200 -15838 NULL 0 -15838
2180297 35239560 52560 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 27779 24781 7432 6456 0 0 0 0 0 0 347 NULL NULL 10546 6525 4021 NULL 0 4021
753546 19682423 157896 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 38656 119240 1180 21369 0 69 0 0 0 0 0 NULL NULL 96622 13556 83066 NULL 0 83066
944931 21505239 75725 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 27059 48666 1283 12190 0 10062 0 0 0 0 0 NULL NULL 25131 5 25126 NULL 0 25126

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1056373 23102590 81674 0 2053 0 83727 0 6130 0 6130 89857 NULL 1922 0 0 87935 89857
1229078 29389319 94523 0 13246 0 107769 0 3828 0 3828 111597 NULL 4353 0 0 107244 111597
1361509 31101799 64743 0 1961 17624 84328 0 15719 0 15719 100047 NULL 25961 0 0 74086 100047
1717154 32421589 42050 0 40153 105840 188043 0 11429 0 11429 199472 NULL 109315 0 0 90157 199472
1929348 33605711 54669 0 14929 5212 74810 0 8251 0 8251 83061 NULL 3220 0 0 79841 83061
1978696 34233271 43308 0 243 0 43551 0 5731 0 5731 49282 NULL 2080 0 0 47202 49282
2180297 35239560 26156 0 322 0 26478 0 7017 0 7017 33495 NULL 8373 0 0 25122 33495
753546 19682423 74575 0 3001 801 78377 0 22101 0 22101 100478 NULL 14612 0 0 85866 100478
944931 21505239 26214 0 18919 2872 48005 0 8414 0 8414 56419 NULL 28493 0 0 27926 56419

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
58503026811 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SK Partneris" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4342 028560 Vecauces pag. 6.21 0.39 0.82 2
58503026811 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SK Partneris" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4339 028560 Vecauces pag. 5.55 1.38 2.45 3

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
58503026811 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SK Partneris" ir 22.09.2016 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
58503026811 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SK Partneris" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "SK Partneris" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Rijnieki", Vecauces pag., Dobeles nov., LV-3708.

Kāds bija SIA "SK Partneris" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 52 560 EUR, un peļņa bija 4 021 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "SK Partneris" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "SK Partneris" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,16 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,16.

Kāds ir SIA "SK Partneris" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,86, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "SK Partneris" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "SK Partneris"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 210 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 390 EUR un VSAOI 820 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "SK Partneris" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "SK Partneris" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citi ēku būvniecības specializēti būvdarbi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Lielākie uzņēmumi — Dobeles novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Citi ēku būvniecības specializēti būvdarbi · Dobeles novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026