Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

IK "PK BŪVNIEKS"

IK "PK BŪVNIEKS" (reģ. Nr. 40002170747) — individuālais komersants, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2014-01-28. Jaunākais gada pārskats (2015): apgrozījums 44 109 EUR, peļņa 3 257 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 52,16 (2015).

Pamatdarbība: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana

Reģistrācijas Nr.40002170747
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaIndividuālais komersants (IK)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2014-01-28
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV97ZZZ40002170747
Juridiskā adrese Zīļu iela 12 - 42, Kandava, Tukuma nov., LV-3120

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-20

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2015 44 109 EUR 3 257 EUR 31 687 EUR 5
2014 32 409 EUR 26 322 EUR 26 485 EUR 4

VID dati

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2025. gada 4. ceturksnis 0.00 0.00 -0.01 0
2023 0.00 0.00 -0.01 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2025. gada 4. ceturksnis — —
2023 — —

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2015 2014
Neto apgrozījums 44 109 EUR 32 409 EUR
Bruto peļņa 44 109 EUR 32 409 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 3 257 EUR 27 158 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 3 257 EUR 26 322 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2015 2014
Aktīvi kopā 31 687 EUR 26 485 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 5 633 EUR 26 485 EUR
Pašu kapitāls 29 579 EUR 26 322 EUR
Īstermiņa saistības 108 EUR 163 EUR
Ilgtermiņa saistības 2 000 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2015 2014
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
52,16 162,48
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
52,16 162,48
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
7,38 % 81,22 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
10,28 % 99,38 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
11,01 % 100,00 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,07 0,01
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,39 1,22
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
10,31 % 103,18 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
8,52 73,79

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

IK "PK BŪVNIEKS" ir pieredzējis uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu darbību, kas sekmīgi turpina savu ceļu.
Pamatojoties uz 2015. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9699)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1476 uzņēmumi 265. vieta pēc apgrozījuma 287. vieta pēc peļņas Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Valmiermuižas Ieguldījumu Fonds"10 538 765-62 099-0,6 %0——
2SIA "IMPEL SERVIKS"5 053 23664 2491,3 %42411 918614 (2026 Q3)
3SIA ORBITA LOGISTICS4 604 149-85 242-1,9 %0——
4SIA "Kaski"3 863 452152 6644,0 %4782 2011 654 (2026 Q3)
5SIA "M1"3 579 7841 316 63236,8 %31 193 261603 (2026 Q3)
6SIA "KITA18"3 094 57179 1902,6 %0——
7"RP ANDRAS" SIA2 751 310143 5175,2 %12229 2761 483 (2026 Q3)
8SIA "LĀČPLĒŠI A.I."2 608 018-49 083-1,9 %0—***
9Heden SIA2 579 532828 36632,1 %12 579 532***
10SIA "Producentu grupa"2 189 12085 0453,9 %21 094 560***
265IK "PK BŪVNIEKS" (šis uzņēmums)44 1093 2577,4 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-20). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

IK "PK BŪVNIEKS"
9699 Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40002170747 LV97ZZZ40002170747 Individuālais komersants "PK BŪVNIEKS" Individuālais komersants PK BŪVNIEKS NULL 0 K Komercreģistrs IK Individuālais komersants 2014-01-28 NULL Tukuma nov., Kandava, Zīļu iela 12 - 42 3120 114778957 100016710 100003688 0901211 NULL

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
557042 16007040 40002170747 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 5 ONES EUR 2020-09-18 11:42:42.745
416225 15687543 40002170747 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-28 2014-12-31 4 ONES EUR 2020-09-10 11:06:17.493

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
416225 15687543 32409 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 32409 5094 157 0 0 0 0 0 0 0 0 0 27158 0 NULL 836 0 26322
557042 16007040 44109 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 44109 40525 327 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3257 0 NULL 0 0 3257

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
416225 15687543 2 0 26483 0 26485 0 0 0 0 26485 NULL 163 0 0 26322 26485
557042 16007040 236 0 5397 0 5633 0 0 0 26054 31687 NULL 108 2000 0 29579 31687

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40002170747 Individuālais komersants "PK BŪVNIEKS" 2024 Individuālais komersants 9699 052200 Kandava 0.00 0.00 0.00 0
40002170747 Individuālais komersants "PK BŪVNIEKS" 2023 Individuālais komersants 9609 052200 Kandava 0.00 0.00 -0.01 0

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir IK "PK BŪVNIEKS" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Zīļu iela 12 - 42, Kandava, Tukuma nov., LV-3120.

Kāds bija IK "PK BŪVNIEKS" 2015. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2015. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 44 109 EUR, un peļņa bija 3 257 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam IK "PK BŪVNIEKS" 2015. gadā?

2015. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.

Kāds ir IK "PK BŪVNIEKS" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2015. gadā bija 52,16 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 52,16.

Kāds ir IK "PK BŪVNIEKS" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2015. gadā bija 8,52, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Kāda ir IK "PK BŪVNIEKS" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana — Tukuma novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana · Tukuma novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 265. no 1 476

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 20-10-2026