SIA "M1" (reģ. Nr. 40203222521) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-07-31. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 3 579 784 EUR, peļņa 1 316 632 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 319,51 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203222521 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-07-31 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV07ZZZ40203222521 |
| Juridiskā adrese | Ganību dambis 26A, Rīga, LV-1005 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3 579 784 EUR | 1 316 632 EUR | 2 930 532 EUR | 3 |
| 2023 | 79 750 EUR | -126 917 EUR | 3 454 020 EUR | 2 |
| 2022 | 0 EUR | -310 045 EUR | 1 394 711 EUR | 2 |
| 2021 | 0 EUR | -139 279 EUR | 993 847 EUR | 2 |
| 2020 | 0 EUR | -20 827 EUR | 225 785 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -43.51 | 0.44 | 1.85 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 378.56 | 0.60 | 2.47 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -16.13 | 0.31 | 1.24 | 3 |
| 2024 | 28.68 | 2.59 | 6.43 | 3 |
| 2023 | 4.30 | 1.17 | 3.07 | 2 |
| 2022 | 0.51 | 0.40 | 0.05 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 602.98 | ~ 539.67 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 805.06 | ~ 677.04 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 404.16 | ~ 361.72 |
| 2024 | 523.94 | ~ 468.93 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (6.43 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 523.94 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 523.94 * 0.105 = 55.01 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 490.79 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (523.94 - 55.01 - 490.79) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 523.94 - 55.01 - 0.00 = ~ 468.93 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 579 784 EUR | 79 750 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 1 384 332 EUR | 24 392 EUR | -288 550 EUR | -123 511 EUR | -19 059 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 316 632 EUR | -126 917 EUR | -310 045 EUR | -139 279 EUR | -20 827 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 316 632 EUR | -126 917 EUR | -310 045 EUR | -139 279 EUR | -20 827 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 930 532 EUR | 3 454 020 EUR | 1 394 711 EUR | 993 847 EUR | 225 785 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 389 221 EUR | 455 627 EUR | 240 064 EUR | 982 022 EUR | 210 660 EUR |
| Pašu kapitāls | 805 614 EUR | -511 017 EUR | -384 100 EUR | 945 745 EUR | -18 027 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 348 EUR | 3 965 037 EUR | 1 778 811 EUR | 48 102 EUR | 243 812 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 2 120 570 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
319,51 | 0,11 | 0,13 | 20,42 | 0,86 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
317,17 | 0,11 | 0,13 | 16,26 | 0,04 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
36,78 % | -159,14 % | — | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
44,93 % | -3,67 % | -22,23 % | -14,01 % | -9,22 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
163,43 % | 24,84 % | 80,72 % | -14,73 % | 115,53 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,64 | -7,76 | -4,63 | 0,05 | -13,52 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | -38 754,63 | -34 818,75 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,22 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
44,99 % | 24,84 % | 80,72 % | -14,73 % | 115,53 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,35 | -1,00 | -1,81 | 9,30 | -0,49 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "M1" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Valmiermuižas Ieguldījumu Fonds" | 10 538 765 | -62 099 | -0,6 % | 1 | 10 538 765 | *** |
| 2 | SIA "IMPEL SERVIKS" | 5 053 236 | 64 249 | 1,3 % | 396 | 12 761 | 624 (2026 Q2) |
| 3 | SIA ORBITA LOGISTICS | 4 604 149 | -85 242 | -1,9 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "Kaski" | 3 863 452 | 152 664 | 4,0 % | 41 | 94 231 | 1 502 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "M1" (šis uzņēmums) | 3 579 784 | 1 316 632 | 36,8 % | 3 | 1 193 261 | 603 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "KITA18" | 3 094 571 | 79 190 | 2,6 % | 0 | — | — |
| 7 | "RP ANDRAS" SIA | 2 751 310 | 143 517 | 5,2 % | 12 | 229 276 | 1 527 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "LĀČPLĒŠI A.I." | 2 608 018 | -49 083 | -1,9 % | 0 | — | — |
| 9 | Heden SIA | 2 579 532 | 828 366 | 32,1 % | 1 | 2 579 532 | *** |
| 10 | SIA "Producentu grupa" | 2 189 120 | 85 045 | 3,9 % | 3 | 729 707 | 1 398 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203222521 | LV07ZZZ40203222521 | SIA "M1" | SIA | M1 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-07-31 | NULL | Rīga, Ganību dambis 26A | 1005 | 106199670 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8983173 | 40203222521 | 2019-07-26 | 2019-07-31 09:00:31 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92858825 | 40203222521 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 86000 | EUR | 2022-06-17 | 2022-06-17 16:38:37 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1259712 | 29613346 | 40203222521 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-07-31 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-07-29 11:19:58.566 |
| 1407037 | 31351959 | 40203222521 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-08-01 18:21:45.86 |
| 1480636 | 32355465 | 40203222521 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-04-26 21:01:57.627 |
| 1899241 | 33500100 | 40203222521 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-30 03:06:38.437 |
| 2053538 | 34498311 | 40203222521 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-06-05 03:01:05.865 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1259712 | 29613346 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19059 | -19059 | 0 | 100 | 0 | 1668 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -20827 | 0 | -20827 | NULL | 0 | -20827 |
| 1407037 | 31351959 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 123511 | -123511 | 0 | 224 | 422 | 15962 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | NULL | NULL | -139279 | 0 | -139279 | NULL | 0 | -139279 |
| 1480636 | 32355465 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 288550 | -288550 | 0 | 5153 | 0 | 16334 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | NULL | NULL | -310045 | 0 | -310045 | NULL | 0 | -310045 |
| 1899241 | 33500100 | 79750 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 55358 | 24392 | 10004 | 13680 | 99926 | 228894 | 0 | 0 | 1343 | 0 | 0 | NULL | NULL | -126917 | 0 | -126917 | NULL | 0 | -126917 |
| 2053538 | 34498311 | 3579784 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2195452 | 1384332 | 21459 | 8324 | 19041 | 72024 | 0 | 0 | 15066 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1316632 | 0 | 1316632 | NULL | 0 | 1316632 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1259712 | 29613346 | 10335 | 0 | 325 | 200000 | 210660 | 0 | 15125 | 0 | 15125 | 225785 | NULL | 243812 | 0 | 0 | -18027 | 225785 |
| 1407037 | 31351959 | 721949 | 0 | 60073 | 200000 | 982022 | 0 | 11825 | 0 | 11825 | 993847 | NULL | 48102 | 0 | 0 | 945745 | 993847 |
| 1480636 | 32355465 | 151529 | 0 | 86300 | 2235 | 240064 | 0 | 1154647 | 0 | 1154647 | 1394711 | NULL | 1778811 | 0 | 0 | -384100 | 1394711 |
| 1899241 | 33500100 | 24535 | 0 | 431092 | 0 | 455627 | 0 | 2998393 | 0 | 2998393 | 3454020 | NULL | 3965037 | 0 | 0 | -511017 | 3454020 |
| 2053538 | 34498311 | 1226810 | 0 | 152234 | 10177 | 1389221 | 0 | 1541311 | 0 | 1541311 | 2930532 | NULL | 4348 | 2120570 | 0 | 805614 | 2930532 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203222521 | SIA "M1" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9699 | 010096 | Ziemeļu rajons | 28.68 | 2.59 | 6.43 | 3 |
| 40203222521 | SIA "M1" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9609 | 010096 | Ziemeļu rajons | 4.30 | 1.17 | 3.07 | 2 |
| 40203222521 | SIA "M1" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9609 | 010096 | Ziemeļu rajons | 0.51 | 0.40 | 0.05 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203222521 | SIA "M1" | ir | 14.11.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203222521 | SIA "M1" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92706906 | NULL | 40203364812 | LEGAL_ENTITY | SIA "M1" | NULL | NULL | 40203222521 | 60000 | 1 | EUR | 2022-01-04 | 2022-01-10 | 2022-01-10 09:19:24 |
Juridiskā adrese ir Ganību dambis 26A, Rīga, LV-1005.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 579 784 EUR, un peļņa bija 1 316 632 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 319,51 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 317,17.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 3,35, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 523.94 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 468.93 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 28 680 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 590 EUR un VSAOI 6 430 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026