IK "MIN7" (reģ. Nr. 40002191819) — individuālais komersants, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-10-08.
Pamatdarbība: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40002191819 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Individuālais komersants (IK) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-10-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV58ZZZ40002191819 |
| Juridiskā adrese | Puķu iela 4, Baloži, Ķekavas nov., LV-2128 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.6 | 0.15 | 0.34 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.24 | 0.12 | 0.12 | 1 |
| 2024 | 1.31 | 0.98 | 0.33 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "R & D apdrošināšanas brokers" | 5 305 019 | 133 311 | 2,5 % | 88 | 60 284 | 2 589 (2026 Q3) |
| 2 | Marine Insurance Services SIA | 4 823 369 | 953 732 | 19,8 % | 11 | 438 488 | 4 838 (2026 Q3) |
| 3 | EURORISK SIA | 4 373 080 | 141 399 | 3,2 % | 63 | 69 414 | 1 767 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UlysseRe" | 4 051 727 | -177 692 | -4,4 % | 22 | 184 169 | 5 072 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "BROKERU AĢENTŪRA-ROOT" | 3 528 500 | 54 942 | 1,6 % | 32 | 110 266 | 1 839 (2026 Q3) |
| 6 | Marine Underwriting Services SIA | 3 458 578 | 1 045 399 | 30,2 % | 13 | 266 044 | 4 184 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "GrECo Latvia" | 3 128 937 | 260 349 | 8,3 % | 38 | 82 340 | 2 535 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "APDROŠINĀŠANAS UN FINANSU BROKERS" | 2 699 888 | 891 473 | 33,0 % | 30 | 89 996 | 2 542 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MARSH" | 2 449 444 | 539 698 | 22,0 % | 19 | 128 918 | 3 570 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Attollo brokers" | 2 441 952 | 161 581 | 6,6 % | 27 | 90 443 | 1 667 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40002191819 | LV58ZZZ40002191819 | IK "MIN7" | IK | MIN7 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | IK | Individuālais komersants | 2021-10-08 | NULL | Ķekavas nov., Baloži, Puķu iela 4 | 2128 | 103727447 | 100016470 | 100003550 | NULL | NULL |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40002191819 | IK "MIN7" | 2024 | Individuālais komersants | 6622 | 034210 | Baloži | 1.31 | 0.98 | 0.33 | 0 |
| 40002191819 | IK "MIN7" | 2023 | Individuālais komersants | 6622 | 034210 | Baloži | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40002191819 | IK "MIN7" | ir | 18.02.2026 | nav | ir |
Juridiskā adrese ir Puķu iela 4, Baloži, Ķekavas nov., LV-2128.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 310 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 980 EUR un VSAOI 330 EUR (VID atvērtie dati).
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026