SIA "Insurance Claim Services" (reģ. Nr. 44103121953) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-03-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 35 807 EUR, peļņa 7 746 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 9,57 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 44103121953 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-03-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV89ZZZ44103121953 |
| Juridiskā adrese | "Kurkumi", Ķekava, Ķekavas nov., LV-2123 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 807 EUR | 7 746 EUR | 33 420 EUR | 1 |
| 2024 | 47 814 EUR | 10 657 EUR | 24 751 EUR | 1 |
| 2023 | 39 554 EUR | 11 995 EUR | 16 834 EUR | 1 |
| 2022 | 13 737 EUR | 1 089 EUR | 2 725 EUR | 0 |
| 2021 | 24 997 EUR | 962 EUR | 996 EUR | 1 |
| 2020 | 39 998 EUR | 984 EUR | 377 EUR | 4 |
| 2019 | 33 333 EUR | -1 015 EUR | 1 194 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.23 | 0.6 | 0.64 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.23 | 0.6 | 0.64 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.21 | 0.59 | 0.63 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.17 | 0.57 | 0.60 | 1 |
| 2024 | 3.91 | 1.51 | 2.39 | 1 |
| 2023 | 4.03 | 1.53 | 2.50 | 1 |
| 2022 | 4.07 | 0.16 | 0.26 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 35 807 EUR | 47 814 EUR | 39 554 EUR | 13 737 EUR | 24 997 EUR |
| Bruto peļņa | 7 855 EUR | 12 200 EUR | 39 554 EUR | 12 176 EUR | 1 711 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7 746 EUR | 10 657 EUR | 11 995 EUR | 1 089 EUR | 962 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 7 746 EUR | 10 657 EUR | 11 995 EUR | 1 089 EUR | 962 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 33 420 EUR | 24 751 EUR | 16 834 EUR | 2 725 EUR | 996 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 9 589 EUR | 11 567 EUR | 3 183 EUR | 2 725 EUR | 996 EUR |
| Pašu kapitāls | 32 418 EUR | 24 673 EUR | 14 016 EUR | 2 022 EUR | 932 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 002 EUR | 78 EUR | 2 818 EUR | 703 EUR | 64 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
9,57 | 148,29 | 1,13 | 3,88 | 15,56 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
9,57 | 148,29 | 1,13 | 3,88 | 15,56 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
21,63 % | 22,29 % | 30,33 % | 7,93 % | 3,85 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
23,18 % | 43,06 % | 71,25 % | 39,96 % | 96,59 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
23,89 % | 43,19 % | 85,58 % | 53,86 % | 103,22 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,03 | 0,00 | 0,20 | 0,35 | 0,07 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 1 523,43 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,07 | 1,93 | 2,35 | 5,04 | 25,10 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
23,89 % | 43,22 % | 85,58 % | 53,86 % | 103,22 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
16,38 | 137,30 | 7,37 | 8,64 | 35,63 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Insurance Claim Services" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "R & D apdrošināšanas brokers" | 5 305 019 | 133 311 | 2,5 % | 88 | 60 284 | 2 589 (2026 Q3) |
| 2 | Marine Insurance Services SIA | 4 823 369 | 953 732 | 19,8 % | 11 | 438 488 | 4 838 (2026 Q3) |
| 3 | EURORISK SIA | 4 373 080 | 141 399 | 3,2 % | 63 | 69 414 | 1 767 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UlysseRe" | 4 051 727 | -177 692 | -4,4 % | 22 | 184 169 | 5 072 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "BROKERU AĢENTŪRA-ROOT" | 3 528 500 | 54 942 | 1,6 % | 32 | 110 266 | 1 839 (2026 Q3) |
| 6 | Marine Underwriting Services SIA | 3 458 578 | 1 045 399 | 30,2 % | 13 | 266 044 | 4 184 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "GrECo Latvia" | 3 128 937 | 260 349 | 8,3 % | 38 | 82 340 | 2 535 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "APDROŠINĀŠANAS UN FINANSU BROKERS" | 2 699 888 | 891 473 | 33,0 % | 30 | 89 996 | 2 542 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MARSH" | 2 449 444 | 539 698 | 22,0 % | 19 | 128 918 | 3 570 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Attollo brokers" | 2 441 952 | 161 581 | 6,6 % | 27 | 90 443 | 1 667 (2026 Q3) |
| 119 | SIA "Insurance Claim Services" (šis uzņēmums) | 35 807 | 7 746 | 21,6 % | 1 | 35 807 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103121953 | LV89ZZZ44103121953 | SIA "Insurance Claim Services" | SIA | Insurance Claim Services | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-03-26 | NULL | Ķekavas nov., Ķekava, "Kurkumi" | 2123 | 105522873 | 100016470 | 100003831 | 0800870 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8636640 | 44103121953 | 2019-03-21 | 2019-03-26 12:00:02 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 44103121953 | 2022-09-15 | SIA "Rudolfs" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92936853 | 44103121953 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-09-12 | 2024-09-12 11:47:17 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1037413 | 22896098 | 44103121953 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-03-26 | 2019-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-18 15:21:16.823 |
| 1974777 | 34207682 | 44103121953 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-27 21:02:52.365 |
| 2252433 | 35396040 | 44103121953 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-21 17:15:10.833 |
| 1244651 | 29531515 | 44103121953 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-07-13 14:06:27.78 |
| 1304571 | 30478483 | 44103121953 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-02-06 20:01:03.188 |
| 1472095 | 32312260 | 44103121953 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-04-24 23:30:41.095 |
| 1921093 | 33551906 | 44103121953 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-04 03:39:14.709 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1037413 | 22896098 | 33333 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31400 | 1933 | 0 | 2948 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1015 | 0 | -1015 | NULL | 0 | -1015 |
| 1244651 | 29531515 | 39998 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 37979 | 2019 | 0 | 1035 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 984 | 0 | 984 | NULL | 0 | 984 |
| 1304571 | 30478483 | 24997 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23286 | 1711 | 0 | 749 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 962 | 0 | 962 | NULL | 0 | 962 |
| 1472095 | 32312260 | 13737 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1561 | 12176 | 0 | 11087 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1089 | 0 | 1089 | NULL | 0 | 1089 |
| 1921093 | 33551906 | 39554 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 39554 | 0 | 27598 | 0 | 3 | 0 | 42 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11995 | 0 | 11995 | NULL | 0 | 11995 |
| 1974777 | 34207682 | 47814 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 35614 | 12200 | 0 | 2355 | 0 | 40 | 0 | 0 | 859 | 0 | 7 | NULL | NULL | 10657 | 0 | 10657 | NULL | 0 | 10657 |
| 2252433 | 35396040 | 35807 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27952 | 7855 | 0 | 851 | 0 | 0 | 0 | 0 | 742 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7746 | 0 | 7746 | NULL | 0 | 7746 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1037413 | 22896098 | 1194 | 0 | 0 | 0 | 1194 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1194 | NULL | 2208 | 0 | 0 | -1014 | 1194 |
| 1244651 | 29531515 | 377 | 0 | 0 | 0 | 377 | 0 | 0 | 0 | 0 | 377 | NULL | 407 | 0 | 0 | -30 | 377 |
| 1304571 | 30478483 | 996 | 0 | 0 | 0 | 996 | 0 | 0 | 0 | 0 | 996 | NULL | 64 | 0 | 0 | 932 | 996 |
| 1472095 | 32312260 | 2695 | 0 | 30 | 0 | 2725 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2725 | NULL | 703 | 0 | 0 | 2022 | 2725 |
| 1921093 | 33551906 | 3134 | 0 | 49 | 0 | 3183 | 12500 | 1151 | 0 | 13651 | 16834 | NULL | 2818 | 0 | 0 | 14016 | 16834 |
| 1974777 | 34207682 | 11417 | 0 | 150 | 0 | 11567 | 12500 | 684 | 0 | 13184 | 24751 | NULL | 78 | 0 | 0 | 24673 | 24751 |
| 2252433 | 35396040 | 4375 | 0 | 5214 | 0 | 9589 | 22200 | 1631 | 0 | 23831 | 33420 | NULL | 1002 | 0 | 0 | 32418 | 33420 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103121953 | SIA "Insurance Claim Services" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 034220 | Ķekava | 3.91 | 1.51 | 2.39 | 1 |
| 44103121953 | SIA "Insurance Claim Services" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 034220 | Ķekava | 4.03 | 1.53 | 2.50 | 1 |
| 44103121953 | SIA "Insurance Claim Services" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 034220 | Ķekava | 4.07 | 0.16 | 0.26 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103121953 | SIA "Insurance Claim Services" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Kurkumi", Ķekava, Ķekavas nov., LV-2123.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 35 807 EUR, un peļņa bija 7 746 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Rudolfs"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 9,57 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 9,57.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 16,38, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 910 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 510 EUR un VSAOI 2 390 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026