SIA "Zemgales remonta centrs" (reģ. Nr. 40003360659) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1997-09-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 011 024 EUR, peļņa 296 965 EUR, darbinieku skaits: 19. Kopējais likviditātes koeficients: 8,61 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40003360659 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 1997-09-30 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV37ZZZ40003360659 |
| Juridiskā adrese | Rubeņu ceļš 62B, Raubēni, Cenu pag., Jelgavas nov., LV-3002 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 011 024 EUR | 296 965 EUR | 2 124 345 EUR | 19 |
| 2024 | 3 415 561 EUR | 449 366 EUR | 1 965 072 EUR | 18 |
| 2023 | 3 514 768 EUR | 671 310 EUR | 1 740 384 EUR | 18 |
| 2022 | 1 855 510 EUR | 226 859 EUR | 1 217 607 EUR | 18 |
| 2021 | 938 886 EUR | 85 322 EUR | 902 966 EUR | 16 |
| 2020 | 1 307 500 EUR | 176 279 EUR | 689 141 EUR | 17 |
| 2019 | 1 485 358 EUR | 250 985 EUR | 950 882 EUR | 18 |
| 2018 | 1 038 581 EUR | 53 759 EUR | 304 653 EUR | 13 |
| 2017 | 662 656 EUR | -38 086 EUR | 147 201 EUR | 16 |
| 2016 | 1 515 259 EUR | 132 346 EUR | 245 580 EUR | 13 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 126.08 | 14.94 | 34.29 | 19 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 117.85 | 18.01 | 38.64 | 21 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 100.97 | 14.96 | 33.27 | 21 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 143.10 | 16.32 | 34.75 | 21 |
| 2024 | 240.22 | 77.36 | 135.97 | 17 |
| 2023 | 646.38 | 88.38 | 157.98 | 19 |
| 2022 | 318.96 | 67.05 | 121.24 | 17 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 764.68 | ~ 1 316.89 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 799.16 | ~ 1 339.88 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 549.12 | ~ 1 173.16 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 618.03 | ~ 1 208.91 |
| 2024 | 1 955.18 | ~ 1 397.42 |
| 2023 | 2 032.55 | ~ 1 450.74 |
| 2022 | 1 743.37 | ~ 1 248.25 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (135.97 * 1000) / 0.3409 ) / 17 / 12 = 1 955.18 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 955.18 * 0.105 = 205.29 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20.14%): (1 955.18 - 205.29 - 0.00) * 0.2014 ≈ 352.46 EUR
4. Neto alga: 1 955.18 - 205.29 - 352.46 = ~ 1 397.42 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 011 024 EUR | 3 415 561 EUR | 3 514 768 EUR | 1 855 510 EUR | 938 886 EUR |
| Bruto peļņa | 381 379 EUR | 536 240 EUR | 784 356 EUR | 329 217 EUR | 92 847 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 326 965 EUR | 474 366 EUR | 696 310 EUR | 226 859 EUR | 85 322 EUR |
| UIN nodoklis | 30 000 EUR | 25 000 EUR | 25 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 296 965 EUR | 449 366 EUR | 671 310 EUR | 226 859 EUR | 85 322 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 124 345 EUR | 1 965 072 EUR | 1 740 384 EUR | 1 217 607 EUR | 902 966 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 914 208 EUR | 1 709 769 EUR | 1 440 166 EUR | 853 671 EUR | 545 422 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 902 120 EUR | 1 725 155 EUR | 1 375 790 EUR | 804 480 EUR | 577 621 EUR |
| Īstermiņa saistības | 222 225 EUR | 239 917 EUR | 364 594 EUR | 413 127 EUR | 325 345 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 7 līgumiem summa avotā nav publicēta. 1 līgums izbeigts pirms termiņa. 1 dokuments ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināts — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
8,61 | 7,13 | 3,95 | 2,07 | 1,68 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
7,33 | 6,49 | 2,92 | 1,03 | 1,25 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
14,77 % | 13,16 % | 19,10 % | 12,23 % | 9,09 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
13,98 % | 22,87 % | 38,57 % | 18,63 % | 9,45 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
15,61 % | 26,05 % | 48,79 % | 28,20 % | 14,77 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,12 | 0,14 | 0,27 | 0,51 | 0,56 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,95 | 1,74 | 2,02 | 1,52 | 1,04 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
17,19 % | 27,50 % | 50,61 % | 28,20 % | 14,77 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,35 | 6,78 | 5,96 | 3,74 | 2,79 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Zemgales remonta centrs" ir uzņēmums, kas darbojas gandrīz trīs gadu desmitus un ir ieguvis bagātīgu pieredzi.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 28 | SIA "Zemgales remonta centrs" (šis uzņēmums) | 2 011 024 | 296 965 | 14,8 % | 19 | 105 843 | 1 765 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40003360659 | LV37ZZZ40003360659 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zemgales remonta centrs" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Zemgales remonta centrs | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1997-09-30 | NULL | Jelgavas nov., Cenu pag., Raubēni, Rubeņu ceļš 62B | 3002 | 103575401 | 100016534 | 0 | 0546744 | NULL |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40003360659 | 2018-05-31 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUTO KADA AJ" |
[reorganizations]
| ID | Reorg.Kods | Reorg.Veids | Sākotnējais | Pārņēmējs | Reģistrēts |
|---|---|---|---|---|---|
| 90012034 | SEPARATION | Sadalīta nodalīšanas ceļā | 40003360659 | 43603065273 | 2015-09-17 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92305793 | 40003360659 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 29766 | EUR | 2015-09-17 | 2015-09-17 14:04:09 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 246361 | 15263512 | 40003360659 | DokUGP2008v1 | NULL | 2012 | 2012-01-01 | 2012-12-31 | 14 | ONES | LVL | 2020-08-31 04:10:06.328 |
| 345766 | 15504104 | 40003360659 | DokUGP2008v1 | NULL | 2013 | 2013-01-01 | 2013-12-31 | 14 | ONES | LVL | 2020-09-06 06:09:55.353 |
| 431727 | 15719538 | 40003360659 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-01-01 | 2014-12-31 | 14 | ONES | EUR | 2020-09-11 08:26:24.487 |
| 560987 | 16015059 | 40003360659 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 14 | ONES | EUR | 2020-09-18 16:04:33.941 |
| 1054557 | 23087830 | 40003360659 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2020-11-19 14:28:56.045 |
| 1246054 | 29545299 | 40003360659 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 17 | ONES | EUR | 2021-07-15 18:07:26.198 |
| 1915762 | 33538525 | 40003360659 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2024-06-02 23:07:19.716 |
| 2060712 | 34518041 | 40003360659 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2025-06-07 03:03:55.242 |
| 819862 | 19892698 | 40003360659 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 16 | ONES | EUR | 2020-11-06 13:10:21.276 |
| 945257 | 21505897 | 40003360659 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2020-11-13 10:17:44.859 |
| 138744 | 15014482 | 40003360659 | DokUGP2008v1 | NULL | 2011 | 2011-01-01 | 2011-12-31 | 14 | ONES | LVL | 2020-08-25 03:17:42.497 |
| 676198 | 16453287 | 40003360659 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2020-10-29 05:14:16.707 |
| 1373226 | 31187252 | 40003360659 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 16 | ONES | EUR | 2022-07-04 17:34:36.758 |
| 1761409 | 32564237 | 40003360659 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2023-06-13 03:00:57.161 |
| 2328444 | 35489507 | 40003360659 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 19 | ONES | EUR | 2026-06-02 17:16:37.087 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1054557 | 23087830 | 1485358 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1163503 | 321855 | 477 | 68986 | 381 | 1752 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 251021 | 36 | 250985 | NULL | 0 | 250985 |
| 1246054 | 29545299 | 1307500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1112578 | 194922 | 1637 | 41163 | 25280 | 1123 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 176279 | 0 | 176279 | NULL | 0 | 176279 |
| 1373226 | 31187252 | 938886 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 846039 | 92847 | 4077 | 41601 | 48820 | 10667 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 85322 | 0 | 85322 | NULL | 0 | 85322 |
| 138744 | 15014482 | 365599 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 313674 | 51925 | 7 | 31639 | 12919 | 32181 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22396 | 0 | 0 | -21379 | 0 | NULL | 1073 | NULL | -22452 |
| 1761409 | 32564237 | 1855510 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1526293 | 329217 | 2384 | 84108 | 300 | 16166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 226859 | 0 | 226859 | NULL | 0 | 226859 |
| 1915762 | 33538525 | 3514768 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2730412 | 784356 | 2661 | 118723 | 40895 | 7557 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 696310 | 25000 | 671310 | NULL | 0 | 671310 |
| 2060712 | 34518041 | 3415561 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2879321 | 536240 | 2033 | 97795 | 47407 | 9453 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 474366 | 25000 | 449366 | NULL | 0 | 449366 |
| 2328444 | 35489507 | 2011024 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1629645 | 381379 | 174 | 97822 | 57541 | 13959 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 326965 | 30000 | 296965 | NULL | 0 | 296965 |
| 246361 | 15263512 | 405304 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 352708 | 52596 | 7 | 15387 | 13615 | 25206 | 0 | 0 | 210 | 0 | 17289 | 0 | 0 | 8532 | 0 | NULL | 1132 | NULL | 7400 |
| 345766 | 15504104 | 344084 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 300652 | 43432 | 5 | 25414 | 13065 | 852 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9555 | 0 | 0 | 20671 | 0 | NULL | 1139 | NULL | 19532 |
| 431727 | 15719538 | 657432 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 623715 | 33717 | 4271 | 19042 | 19406 | 1994 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11476 | 0 | 0 | 16340 | 2153 | NULL | 1622 | 0 | 12565 |
| 560987 | 16015059 | 425397 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 416045 | 9352 | 578 | 26660 | 138369 | 18247 | 0 | 0 | 56 | 0 | 6812 | 0 | 0 | 95480 | 0 | NULL | 1622 | 0 | 93858 |
| 676198 | 16453287 | 1515259 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1325824 | 189435 | 1323 | 33940 | 3594 | 10092 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 147674 | 15328 | 132346 | NULL | 0 | 132346 |
| 819862 | 19892698 | 662656 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 657269 | 5387 | 1785 | 40009 | 0 | 1679 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -38086 | 0 | -38086 | NULL | 0 | -38086 |
| 945257 | 21505897 | 1038581 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 944081 | 94500 | 504 | 40848 | 2814 | 2203 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 53759 | 0 | 53759 | NULL | 0 | 53759 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1054557 | 23087830 | 99024 | 0 | 291147 | 415719 | 805890 | 0 | 143047 | 1945 | 144992 | 950882 | NULL | 634861 | 0 | 0 | 316021 | 950882 |
| 1246054 | 29545299 | 151391 | 0 | 175833 | 179559 | 506783 | 0 | 139329 | 43029 | 182358 | 689141 | NULL | 196842 | 0 | 0 | 492299 | 689141 |
| 1373226 | 31187252 | 259219 | 0 | 148935 | 137268 | 545422 | 0 | 211681 | 145863 | 357544 | 902966 | NULL | 325345 | 0 | 0 | 577621 | 902966 |
| 138744 | 15014482 | 12167 | 0 | 57143 | 7343 | 76653 | 0 | 568107 | 0 | 568107 | 644760 | NULL | 160552 | 392747 | 8549 | 82912 | 644760 |
| 1761409 | 32564237 | 97816 | 0 | 326996 | 428859 | 853671 | 0 | 218073 | 145863 | 363936 | 1217607 | NULL | 413127 | 0 | 0 | 804480 | 1217607 |
| 1915762 | 33538525 | 725534 | 0 | 339044 | 375588 | 1440166 | 0 | 183527 | 116691 | 300218 | 1740384 | NULL | 364594 | 0 | 0 | 1375790 | 1740384 |
| 2060712 | 34518041 | 628440 | 0 | 929111 | 152218 | 1709769 | 0 | 167784 | 87519 | 255303 | 1965072 | NULL | 239917 | 0 | 0 | 1725155 | 1965072 |
| 2328444 | 35489507 | 816451 | 0 | 812734 | 285023 | 1914208 | 0 | 151791 | 58346 | 210137 | 2124345 | NULL | 222225 | 0 | 0 | 1902120 | 2124345 |
| 246361 | 15263512 | 7148 | 0 | 27254 | 11308 | 45710 | 0 | 505466 | 0 | 505466 | 551176 | NULL | 100684 | 355370 | 4810 | 90312 | 551176 |
| 345766 | 15504104 | 10954 | 0 | 32177 | 9151 | 52282 | 0 | 466907 | 0 | 466907 | 519189 | NULL | 84831 | 318136 | 6378 | 109844 | 519189 |
| 431727 | 15719538 | 9320 | 0 | 20647 | 8149 | 38116 | 0 | 530207 | 0 | 530207 | 568323 | NULL | 83071 | 396666 | 5610 | 82976 | 568323 |
| 560987 | 16015059 | 11283 | 0 | 35925 | 21687 | 68895 | 0 | 24250 | 0 | 24250 | 93145 | NULL | 86713 | 356 | 4981 | 1095 | 93145 |
| 676198 | 16453287 | 181 | 0 | 182901 | 17510 | 200592 | 0 | 44475 | 513 | 44988 | 245580 | NULL | 112066 | 73 | 0 | 133441 | 245580 |
| 819862 | 19892698 | 74 | 0 | 45899 | 59306 | 105279 | 0 | 41090 | 832 | 41922 | 147201 | NULL | 16365 | 110481 | 0 | 20355 | 147201 |
| 945257 | 21505897 | 172 | 0 | 136866 | 47217 | 184255 | 0 | 117185 | 3213 | 120398 | 304653 | NULL | 239617 | 0 | 0 | 65036 | 304653 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40003360659 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zemgales remonta centrs" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 030400 | Cenu pag. | 240.22 | 77.36 | 135.97 | 17 |
| 40003360659 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zemgales remonta centrs" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 030400 | Cenu pag. | 646.38 | 88.38 | 157.98 | 19 |
| 40003360659 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zemgales remonta centrs" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 030400 | Cenu pag. | 318.96 | 67.05 | 121.24 | 17 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40003360659 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zemgales remonta centrs" | ir | 23.10.1997 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40003360659 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zemgales remonta centrs" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rubeņu ceļš 62B, Raubēni, Cenu pag., Jelgavas nov., LV-3002.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 011 024 EUR, un peļņa bija 296 965 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 19 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUTO KADA AJ"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 8,61 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 7,33.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,35, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 955.18 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 397.42 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 240 220 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 77 360 EUR un VSAOI 135 970 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Jelgavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026