SIA "Ozolnieki 2022" (reģ. Nr. 50203394861) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-04-22. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 97 125 EUR, peļņa 2 241 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,49 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 50203394861 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-04-22 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV49ZZZ50203394861 |
| Juridiskā adrese | Meliorācijas iela 6 - 8, Ozolnieki, Ozolnieku pag., Jelgavas nov., LV-3018 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 97 125 EUR | 2 241 EUR | 501 376 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | -6 994 EUR | 427 356 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -330 EUR | 56 726 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -584 EUR | 50 006 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 6.29 | 0.53 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.37 | 0.53 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.72 | 0.52 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.10 | 0.51 | 0.76 | 1 |
| 2024 | -47.28 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | -0.39 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | -0.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 97 125 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 13 589 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 241 EUR | -6 944 EUR | -280 EUR | -584 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 241 EUR | -6 994 EUR | -330 EUR | -584 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 501 376 EUR | 427 356 EUR | 56 726 EUR | 50 006 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 15 404 EUR | 32 861 EUR | 1 416 EUR | 616 EUR |
| Pašu kapitāls | 43 723 EUR | 41 482 EUR | 48 476 EUR | 48 806 EUR |
| Īstermiņa saistības | 31 492 EUR | 90 071 EUR | 54 EUR | 1 200 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 426 161 EUR | 295 803 EUR | 8 196 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-04-10 – 2024-07-19 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,49 | 0,36 | 26,22 | 0,51 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,49 | 0,36 | 26,22 | 0,51 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,31 % | — | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,45 % | -1,64 % | -0,58 % | -1,17 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
5,13 % | -16,86 % | -0,68 % | -1,20 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
10,47 | 9,30 | 0,17 | 0,02 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
1,31 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,19 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
1,99 % | -2,06 % | -0,49 % | -1,20 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,34 | -0,02 | 3,19 | 17,86 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Ozolnieki 2022" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Procentu seguma rādītājs ir kritiski zems, radot risku nespēt segt kredītmaksājumus.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 798 | SIA "Ozolnieki 2022" (šis uzņēmums) | 97 125 | 2 241 | 2,3 % | 1 | 97 125 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203394861 | LV49ZZZ50203394861 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ozolnieki 2022" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Ozolnieki 2022 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-04-22 | NULL | Jelgavas nov., Ozolnieku pag., Ozolnieki, Meliorācijas iela 6 - 8 | 3018 | 115537090 | 100016534 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11451371 | 50203394861 | 2022-04-12 | 2022-04-22 08:54:25 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203394861 | 2024-07-19 | 5000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | eb998a13 |
| 50203394861 | 2024-04-18 | 69271.37 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | c33414b9 |
| 50203394861 | 2024-04-10 | 775 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | cff6b114 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92851172 | 50203394861 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 49390 | EUR | 2022-04-22 | 2022-04-22 08:51:05 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1474227 | 32326806 | 50203394861 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-04-22 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-04-25 05:05:53.259 |
| 1820426 | 33187190 | 50203394861 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-03-11 22:57:06.982 |
| 1979716 | 34238144 | 50203394861 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-04-07 21:01:00.45 |
| 2216589 | 35324981 | 50203394861 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-30 17:06:32.189 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1474227 | 32326806 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 584 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -584 | 0 | -584 | NULL | 0 | -584 |
| 1820426 | 33187190 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 83 | 0 | 197 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -280 | 50 | -330 | NULL | 0 | -330 |
| 1979716 | 34238144 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 5000 | 11944 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6944 | 50 | -6994 | NULL | 0 | -6994 |
| 2216589 | 35324981 | 97125 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 83536 | 13589 | 1357 | 2814 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7127 | NULL | NULL | 2241 | 0 | 2241 | NULL | 0 | 2241 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1474227 | 32326806 | 316 | 0 | 300 | 0 | 616 | 0 | 49390 | 0 | 49390 | 50006 | NULL | 1200 | 0 | 0 | 48806 | 50006 |
| 1820426 | 33187190 | 681 | 0 | 735 | 0 | 1416 | 0 | 55310 | 0 | 55310 | 56726 | NULL | 54 | 8196 | 0 | 48476 | 56726 |
| 1979716 | 34238144 | 30943 | 0 | 1918 | 0 | 32861 | 0 | 390745 | 3750 | 394495 | 427356 | NULL | 90071 | 295803 | 0 | 41482 | 427356 |
| 2216589 | 35324981 | 14113 | 0 | 1291 | 0 | 15404 | 0 | 485972 | 0 | 485972 | 501376 | NULL | 31492 | 426161 | 0 | 43723 | 501376 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203394861 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ozolnieki 2022" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 030470 | Ozolnieku pag. | -47.28 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50203394861 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ozolnieki 2022" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 030470 | Ozolnieku pag. | -0.39 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50203394861 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ozolnieki 2022" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 030470 | Ozolnieku pag. | -0.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203394861 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ozolnieki 2022" | ir | 11.07.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203394861 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ozolnieki 2022" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Meliorācijas iela 6 - 8, Ozolnieki, Ozolnieku pag., Jelgavas nov., LV-3018.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 97 125 EUR, un peļņa bija 2 241 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,49 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,49.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,34, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Jelgavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026