Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "SWIT"

SIA "SWIT" (reģ. Nr. 40003602649) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2002-09-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 53 280 EUR, peļņa 27 989 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 5,01 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings

Reģistrācijas Nr.40003602649
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2002-09-10
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV33ZZZ40003602649
Juridiskā adrese Marsa gatve 4 - 1, Rīga, LV-1082

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 53 280 EUR 27 989 EUR 113 020 EUR 1
2024 46 879 EUR 17 318 EUR 54 764 EUR 1
2023 47 020 EUR 18 375 EUR 47 621 EUR 1
2022 41 650 EUR 10 178 EUR 52 811 EUR 1
2021 18 068 EUR 3 918 EUR 54 644 EUR 1
2020 60 EUR 6 EUR 213 EUR 0
2019 50 EUR -116 EUR 61 EUR 0
2018 65 EUR -76 EUR 81 EUR 0
2017 0 EUR -145 EUR 53 EUR 0
2016 0 EUR -346 EUR 148 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 3.61 0.11 0.8 1
2026. gada 2. ceturksnis 2.99 0.11 0.8 1
2026. gada 1. ceturksnis -8.04 0.12 0.79 1
2025. gada 4. ceturksnis 3.50 0.00 0.77 1
2024 12.99 1.83 2.99 1
2023 16.30 1.83 2.99 1
2022 7.05 1.72 2.81 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 53 280 EUR 46 879 EUR 47 020 EUR 41 650 EUR 18 068 EUR
Bruto peļņa 33 209 EUR 32 792 EUR 33 720 EUR 26 276 EUR 11 651 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 27 989 EUR 17 318 EUR 18 375 EUR 10 178 EUR 3 918 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 27 989 EUR 17 318 EUR 18 375 EUR 10 178 EUR 3 918 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 113 020 EUR 54 764 EUR 47 621 EUR 52 811 EUR 54 644 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 50 680 EUR 37 037 EUR 18 793 EUR 12 882 EUR 12 292 EUR
Pašu kapitāls 76 745 EUR 48 756 EUR 31 438 EUR 13 063 EUR 2 885 EUR
Īstermiņa saistības 10 124 EUR 4 210 EUR 3 413 EUR 5 848 EUR 2 310 EUR
Ilgtermiņa saistības 26 151 EUR 1 798 EUR 12 770 EUR 33 900 EUR 49 449 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • SIA "SVVIT" — līdz 2015-01-09

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
5,01 8,80 5,51 2,20 5,32
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
5,01 8,80 5,51 2,20 5,32
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
52,53 % 36,94 % 39,08 % 24,44 % 21,68 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
24,76 % 31,62 % 38,59 % 19,27 % 7,17 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
36,47 % 35,52 % 58,45 % 77,91 % 135,81 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,47 0,12 0,51 3,04 17,94
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
137,53 115,69 23,46 6,89 4,40
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,47 0,86 0,99 0,79 0,33
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
27,40 % 34,56 % 43,42 % 25,35 % 9,69 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
2,97 6,44 3,84 1,93 0,82

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "SWIT" ir ilggadējs uzņēmums ar bagātu pieredzi, kas turpina paplašināt savu darbību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7711)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 909 uzņēmumi 268. vieta pēc apgrozījuma 111. vieta pēc peļņas Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "TRANSPORENT"30 411 3291 068 7343,5 %261 169 6673 460 (2026 Q3)
2SIA "Mobility Latvija"27 057 0594 953 20918,3 %271 002 1133 371 (2026 Q3)
3Autolux Latvia SIA22 575 980827 5393,7 %112 052 3622 589 (2026 Q3)
4SIA "CityBee Latvija"18 680 579456 4442,4 %24778 3571 917 (2026 Q3)
5SIA "Pilna Servisa Līzings"15 890 318443 8032,8 %31512 5912 689 (2026 Q3)
6"ALD Automotive" SIA15 859 2431 452 4739,2 %25634 3703 568 (2026 Q3)
7SIA "AlphaLane"9 145 494504 4965,5 %11831 4092 342 (2026 Q3)
8SIA "IDEAL SERVICES"8 533 5742 2410,0 %21406 3612 825 (2026 Q3)
9SIA "Favorit Rent"7 808 067222 6152,9 %12650 6721 802 (2026 Q3)
10Mobire Latvija SIA6 840 580391 3845,7 %15456 0393 481 (2026 Q3)
268SIA "SWIT" (šis uzņēmums)53 28027 98952,5 %153 280***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "SWIT"
7711 Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40003602649 LV33ZZZ40003602649 SIA "SWIT" SIA SWIT NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2002-09-10 NULL Rīga, Marsa gatve 4 - 1 1082 112902163 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12509022 40003602649 2002-08-23 2023-10-18 16:27:43

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40003602649 2015-01-09 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SVVIT"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92231811 40003602649 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2840 EUR 2015-01-09 2015-01-09 15:06:45

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
925276 21455038 40003602649 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 0 ONES EUR 2020-11-12 08:23:32.193
514930 15921544 40003602649 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 0 ONES EUR 2020-09-16 03:24:45.742
1068957 23206820 40003602649 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 0 ONES EUR 2020-11-20 10:15:31.796
1263626 29628630 40003602649 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 0 ONES EUR 2021-07-30 15:16:09.357
2246188 35385188 40003602649 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-19 23:00:23.716
786606 19813901 40003602649 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 0 ONES EUR 2020-11-04 15:38:01.523
412054 15678791 40003602649 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 0 ONES EUR 2020-09-10 05:05:19.743
649061 16350145 40003602649 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 0 ONES EUR 2020-10-27 15:14:03.77
1369049 31165147 40003602649 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-06-30 03:01:41.495
1737778 32490861 40003602649 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-05-31 03:12:23.766
1874756 33424156 40003602649 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-15 19:11:21.212
1988736 34293012 40003602649 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-04-25 19:02:12.257

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1068957 23206820 50 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 50 0 116 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -66 50 -116 NULL 0 -116
1263626 29628630 60 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 60 0 2 0 2 0 0 0 0 0 NULL NULL 56 50 6 NULL 0 6
1369049 31165147 18068 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6417 11651 1516 5064 0 0 0 0 0 0 1153 NULL NULL 3918 0 3918 NULL 0 3918
1737778 32490861 41650 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 15374 26276 3862 10507 0 0 0 0 0 0 1729 NULL NULL 10178 0 10178 NULL 0 10178
1874756 33424156 47020 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 13300 33720 3553 10974 0 0 0 0 0 0 818 NULL NULL 18375 0 18375 NULL 0 18375
1988736 34293012 46879 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 14087 32792 4307 11016 0 0 0 0 0 0 151 NULL NULL 17318 0 17318 NULL 0 17318
2246188 35385188 53280 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 20071 33209 3570 11265 9820 0 0 0 0 0 205 NULL NULL 27989 0 27989 NULL 0 27989
412054 15678791 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 1517 0 0 0 0 0 0 0 -1517 50 NULL 0 0 -1567
514930 15921544 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 314 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -314 50 NULL 0 0 -364
649061 16350145 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 296 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -296 50 -346 NULL 0 -346
786606 19813901 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 95 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -95 50 -145 NULL 0 -145
925276 21455038 65 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 65 0 141 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -76 0 -76 NULL 0 -76

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1068957 23206820 0 0 61 0 61 0 0 0 0 61 NULL 0 1100 0 -1039 61
1263626 29628630 80 0 133 0 213 0 0 0 0 213 NULL 0 1246 0 -1033 213
1369049 31165147 5946 0 6346 0 12292 0 42224 128 42352 54644 NULL 2310 49449 0 2885 54644
1737778 32490861 4885 0 7997 0 12882 0 39831 98 39929 52811 NULL 5848 33900 0 13063 52811
1874756 33424156 8769 0 10024 0 18793 0 28760 68 28828 47621 NULL 3413 12770 0 31438 47621
1988736 34293012 27436 0 9601 0 37037 0 17689 38 17727 54764 NULL 4210 1798 0 48756 54764
2246188 35385188 41089 0 9591 0 50680 0 62332 8 62340 113020 NULL 10124 26151 0 76745 113020
412054 15678791 0 0 14 0 14 0 0 0 0 14 NULL 50 0 0 -36 14
514930 15921544 158 0 64 0 222 0 0 0 0 222 NULL 628 0 0 -406 222
649061 16350145 84 0 64 0 148 0 0 0 0 148 NULL 0 850 0 -702 148
786606 19813901 41 0 12 0 53 0 0 0 0 53 NULL 50 850 0 -847 53
925276 21455038 0 0 81 0 81 0 0 0 0 81 NULL 4 1000 0 -923 81

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40003602649 SIA "SWIT" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7711 010094 Vidzemes priekšpilsēta 12.99 1.83 2.99 1
40003602649 SIA "SWIT" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7711 010094 Vidzemes priekšpilsēta 16.30 1.83 2.99 1
40003602649 SIA "SWIT" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7711 010094 Vidzemes priekšpilsēta 7.05 1.72 2.81 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40003602649 SIA "SWIT" ir 04.10.2002 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40003602649 SIA "SWIT" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "SWIT" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Marsa gatve 4 - 1, Rīga, LV-1082.

Kāds bija SIA "SWIT" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 53 280 EUR, un peļņa bija 27 989 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "SWIT" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "SWIT" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SVVIT"".

Kāds ir SIA "SWIT" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,01 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,01.

Kāds ir SIA "SWIT" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,97, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "SWIT" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "SWIT"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 12 990 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 830 EUR un VSAOI 2 990 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "SWIT" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "SWIT" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 268. no 909

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-10-2026