SIA "Cander Būve" (reģ. Nr. 40003604207) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2002-09-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 605 494 EUR, peļņa 43 093 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 0,32 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40003604207 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2002-09-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV65ZZZ40003604207 |
| Juridiskā adrese | Rūpnīcu iela 4, Olaine, Olaines nov., LV-2114 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 605 494 EUR | 43 093 EUR | 232 887 EUR | 6 |
| 2024 | 457 090 EUR | -37 236 EUR | 364 115 EUR | 6 |
| 2023 | 71 142 EUR | -17 939 EUR | 278 195 EUR | 7 |
| 2022 | 650 822 EUR | -85 069 EUR | 347 723 EUR | 11 |
| 2021 | 1 208 842 EUR | -440 397 EUR | 654 257 EUR | 28 |
| 2020 | 2 552 183 EUR | -160 125 EUR | 1 261 141 EUR | 23 |
| 2019 | 3 201 714 EUR | 72 019 EUR | 1 818 335 EUR | 22 |
| 2018 | 2 389 706 EUR | 96 158 EUR | 1 369 894 EUR | 16 |
| 2017 | 2 204 190 EUR | 138 773 EUR | 1 422 434 EUR | 13 |
| 2016 | 2 699 884 EUR | 133 011 EUR | 1 469 667 EUR | 13 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -6.9 | 0.6 | 0.87 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -3.99 | 0.64 | 0.94 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -4.64 | 0.70 | 1.01 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 20.84 | 0.64 | 0.93 | 5 |
| 2024 | 9.03 | 2.69 | 4.52 | 5 |
| 2023 | 9.48 | 9.24 | 15.85 | 6 |
| 2022 | -3.04 | 21.80 | 34.74 | 9 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 170.14 | ~ 152.27 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 183.83 | ~ 164.53 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 197.52 | ~ 176.78 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 181.87 | ~ 162.78 |
| 2024 | 220.98 | ~ 197.78 |
| 2023 | 645.76 | ~ 551.15 |
| 2022 | 943.58 | ~ 701.25 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (4.52 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 220.98 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 220.98 * 0.105 = 23.20 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (220.98 - 23.20 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 220.98 - 23.20 - 0.00 = ~ 197.78 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 605 494 EUR | 457 090 EUR | 71 142 EUR | 650 822 EUR | 1 208 842 EUR |
| Bruto peļņa | 83 670 EUR | 87 988 EUR | -41 220 EUR | 50 648 EUR | -209 078 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 43 843 EUR | -36 596 EUR | -17 939 EUR | -85 069 EUR | -440 397 EUR |
| UIN nodoklis | 750 EUR | 640 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 43 093 EUR | -37 236 EUR | -17 939 EUR | -85 069 EUR | -440 397 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 232 887 EUR | 364 115 EUR | 278 195 EUR | 347 723 EUR | 654 257 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 183 398 EUR | 310 795 EUR | 143 734 EUR | 329 949 EUR | 622 035 EUR |
| Pašu kapitāls | -347 370 EUR | -390 463 EUR | -353 227 EUR | -335 288 EUR | -250 218 EUR |
| Īstermiņa saistības | 580 257 EUR | 754 578 EUR | 631 422 EUR | 683 011 EUR | 475 487 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 428 988 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 1 līgumam summa avotā nav publicēta. 1 dokuments ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināts — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,32 | 0,41 | 0,23 | 0,48 | 1,31 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,32 | 0,41 | 0,23 | 0,48 | 1,31 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
7,12 % | -8,15 % | -25,22 % | -13,07 % | -36,43 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
18,50 % | -10,23 % | -6,45 % | -24,46 % | -67,31 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-12,41 % | 9,54 % | 5,08 % | 25,37 % | 176,01 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,67 | -1,93 | -1,79 | -2,04 | -3,61 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | -1 792,90 | -1 307,75 | -2 473,14 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,60 | 1,26 | 0,26 | 1,87 | 1,85 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-12,62 % | 9,37 % | 5,08 % | 25,35 % | -246,25 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,44 | -1,06 | -2,51 | -0,64 | -0,53 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Cander Būve" ir uzņēmums, kas jau vairāk nekā divus gadu desmitus sekmīgi darbojas tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 544 | SIA "Cander Būve" (šis uzņēmums) | 605 494 | 43 093 | 7,1 % | 5 | 121 099 | 170 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40003604207 | LV65ZZZ40003604207 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cander Būve" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Cander Būve | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2002-09-24 | NULL | Olaines nov., Olaine, Rūpnīcu iela 4 | 2114 | 102679373 | 100016077 | 100003567 | 0800900 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 544262 | 40003604207 | 2002-09-13 | 2008-04-08 10:08:46 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40003604207 | 2014-12-11 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jaunozols būve" |
| 40003604207 | 2006-02-20 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltic Technical Services" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92225955 | 40003604207 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2840 | EUR | 2014-12-11 | 2014-12-11 10:49:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 783538 | 19802327 | 40003604207 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2020-11-04 12:14:18.198 |
| 950746 | 21522481 | 40003604207 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 16 | ONES | EUR | 2020-11-13 16:22:46.927 |
| 530113 | 15952332 | 40003604207 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 14 | ONES | EUR | 2020-09-16 21:33:34.281 |
| 629707 | 16264145 | 40003604207 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2020-10-26 12:32:27.643 |
| 1036459 | 22891308 | 40003604207 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 22 | ONES | EUR | 2020-11-18 14:16:58.147 |
| 1206205 | 29172091 | 40003604207 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 23 | ONES | EUR | 2021-04-26 13:14:19.141 |
| 1712303 | 32394280 | 40003604207 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 11 | ONES | EUR | 2023-05-11 22:13:09.756 |
| 1869167 | 33405268 | 40003604207 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2024-05-10 21:02:19.99 |
| 1994861 | 34313273 | 40003604207 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2025-05-01 03:05:13.96 |
| 413782 | 15682397 | 40003604207 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-01-01 | 2014-12-31 | 31 | ONES | EUR | 2020-09-10 08:23:27.867 |
| 1336497 | 30850136 | 40003604207 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 28 | ONES | EUR | 2022-04-25 13:10:43.214 |
| 2211047 | 35314067 | 40003604207 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2026-04-28 17:05:08.716 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1036459 | 22891308 | 3201714 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2935492 | 266222 | 1803 | 215190 | 30823 | 7192 | 0 | 0 | 0 | 0 | 841 | NULL | NULL | 72019 | 0 | 72019 | NULL | 0 | 72019 |
| 1206205 | 29172091 | 2552183 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2383600 | 168583 | 1268 | 329571 | 9441 | 6927 | 0 | 0 | 0 | 0 | 383 | NULL | NULL | -160125 | 0 | -160125 | NULL | 0 | -160125 |
| 1336497 | 30850136 | 1208842 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1417920 | -209078 | 0 | 234711 | 13584 | 10027 | 0 | 0 | 13 | 0 | 178 | NULL | NULL | -440397 | 0 | -440397 | NULL | 0 | -440397 |
| 1712303 | 32394280 | 650822 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 600174 | 50648 | 0 | 137692 | 3039 | 1000 | 0 | 0 | 1 | 0 | 65 | NULL | NULL | -85069 | 0 | -85069 | NULL | 0 | -85069 |
| 1869167 | 33405268 | 71142 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 112362 | -41220 | 0 | 113278 | 132507 | 257 | 0 | 0 | 4319 | 0 | 10 | NULL | NULL | -17939 | 0 | -17939 | NULL | 0 | -17939 |
| 1994861 | 34313273 | 457090 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 369102 | 87988 | 0 | 50719 | 22756 | 96922 | 0 | 0 | 301 | 0 | 0 | NULL | NULL | -36596 | 640 | -37236 | NULL | 0 | -37236 |
| 2211047 | 35314067 | 605494 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 521824 | 83670 | 0 | 63597 | 26477 | 3007 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | NULL | NULL | 43843 | 750 | 43093 | NULL | 0 | 43093 |
| 413782 | 15682397 | 3443559 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2960191 | 483368 | 287 | 113279 | 5864 | 12535 | 0 | 0 | 56 | 0 | 4096 | 0 | 0 | 359091 | 54884 | NULL | 0 | 0 | 304207 |
| 530113 | 15952332 | 8524016 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7821070 | 702946 | 957 | 152757 | 32656 | 1033 | 0 | 0 | 478 | 0 | 3896 | 0 | 0 | 577437 | 90796 | NULL | 0 | 0 | 486641 |
| 629707 | 16264145 | 2699884 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2318391 | 381493 | 161 | 221795 | 606 | 5072 | 0 | 0 | 851 | 0 | 2834 | NULL | NULL | 153088 | 20077 | 133011 | NULL | 0 | 133011 |
| 783538 | 19802327 | 2204190 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1874451 | 329739 | 182 | 179574 | 20079 | 1434 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7024 | NULL | NULL | 161604 | 22831 | 138773 | NULL | 0 | 138773 |
| 950746 | 21522481 | 2389706 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2118947 | 270759 | 197 | 176779 | 2694 | 106 | 0 | 0 | 1945 | 0 | 2158 | NULL | NULL | 96158 | 0 | 96158 | NULL | 0 | 96158 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1036459 | 22891308 | 582001 | 0 | 1165643 | 28635 | 1776279 | 0 | 42056 | 0 | 42056 | 1818335 | NULL | 830616 | 593666 | 0 | 394053 | 1818335 |
| 1206205 | 29172091 | 835285 | 0 | 375817 | 320 | 1211422 | 0 | 49719 | 0 | 49719 | 1261141 | NULL | 626598 | 434364 | 0 | 200179 | 1261141 |
| 1336497 | 30850136 | 319639 | 0 | 301758 | 638 | 622035 | 0 | 32222 | 0 | 32222 | 654257 | NULL | 475487 | 428988 | 0 | -250218 | 654257 |
| 1712303 | 32394280 | 137984 | 0 | 191831 | 134 | 329949 | 0 | 17774 | 0 | 17774 | 347723 | NULL | 683011 | 0 | 0 | -335288 | 347723 |
| 1869167 | 33405268 | 37823 | 0 | 105836 | 75 | 143734 | 126671 | 7790 | 0 | 134461 | 278195 | NULL | 631422 | 0 | 0 | -353227 | 278195 |
| 1994861 | 34313273 | 145073 | 0 | 165554 | 168 | 310795 | 0 | 53320 | 0 | 53320 | 364115 | NULL | 754578 | 0 | 0 | -390463 | 364115 |
| 2211047 | 35314067 | 86988 | 0 | 95891 | 519 | 183398 | 0 | 49489 | 0 | 49489 | 232887 | NULL | 580257 | 0 | 0 | -347370 | 232887 |
| 413782 | 15682397 | 238144 | 0 | 350148 | 150359 | 738651 | 0 | 1139 | 0 | 1139 | 739790 | NULL | 466608 | 691605 | 44125 | -462548 | 739790 |
| 530113 | 15952332 | 707082 | 0 | 487507 | 34985 | 1229574 | 0 | 16072 | 0 | 16072 | 1245646 | NULL | 532047 | 682800 | 6706 | 24093 | 1245646 |
| 629707 | 16264145 | 887969 | 0 | 531191 | 20636 | 1439796 | 0 | 29871 | 0 | 29871 | 1469667 | NULL | 625200 | 687363 | 0 | 157104 | 1469667 |
| 783538 | 19802327 | 763051 | 0 | 610878 | 818 | 1374747 | 0 | 47687 | 0 | 47687 | 1422434 | NULL | 502777 | 653780 | 0 | 265877 | 1422434 |
| 950746 | 21522481 | 1063902 | 0 | 229566 | 19915 | 1313383 | 0 | 56511 | 0 | 56511 | 1369894 | NULL | 415430 | 602429 | 0 | 352035 | 1369894 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 413782 | 15682397 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 359091 | 257504 | 248442 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1152 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1152 | 0 | 12000 | 0 | -83686 | -5053 | 0 | -77431 | 0 | 169858 | 68286 | 238144 |
| 530113 | 15952332 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 577437 | 545503 | 603582 | 0 | -90796 | 0 | 512786 | 0 | 0 | -17000 | 0 | -278276 | 265000 | 369 | 0 | -29907 | 0 | 510000 | 0 | 522000 | 0 | 0 | -13940 | 0 | 468938 | 238144 | 707082 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40003604207 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cander Būve" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 041200 | Olaine | 9.03 | 2.69 | 4.52 | 5 |
| 40003604207 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cander Būve" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 041200 | Olaine | 9.48 | 9.24 | 15.85 | 6 |
| 40003604207 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cander Būve" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 041200 | Olaine | -3.04 | 21.80 | 34.74 | 9 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40003604207 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cander Būve" | ir | 27.09.2002 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40003604207 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cander Būve" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rūpnīcu iela 4, Olaine, Olaines nov., LV-2114.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 605 494 EUR, un peļņa bija 43 093 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jaunozols būve"", "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltic Technical Services"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,32 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,32.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,44, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 220.98 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 197.78 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 9 030 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 690 EUR un VSAOI 4 520 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Olaines novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026