Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Bockmann Center Lettland"

SIA "Bockmann Center Lettland" (reģ. Nr. 40003685477) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2004-06-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 371 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,34 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.40003685477
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2004-06-16
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV12ZZZ40003685477
Juridiskā adrese "Tennes", Laucienes pag., Talsu nov., LV-3285

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-19

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 0 EUR -371 EUR 38 749 EUR 0
2024 125 EUR -132 EUR 38 924 EUR 0
2023 151 EUR 34 EUR 38 953 EUR 0
2022 541 EUR -54 EUR 39 430 EUR 0
2021 0 EUR -107 EUR 39 312 EUR 0
2020 0 EUR -113 EUR 39 314 EUR 0
2019 215 EUR 102 EUR 39 430 EUR 0
2018 0 EUR -117 EUR 39 319 EUR 0
2017 0 EUR -165 EUR 39 367 EUR 0
2016 248 EUR -493 EUR 39 553 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 1. ceturksnis 0.05 0.00 0.00 0
2023 0.17 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 1. ceturksnis — —
2023 — —

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 0 EUR 125 EUR 151 EUR 541 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 0 EUR 125 EUR 151 EUR 0 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -321 EUR -82 EUR 84 EUR -4 EUR -57 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 50 EUR 50 EUR 50 EUR 50 EUR
Tīrā peļņa -371 EUR -132 EUR 34 EUR -54 EUR -107 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 38 749 EUR 38 924 EUR 38 953 EUR 39 430 EUR 39 312 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 38 749 EUR 38 924 EUR 38 953 EUR 39 430 EUR 39 312 EUR
Pašu kapitāls -195 652 EUR -195 281 EUR -195 149 EUR -195 183 EUR -195 129 EUR
Īstermiņa saistības 114 372 EUR 114 176 EUR 114 073 EUR 114 584 EUR 114 412 EUR
Ilgtermiņa saistības 120 029 EUR 120 029 EUR 120 029 EUR 120 029 EUR 120 029 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,34 0,34 0,34 0,34 0,34
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,00 0,00 0,00 0,01 0,00
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
— -105,60 % 22,52 % -9,98 % —
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-0,96 % -0,34 % 0,09 % -0,14 % -0,27 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
0,19 % 0,07 % -0,02 % 0,03 % 0,05 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,20 -1,20 -1,20 -1,20 -1,20
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00 0,00 0,01 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
0,42 % 0,11 % -0,11 % 0,01 % 0,08 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-6,05 -5,99 -5,97 -5,90 -5,93

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Bockmann Center Lettland" ir ilggadējs uzņēmums ar bagātu pieredzi, kas turpina paplašināt savu darbību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4712)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1406 uzņēmumi 1354. vieta pēc apgrozījuma 897. vieta pēc peļņas Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "DEPO DIY"426 532 24222 810 2165,3 %2 442174 6651 971 (2026 Q3)
2Pepco Latvia SIA66 882 20110 379 07815,5 %469142 6061 117 (2026 Q3)
3SIA "STOCKMANN"36 860 007234 8150,6 %277133 0691 656 (2026 Q3)
4H & M Hennes & Mauritz SIA30 194 436256 0770,8 %264114 3731 136 (2026 Q3)
5FP LV SIA26 848 501-649 043-2,4 %31784 6961 215 (2026 Q3)
6SIA "cenuklubs.lv"22 303 224-914 670-4,1 %122 303 224***
7Hestio AS13 275 96424 4380,2 %17376 7401 317 (2026 Q3)
8Dormeo Home, SIA9 961 637423 2174,2 %93107 1141 763 (2026 Q3)
9SIA "Rumi Cosmetiques"6 841 53713 8340,2 %51 368 3072 885 (2026 Q3)
10SIA "ATAS"6 492 2991 620 48325,0 %61 082 0502 661 (2026 Q3)
1354SIA "Bockmann Center Lettland" (šis uzņēmums)0-371—0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-19). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Bockmann Center Lettland"
4712 Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40003685477 LV12ZZZ40003685477 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bockmann Center Lettland" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Bockmann Center Lettland NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2004-06-16 NULL Talsu nov., Laucienes pag., "Tennes" 3285 104746294 100016253 0 0880270 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
9534618 40003685477 2004-06-10 2020-02-21 16:54:13

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92738125 40003685477 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2840 EUR 2020-02-27 2020-02-27 17:38:07

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
8658 14884102 40003685477 DokUGP2008v1 NULL 2008 2008-01-01 2008-12-31 4 ONES LVL 2020-08-12 23:20:33.524
33253 14731264 40003685477 DokUGP2008v1 NULL 2009 2009-01-01 2009-12-31 2 ONES LVL 2020-08-15 22:24:23.49
84108 14832655 40003685477 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 3 ONES LVL 2020-08-21 22:43:27.628
430622 15717263 40003685477 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 1 ONES EUR 2020-09-11 05:39:55.11
1077825 23244078 40003685477 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 0 ONES EUR 2020-11-20 19:45:56.631
1241555 29498363 40003685477 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 0 ONES EUR 2021-07-05 21:02:15.997
1405436 31348178 40003685477 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 0 ONES EUR 2022-07-31 22:14:22.629
1757163 32538507 40003685477 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-06-04 21:02:44.381
2310255 35468876 40003685477 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-05-31 20:01:59.907
802775 19846758 40003685477 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 0 ONES EUR 2020-11-05 13:44:10.466
955467 21536812 40003685477 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 0 ONES EUR 2020-11-13 21:36:43.876
154898 15047827 40003685477 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 4 ONES LVL 2020-08-25 22:28:22.98
230599 15231358 40003685477 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 3 ONES LVL 2020-08-30 08:28:46.349
319030 15448953 40003685477 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 0 ONES LVL 2020-09-04 17:47:16.894
520450 15932869 40003685477 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 0 ONES EUR 2020-09-16 11:03:39.998
678583 16462235 40003685477 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 0 ONES EUR 2020-10-29 08:49:26.665
1922487 33554699 40003685477 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-06-04 17:12:19.864
2072482 34547785 40003685477 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-06-11 05:01:40.118

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1077825 23244078 215 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 215 0 62 0 1 0 0 0 0 0 NULL NULL 152 50 102 NULL 0 102
1241555 29498363 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 62 0 1 0 0 0 0 0 NULL NULL -63 50 -113 NULL 0 -113
1405436 31348178 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 57 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -57 50 -107 NULL 0 -107
154898 15047827 25785 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11594 14191 12955 4523 0 50073 0 0 0 0 0 0 0 -53360 4011 NULL 0 NULL -57371
1757163 32538507 541 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 541 0 0 0 4 8 0 0 0 0 0 NULL NULL -4 50 -54 NULL 0 -54
1922487 33554699 151 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 151 0 0 0 67 0 0 0 0 0 NULL NULL 84 50 34 NULL 0 34
2072482 34547785 125 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 125 0 0 0 207 0 0 0 0 0 NULL NULL -82 50 -132 NULL 0 -132
230599 15231358 5049 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6283 -1234 4943 1877 0 11254 0 0 0 0 0 0 0 -19308 0 NULL 0 NULL -19308
2310255 35468876 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 321 0 0 0 0 0 NULL NULL -321 50 -371 NULL 0 -371
319030 15448953 124 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 550 -426 1538 715 0 195 0 0 0 0 0 0 0 -2874 0 NULL 0 NULL -2874
33253 14731264 76068 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 37223 38845 20430 14079 2006 37631 0 0 0 0 4104 0 0 -35393 0 NULL 0 NULL -35393
430622 15717263 165 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1707 -1542 0 720 562 1051 0 0 0 0 0 0 0 -2751 50 NULL 0 0 -2801
520450 15932869 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 289 18895 1 0 0 0 0 0 0 0 18605 1500 NULL 0 0 17105
678583 16462235 248 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 70 178 0 96 0 525 0 0 0 0 0 NULL NULL -443 50 -493 NULL 0 -493
802775 19846758 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 113 0 2 0 0 0 0 0 NULL NULL -115 50 -165 NULL 0 -165
84108 14832655 43993 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 28365 15628 9759 2810 17 5198 0 0 0 0 0 0 0 -2122 1523 NULL 0 NULL -3645
8658 14884102 213829 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 162157 51672 43661 36722 4158 7992 0 0 1 0 3623 0 0 -36167 0 NULL 0 NULL -29890
955467 21536812 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 5 72 0 0 0 0 0 NULL NULL -67 50 -117 NULL 0 -117

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1077825 23244078 46 0 72 39312 39430 0 0 0 0 39430 NULL 114310 120029 0 -194909 39430
1241555 29498363 2 0 0 39312 39314 0 0 0 0 39314 NULL 114307 120029 0 -195022 39314
1405436 31348178 0 0 0 39312 39312 0 0 0 0 39312 NULL 114412 120029 0 -195129 39312
154898 15047827 1066 0 18075 43461 62602 0 7557 0 7557 70159 NULL 118092 76363 0 -124296 70159
1757163 32538507 4 0 655 38771 39430 0 0 0 0 39430 NULL 114584 120029 0 -195183 39430
1922487 33554699 182 0 0 38771 38953 0 0 0 0 38953 NULL 114073 120029 0 -195149 38953
2072482 34547785 2 0 151 38771 38924 0 0 0 0 38924 NULL 114176 120029 0 -195281 38924
230599 15231358 250 0 16313 29379 45942 0 1784 0 1784 47726 NULL 115051 76363 0 -143688 47726
2310255 35468876 27 0 151 38571 38749 0 0 0 0 38749 NULL 114372 120029 0 -195652 38749
319030 15448953 3 0 16330 28829 45162 0 246 0 246 45408 NULL 113342 78628 0 -146562 45408
33253 14731264 12 0 45516 117484 163012 0 20301 25 20326 183338 NULL 154905 91716 0 -63283 183338
430622 15717263 64 0 22193 39312 61569 0 32 0 32 61601 NULL 160805 112137 0 -211341 61601
520450 15932869 0 0 42 39312 39354 0 0 0 0 39354 NULL 121187 112403 0 -194236 39354
678583 16462235 241 0 0 39312 39553 0 0 0 0 39553 NULL 121879 112403 0 -194729 39553
802775 19846758 55 0 0 39312 39367 0 0 0 0 39367 NULL 121858 112403 0 -194894 39367
84108 14832655 1203 0 20318 98567 120088 0 13497 0 13497 133585 NULL 115823 84688 0 -66926 133585
8658 14884102 110 0 29002 145000 174112 0 75712 222 75934 250046 NULL 186220 91716 0 -27890 250046
955467 21536812 7 0 0 39312 39319 0 0 0 0 39319 NULL 114301 120029 0 -195011 39319

Naudas plūsmas pārskati

[cash_flow_statements]

Statement ID File ID cfo_dm_cash_received_from_customers cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees cfo_dm_other_cash_received_paid cfo_dm_operating_cash_flow cfo_dm_interest_paid cfo_dm_income_taxes_paid cfo_dm_extra_items_cash_flow cfo_dm_net_operating_cash_flow cfo_im_income_before_income_taxes cfo_im_income_before_changes_in_working_capital cfo_im_operating_cash_flow cfo_im_interest_paid cfo_im_income_taxes_paid cfo_im_extra_items_cash_flow cfo_im_net_operating_cash_flow cfi_acquisition_of_stocks_shares cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets cfi_loans_made cfi_repayments_of_loans_received cfi_interest_received cfi_dividends_received cfi_net_investing_cash_flow cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital cff_loans_received cff_subsidies_grants_donations_received cff_repayments_of_loans_made cff_repayments_of_lease_obligations cff_dividends_paid cff_net_financing_cash_flow effect_of_exchange_rate_change net_increase at_beginning_of_year at_end_of_year
8658 14884102 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL -36167 -17215 73001 0 0 0 73001 0 0 8301 0 0 0 0 0 -56896 0 0 0 19503 0 0 -19503 0 -3398 3508 110

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40003685477 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bockmann Center Lettland" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4712 051490 Laucienes pag. 0.00 0.00 0.00 0
40003685477 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bockmann Center Lettland" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4719 051490 Laucienes pag. 0.17 0.00 0.00 0
40003685477 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bockmann Center Lettland" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4719 051490 Laucienes pag. 0.00 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40003685477 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bockmann Center Lettland" ir 21.06.2004 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40003685477 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bockmann Center Lettland" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Bockmann Center Lettland" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Tennes", Laucienes pag., Talsu nov., LV-3285.

Kāds bija SIA "Bockmann Center Lettland" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 371 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Bockmann Center Lettland" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "Bockmann Center Lettland" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,34 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.

Kāds ir SIA "Bockmann Center Lettland" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -6,05, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Bockmann Center Lettland" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Bockmann Center Lettland"?

2023. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 170 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Bockmann Center Lettland" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "Bockmann Center Lettland" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība — Talsu novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Talsu novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 1 354. no 1 406

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 19-10-2026