SIA "CHAROEN" (reģ. Nr. 40003885159) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2006-12-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 758 833 EUR, peļņa 387 993 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 3,23 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve
| Reģistrācijas Nr. | 40003885159 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2006-12-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV52ZZZ40003885159 |
| Juridiskā adrese | Ziedleju iela 6, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 758 833 EUR | 387 993 EUR | 830 709 EUR | 2 |
| 2024 | 134 563 EUR | 23 660 EUR | 326 832 EUR | 1 |
| 2023 | 759 772 EUR | 249 524 EUR | 346 938 EUR | 1 |
| 2022 | 101 446 EUR | 45 722 EUR | 122 226 EUR | 1 |
| 2021 | 0 EUR | -305 EUR | 49 055 EUR | 0 |
| 2020 | 0 EUR | -168 EUR | 9 205 EUR | 0 |
| 2019 | 0 EUR | 9 734 EUR | 19 774 EUR | 0 |
| 2018 | 0 EUR | -360 EUR | 44 840 EUR | 0 |
| 2017 | 0 EUR | -55 EUR | 10 000 EUR | 0 |
| 2016 | 0 EUR | -85 EUR | 10 030 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 19.13 | 3.04 | 2.82 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 11.88 | 1.15 | 3.14 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 37.54 | 1.76 | 3.35 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 63.50 | 1.48 | 3.38 | 3 |
| 2024 | 38.20 | 1.67 | 2.73 | 1 |
| 2023 | 121.92 | 1.94 | 1.33 | 1 |
| 2022 | 13.28 | 0.06 | 0.10 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 919.14 | ~ 753.11 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 023.43 | ~ 822.65 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 091.88 | ~ 868.29 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 101.66 | ~ 864.61 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 758 833 EUR | 134 563 EUR | 759 772 EUR | 101 446 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 475 538 EUR | 43 436 EUR | 257 258 EUR | 46 272 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 387 993 EUR | 24 910 EUR | 250 774 EUR | 45 722 EUR | -255 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 1 250 EUR | 1 250 EUR | 0 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 387 993 EUR | 23 660 EUR | 249 524 EUR | 45 722 EUR | -305 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 830 709 EUR | 326 832 EUR | 346 938 EUR | 122 226 EUR | 49 055 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 404 694 EUR | 224 613 EUR | 318 580 EUR | 122 226 EUR | 49 055 EUR |
| Pašu kapitāls | 705 601 EUR | 317 608 EUR | 298 948 EUR | 54 424 EUR | 8 702 EUR |
| Īstermiņa saistības | 125 108 EUR | 9 224 EUR | 47 990 EUR | 67 802 EUR | 40 353 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,23 | 24,35 | 6,64 | 1,80 | 1,22 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,23 | 15,73 | 6,27 | 1,59 | 1,22 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
51,13 % | 17,58 % | 32,84 % | 45,07 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
46,71 % | 7,24 % | 71,92 % | 37,41 % | -0,62 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
54,99 % | 7,45 % | 83,47 % | 84,01 % | -3,50 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,18 | 0,03 | 0,16 | 1,25 | 4,64 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,91 | 0,41 | 2,19 | 0,83 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
54,99 % | 7,84 % | 83,89 % | 84,01 % | -2,93 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,69 | 16,41 | 8,34 | 3,02 | 0,35 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "CHAROEN" ir uzņēmums, kas jau vairāk nekā pusotru desmitgadi sekmīgi darbojas un attīstās.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VLAKON" | 15 923 061 | -320 509 | -2,0 % | 135 | 117 949 | 1 713 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "DSG Karjeri" | 6 145 850 | 498 399 | 8,1 % | 15 | 409 723 | 2 847 (2026 Q3) |
| 3 | Heidelberg Materials Garkalnes Grants SIA | 3 982 542 | -74 767 | -1,9 % | 14 | 284 467 | 1 277 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "VALMIERAS GRANTS" | 3 430 284 | -117 503 | -3,4 % | 24 | 142 929 | 2 292 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Inerto materiālu serviss" | 3 022 975 | 445 528 | 14,7 % | 13 | 232 537 | 3 087 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Salenieku dolomīts" | 2 948 804 | 142 944 | 4,8 % | 15 | 196 587 | 2 781 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "MOLITS" | 2 833 741 | 86 542 | 3,1 % | 22 | 128 806 | 1 246 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "VALKVARCS" | 2 302 021 | 169 432 | 7,4 % | 15 | 153 468 | 1 203 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Jesperi Timber" | 2 043 153 | 937 356 | 45,9 % | 9 | 227 017 | 858 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "RĪTERU DOLOMĪTS" | 1 970 433 | 205 701 | 10,4 % | 12 | 164 203 | 2 672 (2026 Q3) |
| 32 | SIA "CHAROEN" (šis uzņēmums) | 758 833 | 387 993 | 51,1 % | 3 | 252 944 | 919 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40003885159 | LV52ZZZ40003885159 | SIA "CHAROEN" | SIA | CHAROEN | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2006-12-28 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Ziedleju iela 6 | 2167 | 103771128 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 103159 | 40003885159 | 2006-12-18 | 2007-03-14 15:51:10 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92525291 | 40003885159 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2845 | EUR | 2016-09-14 | 2016-09-14 14:20:25 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 756769 | 19697784 | 40003885159 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-02 22:10:40.994 |
| 929121 | 21468504 | 40003885159 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-12 12:36:06.063 |
| 156474 | 15051027 | 40003885159 | DokUGP2008v1 | NULL | 2011 | 2011-01-01 | 2011-12-31 | 1 | ONES | LVL | 2020-08-26 03:18:01.31 |
| 214871 | 15199085 | 40003885159 | DokUGP2008v1 | NULL | 2012 | 2012-01-01 | 2012-12-31 | 0 | ONES | LVL | 2020-08-29 10:34:31.036 |
| 278971 | 15363709 | 40003885159 | DokUGP2008v1 | NULL | 2013 | 2013-01-01 | 2013-12-31 | 0 | ONES | LVL | 2020-09-02 03:18:08.377 |
| 393145 | 15638890 | 40003885159 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-01-01 | 2014-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-09-09 03:26:30.636 |
| 640231 | 16310920 | 40003885159 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-10-27 04:24:07.276 |
| 1083702 | 23264496 | 40003885159 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-21 05:23:24.259 |
| 1249349 | 29568719 | 40003885159 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-07-21 19:02:58.644 |
| 1738826 | 32492958 | 40003885159 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-31 05:01:59.834 |
| 498443 | 15886569 | 40003885159 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-09-15 04:45:10.16 |
| 1390088 | 31302011 | 40003885159 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-26 19:35:46.512 |
| 1899493 | 33500618 | 40003885159 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-30 03:15:44.556 |
| 2054309 | 34499853 | 40003885159 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-05 03:08:50.246 |
| 2276198 | 35428678 | 40003885159 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-27 17:16:33.234 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1083702 | 23264496 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 10024 | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9784 | 50 | 9734 | NULL | 0 | 9734 |
| 1249349 | 29568719 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 118 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -118 | 50 | -168 | NULL | 0 | -168 |
| 1390088 | 31302011 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 255 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -255 | 50 | -305 | NULL | 0 | -305 |
| 156474 | 15051027 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 18575 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18575 | 0 | NULL | 0 | NULL | 18575 |
| 1738826 | 32492958 | 101446 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 55174 | 46272 | 0 | 550 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 45722 | 0 | 45722 | NULL | 0 | 45722 |
| 1899493 | 33500618 | 759772 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 502514 | 257258 | 2350 | 4134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 250774 | 1250 | 249524 | NULL | 0 | 249524 |
| 2054309 | 34499853 | 134563 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 91127 | 43436 | 5652 | 1950 | 0 | 10924 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 24910 | 1250 | 23660 | NULL | 0 | 23660 |
| 214871 | 15199085 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -9 | 0 | NULL | 0 | NULL | -9 |
| 2276198 | 35428678 | 758833 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 283295 | 475538 | 64459 | 40577 | 0 | 5489 | 0 | 0 | 22980 | 0 | 0 | NULL | NULL | 387993 | 0 | 387993 | NULL | 0 | 387993 |
| 278971 | 15363709 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | 0 |
| 393145 | 15638890 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -22 | 0 | NULL | 0 | 0 | -22 |
| 498443 | 15886569 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 | 0 |
| 640231 | 16310920 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -35 | 50 | -85 | NULL | 0 | -85 |
| 756769 | 19697784 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5 | 50 | -55 | NULL | 0 | -55 |
| 929121 | 21468504 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -310 | 50 | -360 | NULL | 0 | -360 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1083702 | 23264496 | 19774 | 0 | 0 | 0 | 19774 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19774 | NULL | 10599 | 0 | 0 | 9175 | 19774 |
| 1249349 | 29568719 | 160 | 0 | 9045 | 0 | 9205 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9205 | NULL | 198 | 0 | 0 | 9007 | 9205 |
| 1390088 | 31302011 | 85 | 0 | 48970 | 0 | 49055 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49055 | NULL | 40353 | 0 | 0 | 8702 | 49055 |
| 156474 | 15051027 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 16 | 0 | 0 | -16 | 0 |
| 1738826 | 32492958 | 12470 | 0 | 95666 | 14090 | 122226 | 0 | 0 | 0 | 0 | 122226 | NULL | 67802 | 0 | 0 | 54424 | 122226 |
| 1899493 | 33500618 | 4007 | 0 | 297105 | 17468 | 318580 | 0 | 28358 | 0 | 28358 | 346938 | NULL | 47990 | 0 | 0 | 298948 | 346938 |
| 2054309 | 34499853 | 179 | 0 | 144884 | 79550 | 224613 | 0 | 102219 | 0 | 102219 | 326832 | NULL | 9224 | 0 | 0 | 317608 | 326832 |
| 214871 | 15199085 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 25 | 0 | 0 | -25 | 0 |
| 2276198 | 35428678 | 345855 | 0 | 58839 | 0 | 404694 | 0 | 426015 | 0 | 426015 | 830709 | NULL | 125108 | 0 | 0 | 705601 | 830709 |
| 278971 | 15363709 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 25 | 0 | 0 | -25 | 0 |
| 393145 | 15638890 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | NULL | 67 | 0 | 0 | -58 | 9 |
| 498443 | 15886569 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | NULL | 67 | 0 | 0 | -58 | 9 |
| 640231 | 16310920 | 0 | 0 | 30 | 0 | 30 | 0 | 10000 | 0 | 10000 | 10030 | NULL | 10173 | 0 | 0 | -143 | 10030 |
| 756769 | 19697784 | 10000 | 0 | 0 | 0 | 10000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10000 | NULL | 10199 | 0 | 0 | -199 | 10000 |
| 929121 | 21468504 | 34940 | 0 | 9900 | 0 | 44840 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44840 | NULL | 45399 | 0 | 0 | -559 | 44840 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 156474 | 15051027 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40003885159 | SIA "CHAROEN" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0812 | 039200 | Mārupe | 38.20 | 1.67 | 2.73 | 1 |
| 40003885159 | SIA "CHAROEN" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0812 | 039200 | Mārupe | 121.92 | 1.94 | 1.33 | 1 |
| 40003885159 | SIA "CHAROEN" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0812 | 039200 | Mārupe | 13.28 | 0.06 | 0.10 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40003885159 | SIA "CHAROEN" | ir | 27.10.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40003885159 | SIA "CHAROEN" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ziedleju iela 6, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 758 833 EUR, un peļņa bija 387 993 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,23 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,23.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,69, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 38 200 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 670 EUR un VSAOI 2 730 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026