Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "GRB konsultācijas"

SIA "GRB konsultācijas" (reģ. Nr. 40103478094) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2011-11-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 450 EUR, zaudējumi 576 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 112,13 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Rakstiskās un mutiskās tulkošanas pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.40103478094
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2011-11-07
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV72ZZZ40103478094
Juridiskā adrese Āķa iela 12, Rīga, LV-1023

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-25

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 2 450 EUR -576 EUR 897 EUR 2
2024 3 782 EUR 450 EUR 1 640 EUR 2
2023 3 200 EUR -1 924 EUR 1 140 EUR 2
2022 3 000 EUR 2 339 EUR 2 946 EUR 1
2021 1 754 EUR 393 EUR 768 EUR 1
2020 450 EUR 311 EUR 432 EUR 1
2019 157 EUR -18 EUR 53 EUR 1
2018 627 EUR 1 EUR 71 EUR 1
2017 252 EUR -404 EUR 70 EUR 1
2016 1 489 EUR -72 EUR 355 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 2
2026. gada 2. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 2
2026. gada 1. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 2
2025. gada 4. ceturksnis 0.35 0.14 0.21 2
2024 1.41 0.55 0.86 2
2023 2.09 0.82 1.21 1
2022 0.16 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis — —
2026. gada 2. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis — —
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 — —

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 2 450 EUR 3 782 EUR 3 200 EUR 3 000 EUR 1 754 EUR
Bruto peļņa -511 EUR 518 EUR -1 856 EUR 2 389 EUR 438 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -576 EUR 450 EUR -1 924 EUR 2 339 EUR 393 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -576 EUR 450 EUR -1 924 EUR 2 339 EUR 393 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 897 EUR 1 640 EUR 1 140 EUR 2 946 EUR 768 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 897 EUR 1 640 EUR 1 140 EUR 2 946 EUR 768 EUR
Pašu kapitāls 889 EUR 1 465 EUR 1 015 EUR 2 939 EUR 600 EUR
Īstermiņa saistības 8 EUR 175 EUR 125 EUR 7 EUR 168 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums Nodokļu maksājumi: kritums

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
112,13 9,37 9,12 420,86 4,57
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
112,13 9,37 9,12 420,86 4,57
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-23,51 % 11,90 % -60,12 % 77,97 % 22,41 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-64,21 % 27,44 % -168,77 % 79,40 % 51,17 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-64,79 % 30,72 % -189,56 % 79,58 % 65,50 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,01 0,12 0,12 0,00 0,28
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,73 2,31 2,81 1,02 2,28
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-64,79 % 30,72 % -189,56 % 79,58 % 65,50 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
48,95 8,07 2,36 181,38 6,59

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "GRB konsultācijas" ir uzņēmums, kas darbojas ar vērtībām, kas veidojušās ilgu gadu laikā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7430)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 387 uzņēmumi 250. vieta pēc apgrozījuma 291. vieta pēc peļņas Rakstiskās un mutiskās tulkošanas pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Skrivanek Baltic"3 341 640181 8975,4 %21159 1262 359 (2026 Q3)
2SIA "Acolad Latvia"2 290 031193 5798,5 %7032 7151 677 (2026 Q3)
3SIA "Language Inspired"2 263 808465 00120,5 %8282 9761 882 (2026 Q3)
4SIA "Linearis"2 053 54537 5081,8 %16128 3472 274 (2026 Q3)
5SIA "RixTrans"1 896 726106 3085,6 %11172 4301 778 (2026 Q3)
6SIA "POLYGLOT tulkojumi"1 529 71366 1734,3 %12127 4761 869 (2026 Q3)
7SIA "LMI Translations"1 008 52654 8585,4 %1191 6841 730 (2026 Q3)
8SIA "Nordtext"849 9936520,1 %1177 2721 713 (2026 Q3)
9SIA "AD VERBUM"829 605157 16818,9 %4207 4012 166 (2026 Q3)
10SIA Inner X820 72777 2899,4 %3273 576583 (2026 Q3)
250SIA "GRB konsultācijas" (šis uzņēmums)2 450-576-23,5 %21 225—
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-25). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "GRB konsultācijas"
7430 Rakstiskās un mutiskās tulkošanas pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103478094 LV72ZZZ40103478094 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GRB konsultācijas" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību GRB konsultācijas NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2011-11-07 NULL Rīga, Āķa iela 12 1023 105491867 0 100003003 0001000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2408975 40103478094 2011-11-02 2011-11-10 15:44:06

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92377186 40103478094 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 7 EUR 2016-07-01 2016-07-01 18:57:50

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
926018 21457564 40103478094 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-12 09:14:02.847
322402 15455821 40103478094 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 2 ONES LVL 2020-09-04 21:29:22.138
530774 15953653 40103478094 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-16 22:20:18.779
594361 16120240 40103478094 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-23 13:04:19.198
1744317 32509881 40103478094 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-06-01 19:10:28.636
1926882 33582413 40103478094 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 2 ONES EUR 2024-06-12 19:00:13.261
2040356 34460542 40103478094 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-05-29 21:01:01.97
785591 19809370 40103478094 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-04 14:31:16.502
205355 15179483 40103478094 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 3 ONES LVL 2020-08-28 19:46:19.869
394772 15642472 40103478094 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 1 ONES EUR 2020-09-09 05:30:47.124
1053922 23079511 40103478094 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-19 13:44:13.229
1233641 29452434 40103478094 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-06-22 14:00:42.816
1361724 31105553 40103478094 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-06-15 17:40:48.204
2347587 35578322 40103478094 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-07-08 17:02:28.725

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1053922 23079511 157 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 130 27 0 45 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -18 0 -18 NULL 0 -18
1233641 29452434 450 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 95 355 0 44 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 311 0 311 NULL 0 311
1361724 31105553 1754 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1316 438 0 45 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 393 0 393 NULL 0 393
1744317 32509881 3000 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 611 2389 0 50 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 2339 0 2339 NULL 0 2339
1926882 33582413 3200 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5056 -1856 0 68 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -1924 0 -1924 NULL 0 -1924
2040356 34460542 3782 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3264 518 0 68 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 450 0 450 NULL 0 450
205355 15179483 19130 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 18472 658 0 79 0 137 0 0 0 0 0 0 0 442 0 NULL 0 NULL 442
2347587 35578322 2450 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2961 -511 0 65 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -576 0 -576 NULL 0 -576
322402 15455821 5054 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2356 2698 0 199 0 408 0 0 0 0 0 0 0 2091 0 NULL 0 NULL 2091
394772 15642472 5713 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5314 399 0 322 0 934 0 0 0 0 0 0 0 -857 0 NULL 0 0 -857
530774 15953653 2831 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4105 -1274 0 241 0 850 0 0 0 0 0 0 0 -2365 0 NULL 0 0 -2365
594361 16120240 1489 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1084 405 0 72 0 405 0 0 0 0 0 NULL NULL -72 0 -72 NULL 0 -72
785591 19809370 252 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 507 -255 0 49 0 100 0 0 0 0 0 NULL NULL -404 0 -404 NULL 0 -404
926018 21457564 627 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 582 45 0 44 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 1 0 1 NULL 0 1

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1053922 23079511 53 0 0 0 53 0 0 0 0 53 NULL 157 0 0 -104 53
1233641 29452434 432 0 0 0 432 0 0 0 0 432 NULL 225 0 0 207 432
1361724 31105553 768 0 0 0 768 0 0 0 0 768 NULL 168 0 0 600 768
1744317 32509881 1506 0 1440 0 2946 0 0 0 0 2946 NULL 7 0 0 2939 2946
1926882 33582413 1140 0 0 0 1140 0 0 0 0 1140 NULL 125 0 0 1015 1140
2040356 34460542 1640 0 0 0 1640 0 0 0 0 1640 NULL 175 0 0 1465 1640
205355 15179483 1709 0 0 0 1709 0 247 0 247 1956 NULL 1509 0 0 447 1956
2347587 35578322 897 0 0 0 897 0 0 0 0 897 NULL 8 0 0 889 897
322402 15455821 2185 0 13 0 2198 0 345 0 345 2543 NULL 5 0 0 2538 2543
394772 15642472 3698 0 0 0 3698 0 218 0 218 3916 NULL 1162 0 0 2754 3916
530774 15953653 941 0 0 0 941 0 25 0 25 966 NULL 577 0 0 389 966
594361 16120240 355 0 0 0 355 0 0 0 0 355 NULL 38 0 0 317 355
785591 19809370 70 0 0 0 70 0 0 0 0 70 NULL 157 0 0 -87 70
926018 21457564 71 0 0 0 71 0 0 0 0 71 NULL 157 0 0 -86 71

Naudas plūsmas pārskati

[cash_flow_statements]

Statement ID File ID cfo_dm_cash_received_from_customers cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees cfo_dm_other_cash_received_paid cfo_dm_operating_cash_flow cfo_dm_interest_paid cfo_dm_income_taxes_paid cfo_dm_extra_items_cash_flow cfo_dm_net_operating_cash_flow cfo_im_income_before_income_taxes cfo_im_income_before_changes_in_working_capital cfo_im_operating_cash_flow cfo_im_interest_paid cfo_im_income_taxes_paid cfo_im_extra_items_cash_flow cfo_im_net_operating_cash_flow cfi_acquisition_of_stocks_shares cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets cfi_loans_made cfi_repayments_of_loans_received cfi_interest_received cfi_dividends_received cfi_net_investing_cash_flow cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital cff_loans_received cff_subsidies_grants_donations_received cff_repayments_of_loans_made cff_repayments_of_lease_obligations cff_dividends_paid cff_net_financing_cash_flow effect_of_exchange_rate_change net_increase at_beginning_of_year at_end_of_year
205355 15179483 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 442 0 0 0 0 0 1993 0 0 -289 0 0 0 0 0 -284 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1709
322402 15455821 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2091 0 0 0 0 0 0 0 0 -260 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 476 1709 2185

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103478094 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GRB konsultācijas" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7430 010092 Kurzemes rajons 1.41 0.55 0.86 2
40103478094 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GRB konsultācijas" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7430 010092 Kurzemes rajons 2.09 0.82 1.21 1
40103478094 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GRB konsultācijas" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7430 010092 Kurzemes rajons 0.16 0.00 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103478094 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GRB konsultācijas" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "GRB konsultācijas" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Āķa iela 12, Rīga, LV-1023.

Kāds bija SIA "GRB konsultācijas" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 450 EUR, un zaudējumi bija 576 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "GRB konsultācijas" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "GRB konsultācijas" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 112,13 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 112,13.

Kāds ir SIA "GRB konsultācijas" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 48,95, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "GRB konsultācijas"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 410 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 550 EUR un VSAOI 860 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "GRB konsultācijas" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "GRB konsultācijas" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Rakstiskās un mutiskās tulkošanas pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Rakstiskās un mutiskās tulkošanas pakalpojumi — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Rakstiskās un mutiskās tulkošanas pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 250. no 387

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 25-10-2026