Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "PRF"

SIA "PRF" (reģ. Nr. 40103504359) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2012-01-24. Jaunākais gada pārskats (2021): apgrozījums 0 EUR, peļņa 460 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,01 (2021). VID nodokļu maksātāja reitings: C.

Pamatdarbība: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana

Reģistrācijas Nr.40103504359
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2012-01-24
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV84ZZZ40103504359
Juridiskā adrese "Brīvnieki", Kandavas pag., Tukuma nov., LV-3120

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-19

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2021 0 EUR 460 EUR 5 EUR 1
2020 334 EUR -264 EUR 0 EUR 1
2019 680 EUR -49 EUR 181 EUR 0
2018 2 075 EUR -489 EUR 117 EUR 1
2017 3 034 EUR -167 EUR 287 EUR 1
2016 3 812 EUR 414 EUR 226 EUR 1
2015 2 755 EUR 108 EUR 191 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: C Pārkāpumi saistību izpildē

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2022 0.00 0.00 0.00 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2022 — —

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2021 2020 2019 2018 2017
Neto apgrozījums 0 EUR 334 EUR 680 EUR 2 075 EUR 3 034 EUR
Bruto peļņa 0 EUR -176 EUR 97 EUR -133 EUR 311 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 460 EUR -264 EUR -49 EUR -489 EUR -167 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 460 EUR -264 EUR -49 EUR -489 EUR -167 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2021 2020 2019 2018 2017
Aktīvi kopā 5 EUR 0 EUR 181 EUR 117 EUR 287 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 5 EUR 0 EUR 181 EUR 117 EUR 287 EUR
Pašu kapitāls -891 EUR -1 350 EUR -1 086 EUR -1 036 EUR -547 EUR
Īstermiņa saistības 878 EUR 1 332 EUR 1 249 EUR 1 152 EUR 833 EUR
Ilgtermiņa saistības 18 EUR 18 EUR 18 EUR 1 EUR 1 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 3 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Apturēta saimnieciskā darbība (VID) VID reitings: C Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss3Apturēta saimnieciskā darbība (VID)
Apturēta saimnieciskā darbība (VID)
1 darbības liegums/apturēšana 1 nodrošinājuma līdzeklis

Darbības liegumi un apturēšanas

  • Saimnieciskās darbības apturēšana — no 2025-12-23
    Valsts ieņēmumu dienesta 2025. gada 18. decembra lēmums Nr. 32.1/17.22.1/47150

VID darbības apturēšanas vēsture

  • Apturēta no 2025-12-24 spēkā
    VID lēmums 2025-12-18

Nodrošinājuma līdzekļi

  • Aizliegums — no 2025-12-23
    Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai
    Valsts ieņēmumu dienests

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2021 2020 2019 2018 2017
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,01 0,00 0,14 0,10 0,34
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,01 0,00 0,14 0,10 0,34
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
— -79,04 % -7,21 % -23,57 % -5,50 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
9 200,00 % — -27,07 % -417,95 % -58,19 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-51,63 % 19,56 % 4,51 % 47,20 % 30,53 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,01 -1,00 -1,17 -1,11 -1,52
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 — 3,76 17,74 10,57
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-52,69 % 19,82 % 4,59 % 47,25 % 30,59 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
9,30 — -6,76 -9,51 5,49

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "PRF" ir uzņēmums ar desmitgades stabilitāti, kas pierādījis savu dzīvotspēju.
Pamatojoties uz 2021. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9699)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1476 uzņēmumi 941. vieta pēc apgrozījuma 474. vieta pēc peļņas Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Valmiermuižas Ieguldījumu Fonds"10 538 765-62 099-0,6 %0——
2SIA "IMPEL SERVIKS"5 053 23664 2491,3 %42411 918614 (2026 Q3)
3SIA ORBITA LOGISTICS4 604 149-85 242-1,9 %0——
4SIA "Kaski"3 863 452152 6644,0 %4782 2011 654 (2026 Q3)
5SIA "M1"3 579 7841 316 63236,8 %31 193 261603 (2026 Q3)
6SIA "KITA18"3 094 57179 1902,6 %0——
7"RP ANDRAS" SIA2 751 310143 5175,2 %12229 2761 483 (2026 Q3)
8SIA "LĀČPLĒŠI A.I."2 608 018-49 083-1,9 %0—***
9Heden SIA2 579 532828 36632,1 %12 579 532***
10SIA "Producentu grupa"2 189 12085 0453,9 %21 094 560***
941SIA "PRF" (šis uzņēmums)0460—0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-19). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "PRF"
9699 Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103504359 LV84ZZZ40103504359 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PRF" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību PRF NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2012-01-24 NULL Tukuma nov., Kandavas pag., "Brīvnieki" 3120 104399983 100016710 0 0901262 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2512879 40103504359 2011-12-19 2012-01-26 10:01:41

Tiesību subjektu lietās reģistrētie aktuālie darbības aizliegumi un darbības apturēšanas/atjaunošanas

[suspensions_prohibitions]

ID Reģ.Nr. suspension_code suspension_code_text No ground_for
900331330 40103504359 ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED Saimnieciskās darbības apturēšana 2025-12-23 Valsts ieņēmumu dienesta 2025. gada 18. decembra lēmums Nr. 32.1/17.22.1/47150

Saimnieciskās darbības apturēšana (VID)

[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Lemuma_datums Aizliegts_veikt_darijumus_no Aizliegts_veikt_darijumus_lidz Lemuma_par_atjaunosanu_datums
40103504359 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PRF" 18.12.2025 24.12.2025 NULL

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92487182 40103504359 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1 EUR 2016-07-22 2016-07-22 07:47:51.045784

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
809375 19866841 40103504359 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-11-05 21:15:12.759
823982 19900951 40103504359 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-06 17:45:37.697
955677 21537241 40103504359 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-13 21:48:13.28
565377 16024554 40103504359 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-18 20:35:47.83
1087749 23273757 40103504359 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 0 ONES EUR 2020-11-21 10:47:35.795
1229730 29398411 40103504359 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-06-10 11:03:14.955
1418793 31392984 40103504359 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-08-06 04:31:29.068

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1087749 23273757 680 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 583 97 0 44 0 102 0 0 0 0 0 NULL NULL -49 0 -49 NULL 0 -49
1229730 29398411 334 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 510 -176 0 38 0 50 0 0 0 0 0 NULL NULL -264 0 -264 NULL 0 -264
1418793 31392984 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 478 18 0 0 0 0 0 NULL NULL 460 0 460 NULL 0 460
565377 16024554 2755 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2346 409 0 53 0 0 0 0 0 0 0 0 0 356 0 NULL 248 0 108
809375 19866841 3812 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3899 -87 0 37 803 265 0 0 0 0 0 NULL NULL 414 0 414 NULL 0 414
823982 19900951 3034 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2723 311 0 103 0 375 0 0 0 0 0 NULL NULL -167 0 -167 NULL 0 -167
955677 21537241 2075 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2208 -133 0 45 0 311 0 0 0 0 0 NULL NULL -489 0 -489 NULL 0 -489

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1087749 23273757 33 0 148 0 181 0 0 0 0 181 NULL 1249 18 0 -1086 181
1229730 29398411 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 1332 18 0 -1350 0
1418793 31392984 5 0 0 0 5 0 0 0 0 5 NULL 878 18 0 -891 5
565377 16024554 191 0 0 0 191 0 0 0 0 191 NULL 984 1 0 -794 191
809375 19866841 1 0 225 0 226 0 0 0 0 226 NULL 605 1 0 -380 226
823982 19900951 33 0 254 0 287 0 0 0 0 287 NULL 833 1 0 -547 287
955677 21537241 33 0 84 0 117 0 0 0 0 117 NULL 1152 1 0 -1036 117

Tiesību subjektu lietās reģistrētie nodrošinājumu līdzekļi

[securing_measures]

ID Reģ.Nr. securing_measure_type securing_measure_type_text type_details No case_number institution_identifier institution_registration_number institution_name
91381984 40103504359 PROHIBITION Aizliegums Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai 2025-12-23 32.1/17.22.1/47150 1000057137 90000069281 Valsts ieņēmumu dienests

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103504359 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PRF" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9699 052470 Kandavas pag. 0.00 0.00 0.00 0
40103504359 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PRF" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9609 052470 Kandavas pag. 0.00 0.00 0.00 0
40103504359 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PRF" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9609 052470 Kandavas pag. 0.00 0.00 0.00 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103504359 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PRF" C Pārkāpumi saistību izpildē 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "PRF" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Brīvnieki", Kandavas pag., Tukuma nov., LV-3120.

Kāds bija SIA "PRF" 2021. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2021. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 460 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "PRF" 2021. gadā?

2021. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "PRF" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2021. gadā bija 0,01 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,01.

Kāds ir SIA "PRF" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2021. gadā bija 9,30, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Kāds ir SIA "PRF" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.

Kāda ir SIA "PRF" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana — Tukuma novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana · Tukuma novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 941. no 1 476

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 19-10-2026