Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Pillar,"

SIA "Pillar," (reģ. Nr. 40103554468) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2012-06-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 493 665 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 4,43 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana

Reģistrācijas Nr.40103554468
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2012-06-12
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV97ZZZ40103554468
Juridiskā adrese Pulkveža Brieža iela 28A, Rīga, LV-1045

UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 0 EUR -493 665 EUR 11 259 985 EUR 0
2024 0 EUR -76 019 EUR 5 647 814 EUR 0
2023 0 EUR -103 230 EUR 3 505 362 EUR 0
2022 0 EUR -69 552 EUR 3 036 744 EUR 0
2021 0 EUR -8 320 EUR 2 612 602 EUR 0
2020 0 EUR -8 597 EUR 712 358 EUR 0
2019 0 EUR -3 460 EUR 1 316 EUR 0
2018 0 EUR -1 953 EUR 4 334 EUR 0
2017 0 EUR -1 355 EUR 6 709 EUR 0
2016 0 EUR -1 240 EUR 1 132 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 106.37 0.34 0.51 1
2026. gada 1. ceturksnis 16.90 0.34 0.51 1
2025. gada 4. ceturksnis -241.89 0.23 0.34 1
2024 -19.99 0.00 0.00 0
2023 -124.88 0.00 0.00 0
2022 -100.63 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024
2023
2022

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Bruto peļņa -72 499 EUR -32 802 EUR -30 050 EUR -21 582 EUR -254 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -493 665 EUR -75 969 EUR -102 641 EUR -69 502 EUR -8 270 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 50 EUR 589 EUR 50 EUR 50 EUR
Tīrā peļņa -493 665 EUR -76 019 EUR -103 230 EUR -69 552 EUR -8 320 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 11 259 985 EUR 5 647 814 EUR 3 505 362 EUR 3 036 744 EUR 2 612 602 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 11 227 167 EUR 5 647 814 EUR 3 505 362 EUR 3 036 744 EUR 2 612 602 EUR
Pašu kapitāls 8 700 357 EUR 5 194 022 EUR 3 414 041 EUR 2 371 271 EUR 2 440 823 EUR
Īstermiņa saistības 2 535 768 EUR 453 792 EUR 91 321 EUR 665 473 EUR 171 779 EUR
Ilgtermiņa saistības 23 860 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 4 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas2Dalībnieki (jur.): 1
Dalībnieki (jur.): 1 Agrākie nosaukumi: 1

Mātes uzņēmumi / dalībnieki

Agrākie nosaukumi

  • SIA "PILLAR" — līdz 2012-09-18

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Valsts atbalsts (de minimis)217 859 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 17 859 €

  • 12 502 € 2026-03-26
    Rīgas valstspilsētas pašvaldība: Atvieglojumi saskaņā ar SN 109 3.25.apakšpunktu
  • 5 358 € 2026-05-13
    Rīgas valstspilsētas pašvaldība: Atvieglojumi saskaņā ar SN 109 3.25.apakšpunktu

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2026-03-26 – 2026-05-13 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
4,43 12,45 38,39 4,56 15,21
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,74 0,02 0,53 0,08 0,35
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-4,38 % -1,35 % -2,94 % -2,29 % -0,32 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-5,67 % -1,46 % -3,02 % -2,93 % -0,34 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,29 0,09 0,03 0,28 0,07
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
-8,83 -13,46 -99,14
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-5,08 % -1,36 % -2,98 % -2,93 % -0,34 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
2,51 6,21 17,13 2,65 7,42

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Pillar," ir uzņēmums ar desmitgades stabilitāti, kas pierādījis savu dzīvotspēju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6811)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1800 uzņēmumi 1798. vieta pēc apgrozījuma 1780. vieta pēc peļņas Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Merko mājas"16 479 684-730 570-4,4 %19867 3523 554 (2026 Q2)
2YIT Mārpagalmi 2 SIA15 137 725916 7646,1 %35 045 908831 (2026 Q2)
3Pillar Living I, SIA14 145 055213 8761,5 %27 072 528***
4SIA "ZLM"10 968 650665 7096,1 %15731 2432 643 (2026 Q2)
5SIA "Latvijas Meža Attīstības Fonds"10 838 4911 562 61714,4 %52 167 6982 355 (2026 Q2)
6Kaamos K10, SIA9 694 190595 1716,1 %0
7SIA "Baltic Investment Group"6 051 0412 395 74939,6 %61 008 5071 030 (2026 Q2)
8SIA ANGERN6 045 4111 118 19118,5 %41 511 3531 640 (2026 Q2)
9Hepsor JG SIA5 863 599175 8053,0 %0
10SIA "SKY UNION"4 459 865462 36510,4 %6743 311921 (2026 Q2)
1798Pillar, SIA (šis uzņēmums)0-493 6651***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-08-30). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Pillar,"
6811 Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
🤖 MI Modelis: gemini-3.7-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103554468 LV97ZZZ40103554468 Pillar, SIA NULL Pillar, SIA 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2012-06-12 NULL Rīga, Pulkveža Brieža iela 28A 1045 105916970 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2723758 40103554468 2012-06-11 2012-06-14 14:27:46

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
40103554468 2012-09-18 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PILLAR"

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
40103554468 2026-05-13 5357.84 Rīgas valstspilsētas pašvaldība Atvieglojumi saskaņā ar SN 109 3.25.apakšpunktu 05 Nodokļu (un nodevu) atbrīvojumi 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) dc427a92
40103554468 2026-03-26 12501.62 Rīgas valstspilsētas pašvaldība Atvieglojumi saskaņā ar SN 109 3.25.apakšpunktu 05 Nodokļu (un nodevu) atbrīvojumi 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) dc427a92

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92963099 40103554468 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 9469000 EUR 2025-10-29 2025-10-29 15:47:26

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
787502 19816079 40103554468 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 0 ONES EUR 2020-11-04 16:38:40.763
934640 21484385 40103554468 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 0 ONES EUR 2020-11-12 18:40:58.297
244094 15258859 40103554468 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-06-12 2012-12-31 0 ONES LVL 2020-08-30 22:40:59.096
305702 15421539 40103554468 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 0 ONES LVL 2020-09-03 22:47:00.867
381425 15612092 40103554468 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 0 ONES EUR 2020-09-08 11:18:04.7
525894 15943868 40103554468 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 0 ONES EUR 2020-09-16 16:46:58.415
638687 16303991 40103554468 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 0 ONES EUR 2020-10-26 23:08:50.951
1067194 23194174 40103554468 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 0 ONES EUR 2020-11-20 08:19:46.13
1229292 29392506 40103554468 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 0 ONES EUR 2021-06-09 11:01:03.67
1336619 30851609 40103554468 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 0 ONES EUR 2022-04-25 15:05:21.864
1733519 32479311 40103554468 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-05-29 21:13:37.133
1903853 33511960 40103554468 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-05-31 03:22:46.509
2041387 34462641 40103554468 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-05-30 03:05:10.04
2284503 35439599 40103554468 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-05-28 17:15:17.534

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1067194 23194174 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 3410 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -3410 50 -3460 NULL 0 -3460
1229292 29392506 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 8508 0 0 0 0 0 0 39 NULL NULL -8547 50 -8597 NULL 0 -8597
1336619 30851609 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 254 -254 0 8016 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -8270 50 -8320 NULL 0 -8320
1733519 32479311 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 21582 -21582 4000 43920 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -69502 50 -69552 NULL 0 -69552
1903853 33511960 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 30050 -30050 18858 52945 0 0 0 0 237 0 1025 NULL NULL -102641 589 -103230 NULL 0 -103230
2041387 34462641 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 32802 -32802 1935 36204 0 0 0 0 227 0 5255 NULL NULL -75969 50 -76019 NULL 0 -76019
2284503 35439599 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 72499 -72499 78858 66601 0 232921 0 0 7440 0 50226 NULL NULL -493665 0 -493665 NULL 0 -493665
244094 15258859 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 128 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -128 0 NULL 0 NULL -128
305702 15421539 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 96 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -96 0 NULL 0 NULL -96
381425 15612092 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 122 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -122 0 NULL 50 0 -172
525894 15943868 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 713 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -713 50 NULL 0 0 -763
638687 16303991 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 1190 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -1190 50 -1240 NULL 0 -1240
787502 19816079 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 1305 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -1305 50 -1355 NULL 0 -1355
934640 21484385 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 1903 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -1903 50 -1953 NULL 0 -1953

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1067194 23194174 1185 0 131 0 1316 0 0 0 0 1316 NULL 576 0 0 740 1316
1229292 29392506 12227 0 700131 0 712358 0 0 0 0 712358 NULL 215 0 0 712143 712358
1336619 30851609 21307 0 39331 2551964 2612602 0 0 0 0 2612602 NULL 171779 0 0 2440823 2612602
1733519 32479311 23264 0 27668 2985812 3036744 0 0 0 0 3036744 NULL 665473 0 0 2371271 3036744
1903853 33511960 40635 0 7589 3457138 3505362 0 0 0 0 3505362 NULL 91321 0 0 3414041 3505362
2041387 34462641 819 0 6303 5640692 5647814 0 0 0 0 5647814 NULL 453792 0 0 5194022 5647814
2284503 35439599 1865501 0 8613 9353053 11227167 0 32818 0 32818 11259985 NULL 2535768 23860 0 8700357 11259985
244094 15258859 1872 0 0 0 1872 0 0 0 0 1872 NULL 0 0 0 1872 1872
305702 15421539 1776 0 0 0 1776 0 0 0 0 1776 NULL 0 0 0 1776 1776
381425 15612092 2405 0 0 0 2405 0 0 0 0 2405 NULL 50 0 0 2355 2405
525894 15943868 1646 0 0 0 1646 0 0 0 0 1646 NULL 54 0 0 1592 1646
638687 16303991 1132 0 0 0 1132 0 0 0 0 1132 NULL 779 0 0 353 1132
787502 19816079 6428 0 281 0 6709 0 0 0 0 6709 NULL 556 0 0 6153 6709
934640 21484385 4203 0 131 0 4334 0 0 0 0 4334 NULL 134 0 0 4200 4334

Naudas plūsmas pārskati

[cash_flow_statements]

Statement ID File ID cfo_dm_cash_received_from_customers cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees cfo_dm_other_cash_received_paid cfo_dm_operating_cash_flow cfo_dm_interest_paid cfo_dm_income_taxes_paid cfo_dm_extra_items_cash_flow cfo_dm_net_operating_cash_flow cfo_im_income_before_income_taxes cfo_im_income_before_changes_in_working_capital cfo_im_operating_cash_flow cfo_im_interest_paid cfo_im_income_taxes_paid cfo_im_extra_items_cash_flow cfo_im_net_operating_cash_flow cfi_acquisition_of_stocks_shares cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets cfi_loans_made cfi_repayments_of_loans_received cfi_interest_received cfi_dividends_received cfi_net_investing_cash_flow cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital cff_loans_received cff_subsidies_grants_donations_received cff_repayments_of_loans_made cff_repayments_of_lease_obligations cff_dividends_paid cff_net_financing_cash_flow effect_of_exchange_rate_change net_increase at_beginning_of_year at_end_of_year
244094 15258859 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL -128 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1872
305702 15421539 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL -96 -96 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -96 1872 1776
381425 15612092 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL -122 -122 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -122 2527 2405
525894 15943868 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL -713 -713 -709 0 50 0 -759 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -759 2405 1646

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103554468 Pillar, SIA 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6811 010096 Ziemeļu rajons -19.99 0.00 0.00 0
40103554468 Pillar, SIA 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6810 010096 Ziemeļu rajons -124.88 0.00 0.00 0
40103554468 Pillar, SIA 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6810 010096 Ziemeļu rajons -100.63 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103554468 Pillar, SIA ir 08.07.2021 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103554468 Pillar, SIA B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Pillar," juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Pulkveža Brieža iela 28A, Rīga, LV-1045.

Kāds bija SIA "Pillar," 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 493 665 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Pillar," 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "Pillar," nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PILLAR"".

Kāds ir SIA "Pillar," likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,43 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,74.

Kāds ir SIA "Pillar," maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,51, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Pillar," ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "Pillar," VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Pillar," galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.

Lapas ģenerēšanas datums: 30-08-2026