SIA "MK SAFE" (reģ. Nr. 40103585364) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2012-09-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 77 493 EUR, peļņa 12 585 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 5,23 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
| Reģistrācijas Nr. | 40103585364 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2012-09-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV08ZZZ40103585364 |
| Juridiskā adrese | Beberbeķu 6. līnija 8, Rīga, LV-1029 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 77 493 EUR | 12 585 EUR | 31 518 EUR | 4 |
| 2024 | 84 184 EUR | 5 128 EUR | 17 292 EUR | 4 |
| 2023 | 80 398 EUR | -1 832 EUR | 17 128 EUR | 3 |
| 2022 | 78 112 EUR | -9 042 EUR | 14 614 EUR | 3 |
| 2021 | 71 293 EUR | -739 EUR | 21 793 EUR | 4 |
| 2020 | 63 943 EUR | 8 707 EUR | 22 417 EUR | 4 |
| 2019 | 49 539 EUR | 3 425 EUR | 11 675 EUR | 3 |
| 2018 | 51 325 EUR | 9 991 EUR | 11 184 EUR | 3 |
| 2017 | 35 644 EUR | -4 319 EUR | 8 350 EUR | 2 |
| 2016 | 41 727 EUR | 774 EUR | 13 896 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 7.18 | 2.05 | 2.9 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 8.6 | 1.83 | 2.67 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 7.88 | 1.81 | 2.53 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.69 | 1.87 | 2.62 | 4 |
| 2024 | 33.41 | 7.50 | 11.23 | 4 |
| 2023 | 30.92 | 6.97 | 10.37 | 3 |
| 2022 | 26.37 | 5.84 | 8.70 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 945.21 | ~ 770.49 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 652.68 | ~ 575.44 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 618.46 | ~ 552.62 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 640.46 | ~ 557.09 |
| 2024 | 686.30 | ~ 577.06 |
| 2023 | 844.99 | ~ 678.47 |
| 2022 | 708.91 | ~ 556.69 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (11.23 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 686.30 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 686.30 * 0.105 = 72.06 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 428.35 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (686.30 - 72.06 - 428.35) * 0.2 ≈ 37.18 EUR
4. Neto alga: 686.30 - 72.06 - 37.18 = ~ 577.06 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 77 493 EUR | 84 184 EUR | 80 398 EUR | 78 112 EUR | 71 293 EUR |
| Bruto peļņa | 36 078 EUR | 34 040 EUR | 29 583 EUR | 27 231 EUR | 26 292 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 12 585 EUR | 5 128 EUR | -1 832 EUR | -9 042 EUR | -739 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 12 585 EUR | 5 128 EUR | -1 832 EUR | -9 042 EUR | -739 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 31 518 EUR | 17 292 EUR | 17 128 EUR | 14 614 EUR | 21 793 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 31 149 EUR | 15 995 EUR | 17 128 EUR | 14 614 EUR | 21 793 EUR |
| Pašu kapitāls | 24 538 EUR | 11 953 EUR | 6 825 EUR | 8 657 EUR | 17 699 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 956 EUR | 5 339 EUR | 10 303 EUR | 5 957 EUR | 4 094 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 024 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
5,23 | 3,00 | 1,66 | 2,45 | 5,32 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
5,23 | 3,00 | 1,66 | 2,45 | 5,32 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
16,24 % | 6,09 % | -2,28 % | -11,58 % | -1,04 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
39,93 % | 29,66 % | -10,70 % | -61,87 % | -3,39 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
51,29 % | 42,90 % | -26,84 % | -104,45 % | -4,18 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,28 | 0,45 | 1,51 | 0,69 | 0,23 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,46 | 4,87 | 4,69 | 5,35 | 3,27 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
49,23 % | 42,90 % | -26,84 % | -104,45 % | -4,18 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,40 | 7,75 | 5,25 | 4,95 | 6,25 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MK SAFE" ir uzņēmums ar gandrīz piecpadsmit gadu pieredzi un noturīgām tradīcijām.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Valmiermuižas Ieguldījumu Fonds" | 10 538 765 | -62 099 | -0,6 % | 0 | — | — |
| 2 | SIA "IMPEL SERVIKS" | 5 053 236 | 64 249 | 1,3 % | 424 | 11 918 | 614 (2026 Q3) |
| 3 | SIA ORBITA LOGISTICS | 4 604 149 | -85 242 | -1,9 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "Kaski" | 3 863 452 | 152 664 | 4,0 % | 47 | 82 201 | 1 654 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M1" | 3 579 784 | 1 316 632 | 36,8 % | 3 | 1 193 261 | 603 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KITA18" | 3 094 571 | 79 190 | 2,6 % | 0 | — | — |
| 7 | "RP ANDRAS" SIA | 2 751 310 | 143 517 | 5,2 % | 12 | 229 276 | 1 483 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "LĀČPLĒŠI A.I." | 2 608 018 | -49 083 | -1,9 % | 0 | — | *** |
| 9 | Heden SIA | 2 579 532 | 828 366 | 32,1 % | 1 | 2 579 532 | *** |
| 10 | SIA "Producentu grupa" | 2 189 120 | 85 045 | 3,9 % | 2 | 1 094 560 | *** |
| 153 | SIA "MK SAFE" (šis uzņēmums) | 77 493 | 12 585 | 16,2 % | 3 | 25 831 | 945 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103585364 | LV08ZZZ40103585364 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MK SAFE" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | MK SAFE | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2012-09-12 | NULL | Rīga, Beberbeķu 6. līnija 8 | 1029 | 106570147 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 2842187 | 40103585364 | 2012-09-04 | 2012-09-17 11:11:49 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40103585364 | 2014-12-04 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALPA PRO" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92224205 | 40103585364 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 168 | EUR | 2014-12-04 | 2014-12-04 10:24:53 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 751304 | 19664240 | 40103585364 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-02 16:03:56.614 |
| 887882 | 21305592 | 40103585364 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-10 08:07:30.928 |
| 518221 | 15928302 | 40103585364 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-09-16 08:34:27.843 |
| 1353186 | 31017377 | 40103585364 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2022-05-26 18:00:45.292 |
| 1723705 | 32451392 | 40103585364 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-05-23 19:03:56.206 |
| 1834854 | 33260556 | 40103585364 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-03-29 19:01:09.652 |
| 1969269 | 34171458 | 40103585364 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-03-14 21:00:01.932 |
| 322898 | 15456820 | 40103585364 | DokUGP2008v1 | NULL | 2013 | 2013-01-01 | 2013-12-31 | 3 | ONES | LVL | 2020-09-04 22:06:08.033 |
| 689813 | 16508146 | 40103585364 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-10-29 21:31:23.62 |
| 1027210 | 22854950 | 40103585364 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-17 23:08:11.67 |
| 1189662 | 29042778 | 40103585364 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-03-30 19:02:24.656 |
| 2209228 | 35310716 | 40103585364 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-04-27 17:08:18.437 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1027210 | 22854950 | 49539 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23967 | 25572 | 0 | 14939 | 0 | 7208 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3425 | 0 | 3425 | NULL | 0 | 3425 |
| 1189662 | 29042778 | 63943 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36684 | 27259 | 0 | 13479 | 0 | 5073 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8707 | 0 | 8707 | NULL | 0 | 8707 |
| 1353186 | 31017377 | 71293 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 45001 | 26292 | 0 | 18021 | 205 | 9215 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -739 | 0 | -739 | NULL | 0 | -739 |
| 1723705 | 32451392 | 78112 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 50881 | 27231 | 0 | 19837 | 249 | 16685 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9042 | 0 | -9042 | NULL | 0 | -9042 |
| 1834854 | 33260556 | 80398 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 50815 | 29583 | 0 | 26489 | 124 | 5050 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1832 | 0 | -1832 | NULL | 0 | -1832 |
| 1969269 | 34171458 | 84184 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 50144 | 34040 | 0 | 21312 | 197 | 7797 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5128 | 0 | 5128 | NULL | 0 | 5128 |
| 2209228 | 35310716 | 77493 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 41415 | 36078 | 0 | 15501 | 0 | 7992 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12585 | 0 | 12585 | NULL | 0 | 12585 |
| 322898 | 15456820 | 5811 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3130 | 2681 | 0 | 2772 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -93 | 0 | NULL | 0 | NULL | -93 |
| 518221 | 15928302 | 30760 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17185 | 13575 | 0 | 11595 | 0 | 2460 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -480 | 0 | NULL | 0 | 0 | -480 |
| 689813 | 16508146 | 41727 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25774 | 15953 | 0 | 11527 | 0 | 3652 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 774 | 0 | 774 | NULL | 0 | 774 |
| 751304 | 19664240 | 35644 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15989 | 19655 | 0 | 18384 | 0 | 5590 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4319 | 0 | -4319 | NULL | 0 | -4319 |
| 887882 | 21305592 | 51325 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21449 | 29876 | 0 | 16543 | 194 | 3536 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9991 | 0 | 9991 | NULL | 0 | 9991 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1027210 | 22854950 | 6133 | 0 | 5542 | 0 | 11675 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11675 | NULL | 1944 | 0 | 0 | 9731 | 11675 |
| 1189662 | 29042778 | 15331 | 0 | 7086 | 0 | 22417 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22417 | NULL | 3979 | 0 | 0 | 18438 | 22417 |
| 1353186 | 31017377 | 12938 | 0 | 8855 | 0 | 21793 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21793 | NULL | 4094 | 0 | 0 | 17699 | 21793 |
| 1723705 | 32451392 | 5394 | 0 | 9220 | 0 | 14614 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14614 | NULL | 5957 | 0 | 0 | 8657 | 14614 |
| 1834854 | 33260556 | 8519 | 0 | 8609 | 0 | 17128 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17128 | NULL | 10303 | 0 | 0 | 6825 | 17128 |
| 1969269 | 34171458 | 5263 | 0 | 10732 | 0 | 15995 | 0 | 922 | 375 | 1297 | 17292 | NULL | 5339 | 0 | 0 | 11953 | 17292 |
| 2209228 | 35310716 | 10024 | 0 | 21125 | 0 | 31149 | 0 | 369 | 0 | 369 | 31518 | NULL | 5956 | 1024 | 0 | 24538 | 31518 |
| 322898 | 15456820 | 1375 | 0 | 1271 | 0 | 2646 | 0 | 469 | 0 | 469 | 3115 | NULL | 3188 | 0 | 0 | -73 | 3115 |
| 518221 | 15928302 | 5224 | 0 | 3074 | 0 | 8298 | 0 | 781 | 97 | 878 | 9176 | NULL | 9315 | 0 | 0 | -139 | 9176 |
| 689813 | 16508146 | 7290 | 0 | 6114 | 0 | 13404 | 0 | 452 | 40 | 492 | 13896 | NULL | 0 | 13262 | 0 | 634 | 13896 |
| 751304 | 19664240 | 3899 | 0 | 4207 | 0 | 8106 | 0 | 244 | 0 | 244 | 8350 | NULL | 0 | 12035 | 0 | -3685 | 8350 |
| 887882 | 21305592 | 5466 | 0 | 5627 | 0 | 11093 | 0 | 91 | 0 | 91 | 11184 | NULL | 4878 | 0 | 0 | 6306 | 11184 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 322898 | 15456820 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -93 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 481 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1375 | 0 | 1375 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103585364 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MK SAFE" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9699 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 33.41 | 7.50 | 11.23 | 4 |
| 40103585364 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MK SAFE" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9609 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 30.92 | 6.97 | 10.37 | 3 |
| 40103585364 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MK SAFE" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9609 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 26.37 | 5.84 | 8.70 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103585364 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MK SAFE" | ir | 11.10.2013 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103585364 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MK SAFE" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Beberbeķu 6. līnija 8, Rīga, LV-1029.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 77 493 EUR, un peļņa bija 12 585 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALPA PRO"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,23 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,23.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,40, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 686.30 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 577.06 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 33 410 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 7 500 EUR un VSAOI 11 230 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026