SIA "MALUS FORESTRY" (reģ. Nr. 40103767074) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2014-03-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 25 658 EUR, zaudējumi 31 245 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 32,06 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40103767074 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2014-03-07 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV98ZZZ40103767074 |
| Juridiskā adrese | Valmieras iela 20A, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 658 EUR | -31 245 EUR | 869 571 EUR | 0 |
| 2024 | 9 729 EUR | -36 047 EUR | 918 632 EUR | 0 |
| 2023 | 193 033 EUR | 25 662 EUR | 963 237 EUR | 0 |
| 2022 | 4 591 EUR | -31 595 EUR | 887 128 EUR | 1 |
| 2021 | 50 440 EUR | -21 332 EUR | 895 627 EUR | 0 |
| 2020 | 1 759 EUR | -19 804 EUR | 903 485 EUR | 0 |
| 2019 | 8 289 EUR | -19 565 EUR | 832 916 EUR | 0 |
| 2018 | 37 213 EUR | 1 919 EUR | 867 660 EUR | 0 |
| 2017 | 1 693 EUR | -12 642 EUR | 873 869 EUR | 0 |
| 2016 | 1 660 EUR | -10 739 EUR | 901 182 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -2.74 | 0.2 | 0.21 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.23 | 0.2 | 0.21 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -4.71 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.03 | 0.38 | 0.40 | 0 |
| 2024 | -10.58 | 0.43 | 0.55 | 0 |
| 2023 | -3.89 | 0.39 | 0.63 | 0 |
| 2022 | -2.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 25 658 EUR | 9 729 EUR | 193 033 EUR | 4 591 EUR | 50 440 EUR |
| Bruto peļņa | 25 658 EUR | 9 729 EUR | 193 033 EUR | 4 591 EUR | 50 440 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -31 245 EUR | -36 047 EUR | 25 662 EUR | -31 545 EUR | -21 282 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -31 245 EUR | -36 047 EUR | 25 662 EUR | -31 595 EUR | -21 332 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 869 571 EUR | 918 632 EUR | 963 237 EUR | 887 128 EUR | 895 627 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 69 817 EUR | 134 148 EUR | 205 135 EUR | 54 079 EUR | 63 818 EUR |
| Pašu kapitāls | 181 725 EUR | 212 970 EUR | 249 017 EUR | 223 355 EUR | -95 049 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 178 EUR | 1 874 EUR | 10 432 EUR | 9 278 EUR | 6 179 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 685 668 EUR | 703 788 EUR | 703 788 EUR | 654 495 EUR | 984 497 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
32,06 | 71,58 | 19,66 | 5,83 | 10,33 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
32,06 | 71,58 | 19,66 | 5,83 | 10,33 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-121,77 % | -370,51 % | 13,29 % | -688,19 % | -42,29 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-3,59 % | -3,92 % | 2,66 % | -3,56 % | -2,38 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-17,19 % | -16,93 % | 10,31 % | -14,15 % | 22,44 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,79 | 3,31 | 2,87 | 2,97 | -10,42 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-0,72 | -0,99 | 1,52 | -0,58 | 0,21 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,03 | 0,01 | 0,20 | 0,01 | 0,06 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-1,51 % | -1,96 % | 7,87 % | -1,32 % | 0,63 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,33 | 0,38 | 0,95 | 0,36 | -0,01 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MALUS FORESTRY" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un turpina attīstīties.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Latvijas valsts meži" | 604 585 145 | 206 730 197 | 34,2 % | 1 470 | 411 282 | 3 310 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Ingka Investments Timber | 44 576 635 | 3 447 211 | 7,7 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "LIVO mežs" | 24 298 554 | 547 947 | 2,3 % | 18 | 1 349 920 | 1 626 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas meži" | 21 497 564 | 1 726 198 | 8,0 % | 465 | 46 231 | 1 682 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Meža cikls | 12 677 135 | 1 435 477 | 11,3 % | 61 | 207 822 | 2 820 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ingka Investments Latvia" | 9 471 626 | 980 795 | 10,4 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "PRIEŽAVOTI" | 7 533 261 | 808 407 | 10,7 % | 60 | 125 554 | 1 146 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "OŠI V" | 7 158 048 | 42 343 | 0,6 % | 43 | 166 466 | 1 570 (2026 Q3) |
| 9 | "MEŽVALDE AD" SIA | 6 659 790 | 77 642 | 1,2 % | 25 | 266 392 | 1 778 (2026 Q3) |
| 10 | SCA Latvijas meži SIA | 5 714 237 | 9 482 226 | 165,9 % | 0 | — | — |
| 470 | MALUS FORESTRY SIA (šis uzņēmums) | 25 658 | -31 245 | -121,8 % | 0 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103767074 | LV98ZZZ40103767074 | MALUS FORESTRY SIA | NULL | MALUS FORESTRY | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2014-03-07 | NULL | Cēsu nov., Cēsis, Valmieras iela 20A | 4101 | 102295961 | 100015774 | 100003157 | 0420201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 3655280 | 40103767074 | 2014-02-26 | 2014-03-26 18:18:28 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92845725 | 40103767074 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 352800 | EUR | 2022-03-09 | 2022-03-09 09:56:00 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 838926 | 20224603 | 40103767074 | DokGPv1 | UGP | 2017 | 2017-05-01 | 2018-04-30 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-07 14:41:24.929 |
| 961442 | 21548893 | 40103767074 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-05-01 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-14 08:21:30.439 |
| 1749953 | 32524042 | 40103767074 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-03 03:16:28.813 |
| 1914661 | 33536318 | 40103767074 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-06-02 20:00:25.767 |
| 2201611 | 35293947 | 40103767074 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-04-22 17:03:48.422 |
| 461109 | 15779349 | 40103767074 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-03-07 | 2015-04-30 | 0 | ONES | EUR | 2020-09-12 22:41:55.237 |
| 575620 | 16050532 | 40103767074 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-05-01 | 2016-04-30 | 0 | ONES | EUR | 2020-09-19 13:05:38.414 |
| 705867 | 16536821 | 40103767074 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-05-01 | 2017-04-30 | 0 | ONES | EUR | 2020-10-30 19:39:37.981 |
| 1027051 | 22854487 | 40103767074 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-17 23:00:24.133 |
| 1218180 | 29252542 | 40103767074 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-05-10 21:01:14.17 |
| 1369542 | 31168057 | 40103767074 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-06-30 17:48:01.404 |
| 1986211 | 34278027 | 40103767074 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-04-22 21:01:30.247 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1027051 | 22854487 | 8289 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 8289 | 38141 | 3565 | 13854 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | NULL | NULL | -19565 | 0 | -19565 | NULL | 0 | -19565 |
| 1218180 | 29252542 | 1759 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 1759 | 32200 | 3167 | 13854 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -19754 | 50 | -19804 | NULL | 0 | -19804 |
| 1369542 | 31168057 | 50440 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 50440 | 54417 | 3139 | 12699 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26865 | NULL | NULL | -21282 | 50 | -21332 | NULL | 0 | -21332 |
| 1749953 | 32524042 | 4591 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 4591 | 10645 | 5493 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19998 | NULL | NULL | -31545 | 50 | -31595 | NULL | 0 | -31595 |
| 1914661 | 33536318 | 193033 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 193033 | 111371 | 6704 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49296 | NULL | NULL | 25662 | 0 | 25662 | NULL | 0 | 25662 |
| 1986211 | 34278027 | 9729 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 9729 | 21695 | 5961 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18120 | NULL | NULL | -36047 | 0 | -36047 | NULL | 0 | -36047 |
| 2201611 | 35293947 | 25658 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 25658 | 32263 | 6520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18120 | NULL | NULL | -31245 | 0 | -31245 | NULL | 0 | -31245 |
| 461109 | 15779349 | 1634 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 1634 | 5550 | 3198 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3632 | 0 | 0 | -10746 | 0 | NULL | 327 | 0 | -11073 |
| 575620 | 16050532 | 1498 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 1498 | 3218 | 1832 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3552 | 50 | NULL | 1011 | 0 | -4613 |
| 705867 | 16536821 | 1660 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 1660 | 16097 | 2024 | 5772 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -10689 | 50 | -10739 | NULL | 0 | -10739 |
| 838926 | 20224603 | 1693 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 1693 | 26375 | 1764 | 13854 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -12592 | 50 | -12642 | NULL | 0 | -12642 |
| 961442 | 21548893 | 37213 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 37213 | 41442 | 3087 | 9235 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1919 | 0 | 1919 | NULL | 0 | 1919 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1027051 | 22854487 | 93501 | 0 | 2501 | 0 | 96002 | 0 | 736914 | 0 | 736914 | 832916 | NULL | 2645 | 884184 | 0 | -53913 | 832916 |
| 1218180 | 29252542 | 28035 | 0 | 3141 | 0 | 31176 | 0 | 872309 | 0 | 872309 | 903485 | NULL | 6871 | 970331 | 0 | -73717 | 903485 |
| 1369542 | 31168057 | 63364 | 0 | 454 | 0 | 63818 | 0 | 831809 | 0 | 831809 | 895627 | NULL | 6179 | 984497 | 0 | -95049 | 895627 |
| 1749953 | 32524042 | 51749 | 0 | 2330 | 0 | 54079 | 0 | 833049 | 0 | 833049 | 887128 | NULL | 9278 | 654495 | 0 | 223355 | 887128 |
| 1914661 | 33536318 | 202853 | 0 | 2282 | 0 | 205135 | 0 | 758102 | 0 | 758102 | 963237 | NULL | 10432 | 703788 | 0 | 249017 | 963237 |
| 1986211 | 34278027 | 133702 | 0 | 446 | 0 | 134148 | 0 | 784484 | 0 | 784484 | 918632 | NULL | 1874 | 703788 | 0 | 212970 | 918632 |
| 2201611 | 35293947 | 65109 | 0 | 4708 | 0 | 69817 | 0 | 799754 | 0 | 799754 | 869571 | NULL | 2178 | 685668 | 0 | 181725 | 869571 |
| 461109 | 15779349 | 1531 | 0 | 4669 | 0 | 6200 | 0 | 248481 | 0 | 348349 | 354549 | NULL | 21690 | 340632 | 500 | -8273 | 354549 |
| 575620 | 16050532 | 165202 | 0 | 2098 | 23048 | 190348 | 0 | 425282 | 0 | 671845 | 862193 | NULL | 16947 | 857632 | 500 | -12886 | 862193 |
| 705867 | 16536821 | 121227 | 0 | 1782 | 0 | 123009 | 0 | 778173 | 0 | 778173 | 901182 | NULL | 3680 | 921127 | 0 | -23625 | 901182 |
| 838926 | 20224603 | 115524 | 0 | 3269 | 0 | 118793 | 0 | 755076 | 0 | 755076 | 873869 | NULL | 2569 | 907567 | 0 | -36267 | 873869 |
| 961442 | 21548893 | 127911 | 0 | 5830 | 0 | 133741 | 0 | 733919 | 0 | 733919 | 867660 | NULL | 3970 | 898038 | 0 | -34348 | 867660 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103767074 | MALUS FORESTRY SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 026200 | Cēsis | -10.58 | 0.43 | 0.55 | 0 |
| 40103767074 | MALUS FORESTRY SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 026200 | Cēsis | -3.89 | 0.39 | 0.63 | 0 |
| 40103767074 | MALUS FORESTRY SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 026200 | Cēsis | -2.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103767074 | MALUS FORESTRY SIA | ir | 02.04.2014 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103767074 | MALUS FORESTRY SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Valmieras iela 20A, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 25 658 EUR, un zaudējumi bija 31 245 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 32,06 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 32,06.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,33, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026