SIA "Metālu parks" (reģ. Nr. 40203300987) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-03-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 26 543 EUR, peļņa 2 631 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 5,93 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40203300987 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-03-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV02ZZZ40203300987 |
| Juridiskā adrese | "Ezermaļi", Vaives pag., Cēsu nov., LV-4136 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 543 EUR | 2 631 EUR | 40 060 EUR | 1 |
| 2024 | 4 840 EUR | -31 149 EUR | 34 335 EUR | 0 |
| 2023 | 37 714 EUR | 65 470 EUR | 65 484 EUR | 0 |
| 2022 | 1 136 EUR | -86 EUR | 119 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 26 543 EUR | 4 840 EUR | 37 714 EUR | 1 136 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 2 833 EUR | 1 902 EUR | 31 347 EUR | 1 136 EUR | — |
| Personāla izmaksas | — | — | — | — | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 831 EUR | -31 149 EUR | 65 470 EUR | -86 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 200 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 631 EUR | -31 149 EUR | 65 470 EUR | -86 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 40 060 EUR | 34 335 EUR | 65 484 EUR | 119 EUR | 100 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 18 335 EUR | 34 335 EUR | 65 484 EUR | 119 EUR | 100 EUR |
| Pašu kapitāls | 36 966 EUR | 34 335 EUR | 65 484 EUR | 14 EUR | 100 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 094 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 105 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
5,93 | — | — | 1,13 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
5,93 | — | — | 1,13 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
9,91 % | -643,57 % | 173,60 % | -7,57 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
6,57 % | -90,72 % | 99,98 % | -72,27 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
7,12 % | -90,72 % | 99,98 % | -614,29 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,08 | 0,00 | 0,00 | 7,50 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,66 | 0,14 | 0,58 | 9,55 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
7,66 % | -90,72 % | 99,98 % | -614,29 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,95 | -1,11 | 5,25 | 7,52 | 1,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Metālu parks" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Latvijas valsts meži" | 604 585 145 | 206 730 197 | 34,2 % | 1 470 | 411 282 | 3 310 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Ingka Investments Timber | 44 576 635 | 3 447 211 | 7,7 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "LIVO mežs" | 24 298 554 | 547 947 | 2,3 % | 18 | 1 349 920 | 1 626 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas meži" | 21 497 564 | 1 726 198 | 8,0 % | 465 | 46 231 | 1 682 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Meža cikls | 12 677 135 | 1 435 477 | 11,3 % | 61 | 207 822 | 2 820 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ingka Investments Latvia" | 9 471 626 | 980 795 | 10,4 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "PRIEŽAVOTI" | 7 533 261 | 808 407 | 10,7 % | 60 | 125 554 | 1 146 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "OŠI V" | 7 158 048 | 42 343 | 0,6 % | 43 | 166 466 | 1 570 (2026 Q3) |
| 9 | "MEŽVALDE AD" SIA | 6 659 790 | 77 642 | 1,2 % | 25 | 266 392 | 1 778 (2026 Q3) |
| 10 | SCA Latvijas meži SIA | 5 714 237 | 9 482 226 | 165,9 % | 0 | — | — |
| 467 | Metālu parks SIA (šis uzņēmums) | 26 543 | 2 631 | 9,9 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203300987 | LV02ZZZ40203300987 | Metālu parks SIA | NULL | Metālu parks | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-03-16 | NULL | Cēsu nov., Vaives pag., "Ezermaļi" | 4136 | 102882224 | 100015774 | 0 | 0420290 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10518014 | 40203300987 | 2019-05-03 | 2021-03-16 14:14:55 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203300987 | 2022-03-31 | Forest Evolution SIA |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92793621 | 40203300987 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2021-03-16 | 2021-03-16 14:12:33 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1797417 | 33126391 | 40203300987 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-02-28 19:10:03.579 |
| 1765651 | 32615369 | 40203300987 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-03-16 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-07-05 19:01:08.549 |
| 2076930 | 34578720 | 40203300987 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-21 19:00:02.018 |
| 2076946 | 34578752 | 40203300987 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-21 19:00:12.416 |
| 2208854 | 35309833 | 40203300987 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-27 17:06:02.797 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1765651 | 32615369 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1797417 | 33126391 | 1136 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 1136 | 1114 | 108 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -86 | 0 | -86 | NULL | 0 | -86 |
| 2076930 | 34578720 | 37714 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6367 | 31347 | 0 | 2601 | 36724 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 65470 | 0 | 65470 | NULL | 0 | 65470 |
| 2076946 | 34578752 | 4840 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2938 | 1902 | 0 | 182 | 0 | 32869 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -31149 | 0 | -31149 | NULL | 0 | -31149 |
| 2208854 | 35309833 | 26543 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23710 | 2833 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2831 | 200 | 2631 | NULL | 0 | 2631 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1765651 | 32615369 | 100 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | NULL | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| 1797417 | 33126391 | 104 | 0 | 15 | 0 | 119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 119 | NULL | 105 | 0 | 0 | 14 | 119 |
| 2076930 | 34578720 | 136 | 0 | 65348 | 0 | 65484 | 0 | 0 | 0 | 0 | 65484 | NULL | 0 | 0 | 0 | 65484 | 65484 |
| 2076946 | 34578752 | 327 | 0 | 34008 | 0 | 34335 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34335 | NULL | 0 | 0 | 0 | 34335 | 34335 |
| 2208854 | 35309833 | 8 | 0 | 18327 | 0 | 18335 | 0 | 21725 | 0 | 21725 | 40060 | NULL | 3094 | 0 | 0 | 36966 | 40060 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203300987 | Metālu parks SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 026560 | Vaives pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203300987 | Metālu parks SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 026560 | Vaives pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203300987 | Metālu parks SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 026560 | Vaives pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203300987 | Metālu parks SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Ezermaļi", Vaives pag., Cēsu nov., LV-4136.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 26 543 EUR, un peļņa bija 2 631 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Forest Evolution SIA".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,93 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,93.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,95, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026