SIA "Inresco LV" (reģ. Nr. 40103823719) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2014-09-05. Jaunākais gada pārskats (2021): apgrozījums 0 EUR, peļņa 36 098 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,25 (2020). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Būvniecības projektu attīstīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40103823719 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2014-09-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV82ZZZ40103823719 |
| Juridiskā adrese | Gustava Zemgala gatve 78 - 2, Rīga, LV-1039 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 EUR | 36 098 EUR | 3 861 EUR | 1 |
| 2020 | 0 EUR | -167 EUR | 10 763 EUR | 1 |
| 2019 | 1 195 EUR | -83 191 EUR | 11 280 EUR | 0 |
| 2018 | 612 306 EUR | -109 971 EUR | 80 702 EUR | 8 |
| 2017 | 1 143 611 EUR | 210 252 EUR | 670 470 EUR | 17 |
| 2016 | 877 545 EUR | 154 045 EUR | 422 381 EUR | 12 |
| 2015 | 528 613 EUR | 136 795 EUR | 213 871 EUR | 6 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | -0.26 | -0.26 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.00 | 0.00 | -0.05 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 1 195 EUR | 612 306 EUR | 1 143 611 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | -81 967 EUR | -46 473 EUR | 336 156 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 36 148 EUR | -120 EUR | -82 285 EUR | -104 394 EUR | 255 231 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 47 EUR | 906 EUR | 5 577 EUR | 44 979 EUR |
| Tīrā peļņa | 36 098 EUR | -167 EUR | -83 191 EUR | -109 971 EUR | 210 252 EUR |
| Pozīcija | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 861 EUR | 10 763 EUR | 11 280 EUR | 80 702 EUR | 670 470 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 861 EUR | 10 763 EUR | 11 280 EUR | 76 507 EUR | 663 422 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 861 EUR | -32 237 EUR | -32 070 EUR | 51 121 EUR | 511 092 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 43 000 EUR | 43 350 EUR | 29 581 EUR | 159 378 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
— | 0,25 | 0,26 | 2,59 | 4,16 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
— | 0,25 | 0,26 | 2,59 | 4,16 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | -6 961,59 % | -17,96 % | 18,38 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
934,94 % | -1,55 % | -737,51 % | -136,27 % | 31,36 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
934,94 % | 0,52 % | 259,40 % | -215,12 % | 41,14 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | -1,33 | -1,35 | 0,58 | 0,31 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,11 | 7,59 | 1,71 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
936,23 % | 0,37 % | 256,58 % | -204,21 % | 49,94 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
30,65 | -5,03 | -27,32 | 5,23 | 5,42 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Inresco LV" ir pieredzējis uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu darbību, kas sekmīgi turpina savu ceļu.
Pamatojoties uz 2021. gada datiem, tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Kalvasta Būve" | 6 213 691 | 466 053 | 7,5 % | 22 | 282 441 | 1 984 (2026 Q3) |
| 2 | Capitalica Industries LV SIA | 6 198 890 | -377 993 | -6,1 % | 4 | 1 549 723 | 2 613 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Skanstes Business Centre | 4 962 246 | 4 313 003 | 86,9 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "Vertex projekti" | 4 949 322 | 1 708 188 | 34,5 % | 12 | 412 444 | 2 383 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Rīgas Mājas | 4 046 661 | -518 194 | -12,8 % | 1 | 4 046 661 | — |
| 6 | SIA "VARENO GROUP" | 3 567 458 | 263 386 | 7,4 % | 10 | 356 746 | 2 492 (2026 Q3) |
| 7 | SIA REMA PROJECT | 3 562 794 | 319 015 | 9,0 % | 44 | 80 973 | 1 921 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "SC Consult" | 3 445 044 | 148 270 | 4,3 % | 37 | 93 109 | 2 109 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DV SERVISS" | 2 847 476 | 327 388 | 11,5 % | 41 | 69 451 | 1 323 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "AAO Projekts" | 2 517 384 | 1 134 902 | 45,1 % | 19 | 132 494 | 1 797 (2026 Q3) |
| 427 | SIA "Inresco LV" (šis uzņēmums) | 0 | 36 098 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103823719 | LV82ZZZ40103823719 | SIA "Inresco LV" | SIA | Inresco LV | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2014-09-05 | NULL | Rīga, Gustava Zemgala gatve 78 - 2 | 1039 | 119177681 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 3955702 | 40103823719 | 2014-08-26 | 2014-09-26 09:48:26 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92205868 | 40103823719 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10000 | EUR | 2014-09-05 | 2014-09-05 09:46:40 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 770936 | 19762675 | 40103823719 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 17 | ONES | EUR | 2020-11-03 18:04:46.411 |
| 890987 | 21328181 | 40103823719 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2020-11-10 11:18:20.188 |
| 532127 | 15956343 | 40103823719 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2014-09-05 | 2015-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2020-09-16 23:42:37.19 |
| 633081 | 16278971 | 40103823719 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 12 | ONES | EUR | 2020-10-26 16:31:12.509 |
| 1093211 | 23289302 | 40103823719 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-21 18:31:03.943 |
| 1273522 | 29654220 | 40103823719 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-08-02 20:31:50.435 |
| 1410732 | 31362751 | 40103823719 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-02 19:10:41.383 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1093211 | 23289302 | 1195 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 83162 | -81967 | 116 | 6965 | 16301 | 9538 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -82285 | 906 | -83191 | NULL | 0 | -83191 |
| 1273522 | 29654220 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 70 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -120 | 47 | -167 | NULL | 0 | -167 |
| 1410732 | 31362751 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36225 | 0 | 0 | NULL | NULL | 36148 | 50 | 36098 | NULL | 0 | 36098 |
| 532127 | 15956343 | 528613 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 298461 | 230152 | 0 | 18323 | 0 | 51370 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 160459 | 23664 | NULL | 0 | 0 | 136795 |
| 633081 | 16278971 | 877545 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 644229 | 233316 | 925 | 20646 | 485 | 29263 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 182967 | 28922 | 154045 | NULL | 0 | 154045 |
| 770936 | 19762675 | 1143611 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 807455 | 336156 | 693 | 38660 | 6504 | 48076 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 255231 | 44979 | 210252 | NULL | 0 | 210252 |
| 890987 | 21328181 | 612306 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 658779 | -46473 | 753 | 38678 | 21691 | 40181 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -104394 | 5577 | -109971 | NULL | 0 | -109971 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1093211 | 23289302 | 3438 | 0 | 7842 | 0 | 11280 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11280 | NULL | 43350 | 0 | 0 | -32070 | 11280 |
| 1273522 | 29654220 | 1246 | 0 | 9517 | 0 | 10763 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10763 | NULL | 43000 | 0 | 0 | -32237 | 10763 |
| 1410732 | 31362751 | 293 | 0 | 3568 | 0 | 3861 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3861 | NULL | 0 | 0 | 0 | 3861 | 3861 |
| 532127 | 15956343 | 97853 | 0 | 107381 | 441 | 205675 | 0 | 8196 | 0 | 8196 | 213871 | NULL | 67076 | 0 | 0 | 146795 | 213871 |
| 633081 | 16278971 | 289102 | 0 | 122328 | 0 | 411430 | 0 | 10951 | 0 | 10951 | 422381 | NULL | 121541 | 0 | 0 | 300840 | 422381 |
| 770936 | 19762675 | 504440 | 0 | 158644 | 338 | 663422 | 0 | 7048 | 0 | 7048 | 670470 | NULL | 159378 | 0 | 0 | 511092 | 670470 |
| 890987 | 21328181 | 39310 | 0 | 37184 | 13 | 76507 | 0 | 4195 | 0 | 4195 | 80702 | NULL | 29581 | 0 | 0 | 51121 | 80702 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 770936 | 19762675 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 255231 | 261140 | 263354 | 0 | -44979 | NULL | 218375 | 0 | 0 | -2006 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2006 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1031 | 0 | -1031 | 0 | 215338 | 289102 | 504440 |
| 890987 | 21328181 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -104394 | -100351 | -108363 | 0 | -5577 | NULL | -113940 | 0 | 0 | -1190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -350000 | -350000 | 0 | -465130 | 504440 | 39310 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103823719 | SIA "Inresco LV" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6812 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103823719 | SIA "Inresco LV" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4110 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -0.26 | -0.26 | 0.00 | 0 |
| 40103823719 | SIA "Inresco LV" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4110 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | -0.05 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103823719 | SIA "Inresco LV" | nav | 13.09.2014 | nav | nav | 10.09.2021 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103823719 | SIA "Inresco LV" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Gustava Zemgala gatve 78 - 2, Rīga, LV-1039.
2021. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 36 098 EUR.
2021. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2020. gadā bija 0,25 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,25.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2021. gadā bija 30,65, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Būvniecības projektu attīstīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Būvniecības projektu attīstīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026