Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "ELMON"

SIA "ELMON" (reģ. Nr. 40103824786) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2014-09-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 367 610 EUR, peļņa 131 026 EUR, darbinieku skaits: 39. Kopējais likviditātes koeficients: 1,83 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Elektroinstalācijas ierīkošana

Reģistrācijas Nr.40103824786
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2014-09-09
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV82ZZZ40103824786
Juridiskā adrese Slokas iela 52N, Rīga, LV-1007

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 2 367 610 EUR 131 026 EUR 591 175 EUR 39
2024 1 572 167 EUR 7 505 EUR 397 725 EUR 24
2023 1 765 630 EUR 20 079 EUR 624 743 EUR 29
2022 855 529 EUR 26 128 EUR 284 545 EUR 24
2021 759 167 EUR 13 011 EUR 116 897 EUR 21
2020 308 206 EUR 69 822 EUR 116 776 EUR 12
2019 120 114 EUR 54 916 EUR 50 330 EUR 10
2018 38 033 EUR 6 197 EUR 4 678 EUR 4
2017 2 688 EUR -9 527 EUR 105 EUR 3
2016 13 352 EUR -7 123 EUR 474 EUR 3

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 21.91 4.84 15.68 14
2026. gada 1. ceturksnis 3.57 5.42 7.57 17
2025. gada 4. ceturksnis 37.41 14.32 43.41 31
2024 89.12 64.44 132.82 31
2023 -73.35 37.04 93.46 28

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 1 095.14 ~ 870.46
2026. gada 1. ceturksnis 435.41 ~ 389.69
2025. gada 4. ceturksnis 1 369.24 ~ 1 043.03
2024 1 047.35 ~ 807.80
2023 815.94 ~ 659.91

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (132.82 * 1000) / 0.3409 ) / 31 / 12 = 1 047.35 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 047.35 * 0.105 = 109.97 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 289.48 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 047.35 - 109.97 - 289.48) * 0.2 ≈ 129.58 EUR

4. Neto alga: 1 047.35 - 109.97 - 129.58 = ~ 807.80 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 2 367 610 EUR 1 572 167 EUR 1 765 630 EUR 855 529 EUR 759 167 EUR
Bruto peļņa 379 599 EUR 209 846 EUR 198 512 EUR 178 283 EUR 115 857 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 131 026 EUR 7 505 EUR 20 079 EUR 26 128 EUR 13 011 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 131 026 EUR 7 505 EUR 20 079 EUR 26 128 EUR 13 011 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 591 175 EUR 397 725 EUR 624 743 EUR 284 545 EUR 116 897 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 586 140 EUR 391 139 EUR 618 964 EUR 266 152 EUR 85 588 EUR
Pašu kapitāls 271 045 EUR 140 019 EUR 132 514 EUR 112 435 EUR 86 307 EUR
Īstermiņa saistības 320 130 EUR 257 706 EUR 492 229 EUR 172 110 EUR 30 590 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 18 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Valsts atbalsts (de minimis)1640,00 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 640,00 €

  • 640,00 € 2026-07-02
    AS "Attīstības finanšu institūcija Altum": Aizdevumu garantijas

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2026-07-02 – 2026-07-02 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Būvkomersanta reģistrs17Aktīvs

Ieņēmumi būvniecībā un nodarbinātie

  • 20241,44 milj. €
  • 20230,00 €
  • 2022855 529 € · 24 nod.
  • 2021759 167 € · 18 nod.
  • 2020308 206 € · 9 nod.
  • 2019120 114 € · 10 nod.
  • 201838 033 € · 4 nod.

Statusa vēsture · reģ. Nr. 14611

  • Informatīvs 2026-08-05
  • Informatīvs 2024-09-23
  • Informatīvs 2023-12-20
  • Informatīvs 2023-08-11
  • Informatīvs 2022-08-08
  • Informatīvs 2021-08-26
  • Informatīvs 2020-08-20
  • Informatīvs 2019-08-23
  • … un vēl 2 — rādīt visus

Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,83 1,52 1,26 1,55 2,80
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,44 0,90 0,78 1,07 2,73
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
5,53 % 0,48 % 1,14 % 3,05 % 1,71 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
22,16 % 1,89 % 3,21 % 9,18 % 11,13 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
48,34 % 5,36 % 15,15 % 23,24 % 15,08 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,18 1,84 3,71 1,53 0,35
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
6,53 2,05 5,71
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
4,00 3,95 2,83 3,01 6,49
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
57,09 % 10,46 % 18,37 % 23,24 % 15,08 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
5,88 4,83 3,38 4,13 8,97

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "ELMON" ir uzņēmums ar desmitgades stabilitāti, kas pierādījis savu dzīvotspēju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4321)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 832 uzņēmumi 33. vieta pēc apgrozījuma 40. vieta pēc peļņas Elektroinstalācijas ierīkošana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1"EM&SE Syncons" PS49 066 1281 299 0292,6 %0
2SIA "KVĒLE"20 788 6633 439 57916,5 %135153 9901 913 (2026 Q2)
3SIA "BELAM-RĪGA"18 351 222769 4664,2 %153119 9431 890 (2026 Q2)
4Smartecon SIA16 365 223-299 423-1,8 %62 727 5376 747 (2026 Q2)
5SIA EnerGrid12 223 999-1 568 235-12,8 %0***
6SIA "DALAGRO"7 741 70597 8361,3 %12561 9341 415 (2026 Q2)
7SIA "ELSET"6 999 161375 2025,4 %8681 3862 231 (2026 Q2)
8SIA "V.P Electrical Systems"6 674 8971 439 34321,6 %16 674 897***
9SIA "Nākotnes Saule"6 613 410925 03714,0 %7944 7731 488 (2026 Q2)
10SIA "Kesto"6 498 695895 40913,8 %32203 0841 245 (2026 Q2)
33SIA "ELMON" (šis uzņēmums)2 367 610131 0265,5 %14169 1151 095 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "ELMON"
4321 Elektroinstalācijas ierīkošana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103824786 LV82ZZZ40103824786 SIA "ELMON" SIA ELMON NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2014-09-09 NULL Rīga, Slokas iela 52N 1007 106599080 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
3957708 40103824786 2014-09-04 2014-09-26 16:17:08

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
40103824786 2026-07-02 640 AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" Aizdevumu garantijas 03 Galvojums/garantija 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) bc7f29ea

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92917655 40103824786 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2023-11-16 2023-11-16 16:58:50

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
807340 19855953 40103824786 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 3 ONES EUR 2020-11-05 18:48:38.372
933272 21478898 40103824786 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 4 ONES EUR 2020-11-12 17:15:12.725
441546 15739902 40103824786 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-09-09 2014-12-31 4 ONES EUR 2020-09-11 19:36:07.602
578316 16057316 40103824786 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 4 ONES EUR 2020-09-19 16:03:11.869
664833 16416907 40103824786 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 3 ONES EUR 2020-10-28 13:09:40.006
1106135 23399864 40103824786 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 10 ONES EUR 2020-11-22 12:02:51.214
1270941 29645773 40103824786 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 12 ONES EUR 2021-08-02 12:06:38.326
1398391 31331139 40103824786 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 21 ONES EUR 2022-07-29 18:49:01.49
1723722 32451426 40103824786 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 24 ONES EUR 2023-05-23 19:04:32.017
1894154 33487324 40103824786 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 29 ONES EUR 2024-05-28 20:00:53.095
2003375 34336959 40103824786 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 24 ONES EUR 2025-05-07 19:00:34.34
2254939 35400021 40103824786 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 39 ONES EUR 2026-05-22 17:05:52.848

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1106135 23399864 120114 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 9524 110590 53334 2340 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 54916 0 54916 NULL 0 54916
1270941 29645773 308206 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 133860 174346 94185 10303 0 36 0 0 0 0 0 NULL NULL 69822 0 69822 NULL 0 69822
1398391 31331139 759167 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 643310 115857 35111 26246 30581 72070 0 0 0 0 0 NULL NULL 13011 0 13011 NULL 0 13011
1723722 32451426 855529 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 677246 178283 17947 77550 54060 110718 0 0 0 0 0 NULL NULL 26128 0 26128 NULL 0 26128
1894154 33487324 1765630 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1567118 198512 25781 71052 150 77491 0 0 0 0 4259 NULL NULL 20079 0 20079 NULL 0 20079
2003375 34336959 1572167 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1362321 209846 32650 81882 56 80730 0 0 0 0 7135 NULL NULL 7505 0 7505 NULL 0 7505
2254939 35400021 2367610 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1988011 379599 32079 105693 2525 89617 0 0 0 0 23709 NULL NULL 131026 0 131026 NULL 0 131026
441546 15739902 5636 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 5636 10171 29 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -4564 0 NULL 0 0 -4564
578316 16057316 14616 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1447 13169 34254 65 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -21150 0 NULL 0 0 -21150
664833 16416907 13352 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 34 13318 22922 92 2576 3 0 0 0 0 0 NULL NULL -7123 0 -7123 NULL 0 -7123
807340 19855953 2688 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 2688 12103 112 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -9527 0 -9527 NULL 0 -9527
933272 21478898 38033 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 977 37056 30215 615 0 29 0 0 0 0 0 NULL NULL 6197 0 6197 NULL 0 6197

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1106135 23399864 4737 0 12176 397 17310 0 33020 0 33020 50330 NULL 31577 0 0 18753 50330
1270941 29645773 29120 0 51733 258 81111 0 35665 0 35665 116776 NULL 28201 0 0 88575 116776
1398391 31331139 17671 0 65749 2168 85588 0 31309 0 31309 116897 NULL 30590 0 0 86307 116897
1723722 32451426 11180 0 173422 81550 266152 0 18393 0 18393 284545 NULL 172110 0 0 112435 284545
1894154 33487324 133341 0 252201 233422 618964 25 5754 0 5779 624743 NULL 492229 0 0 132514 624743
2003375 34336959 1327 0 230731 159081 391139 25 6561 0 6586 397725 NULL 257706 0 0 140019 397725
2254939 35400021 1281 0 459023 125836 586140 25 5010 0 5035 591175 NULL 320130 0 0 271045 591175
441546 15739902 895 0 18 0 913 0 0 0 0 913 NULL 5461 14 0 -4562 913
578316 16057316 285 0 1054 0 1339 0 0 0 0 1339 NULL 26232 819 0 -25712 1339
664833 16416907 50 0 424 0 474 0 0 0 0 474 NULL 32533 776 0 -32835 474
807340 19855953 76 0 29 0 105 0 0 0 0 105 NULL 41576 890 0 -42361 105
933272 21478898 2777 0 596 0 3373 0 1305 0 1305 4678 NULL 39951 890 0 -36163 4678

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103824786 SIA "ELMON" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4321 010092 Kurzemes rajons 89.12 64.44 132.82 31
40103824786 SIA "ELMON" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4321 010092 Kurzemes rajons -73.35 37.04 93.46 28

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103824786 SIA "ELMON" ir 16.09.2014 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103824786 SIA "ELMON" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "ELMON" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Slokas iela 52N, Rīga, LV-1007.

Kāds bija SIA "ELMON" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 367 610 EUR, un peļņa bija 131 026 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "ELMON" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 39 darbinieki.

Kāds ir SIA "ELMON" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,83 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,44.

Kāds ir SIA "ELMON" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,88, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "ELMON" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "ELMON"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 047.35 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 807.80 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "ELMON"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 89 120 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 64 440 EUR un VSAOI 132 820 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "ELMON" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "ELMON" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Elektroinstalācijas ierīkošana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Elektroinstalācijas ierīkošana — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Elektroinstalācijas ierīkošana · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026