PS "Konsorcijs RT-ALTE" (reģ. Nr. 40103836728) — pilnsabiedrība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2014-10-15. Jaunākais gada pārskats (2018): apgrozījums 747 697 EUR, peļņa 40 451 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,38 (2018). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40103836728 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Pilnsabiedrība (PS) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2014-10-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV76ZZZ40103836728 |
| Juridiskā adrese | Gustava Zemgala gatve 76, Rīga, LV-1039 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 747 697 EUR | 40 451 EUR | 148 236 EUR | 1 |
| 2017 | 653 293 EUR | 273 EUR | 87 850 EUR | 1 |
| 2016 | 502 710 EUR | 7 EUR | 203 789 EUR | 1 |
| 2015 | 216 367 EUR | 29 EUR | 1 216 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2022 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 747 697 EUR | 653 293 EUR | 502 710 EUR | 216 367 EUR |
| Bruto peļņa | 49 533 EUR | 7 957 EUR | 121 EUR | 37 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 40 451 EUR | 273 EUR | 7 EUR | 29 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 40 451 EUR | 273 EUR | 7 EUR | 29 EUR |
| Pozīcija | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 148 236 EUR | 87 850 EUR | 203 789 EUR | 1 216 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 148 236 EUR | 87 850 EUR | 203 789 EUR | 1 216 EUR |
| Pašu kapitāls | 40 760 EUR | 309 EUR | 36 EUR | 29 EUR |
| Īstermiņa saistības | 107 476 EUR | 87 541 EUR | 187 927 EUR | 1 187 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,38 | 1,00 | 1,08 | 1,02 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,38 | 1,00 | 1,08 | 1,02 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,41 % | 0,04 % | 0,00 % | 0,01 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
27,29 % | 0,31 % | 0,00 % | 2,38 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
99,24 % | 88,35 % | 19,44 % | 100,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,64 | 283,30 | 5 220,19 | 40,93 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 1,27 | 1,70 | 15,50 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,04 | 7,44 | 2,47 | 177,93 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
99,24 % | 417,48 % | 0,11 % | 106,90 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,47 | 7,47 | 2,52 | 177,70 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
PS "Konsorcijs RT-ALTE" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un turpina attīstīties.
Pamatojoties uz 2018. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 479 | PS "Konsorcijs RT-ALTE" (šis uzņēmums) | 747 697 | 40 451 | 5,4 % | 1 | 747 697 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103836728 | LV76ZZZ40103836728 | Pilnsabiedrība "Konsorcijs RT-ALTE" | Pilnsabiedrība | Konsorcijs RT-ALTE | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | PS | Pilnsabiedrība | 2014-10-15 | NULL | Rīga, Gustava Zemgala gatve 76 | 1039 | 101978984 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900286311 | 40103836728 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2022-03-07 | Valsts ieņēmumu dienests 2022.gada 1.marta lēmums Nr.30.1-8.59.2/8.59.2/21707 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 40103836728 | Pilnsabiedrība "Konsorcijs RT-ALTE" | 01.03.2022 | 08.03.2022 | NULL |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 787999 | 19817047 | 40103836728 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-04 17:15:40.253 |
| 508537 | 15908316 | 40103836728 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2014-10-15 | 2015-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-09-15 17:17:48.243 |
| 633088 | 16279000 | 40103836728 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-10-26 16:31:58.193 |
| 974337 | 21804005 | 40103836728 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-14 23:11:00.309 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 508537 | 15908316 | 216367 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 216330 | 37 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 29 | 0 | NULL | 0 | 0 | 29 |
| 633088 | 16279000 | 502710 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 502589 | 121 | 0 | 4 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | NULL | 7 | 0 | 7 | NULL | 0 | 7 |
| 787999 | 19817047 | 653293 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 645336 | 7957 | 0 | 4 | 0 | 6663 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1017 | NULL | NULL | 273 | 0 | 273 | NULL | 0 | 273 |
| 974337 | 21804005 | 747697 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 698164 | 49533 | 0 | 4 | 0 | 9078 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 40451 | 0 | 40451 | NULL | 0 | 40451 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 508537 | 15908316 | 48 | 0 | 1168 | 0 | 1216 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1216 | NULL | 1187 | 0 | 0 | 29 | 1216 |
| 633088 | 16279000 | 66 | 0 | 203723 | 0 | 203789 | 0 | 0 | 0 | 0 | 203789 | NULL | 187927 | 0 | 15826 | 36 | 203789 |
| 787999 | 19817047 | 426 | 0 | 87424 | 0 | 87850 | 0 | 0 | 0 | 0 | 87850 | NULL | 87541 | 0 | 0 | 309 | 87850 |
| 974337 | 21804005 | 84 | 0 | 148152 | 0 | 148236 | 0 | 0 | 0 | 0 | 148236 | NULL | 107476 | 0 | 0 | 40760 | 148236 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 508537 | 15908316 | 216891 | -216951 | -322 | 0 | 0 | 0 | 0 | -382 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 430 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91283849 | 40103836728 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai | 2022-03-07 | P020-9/8.59.2/22031 | 1000303502 | NULL | VID Nodokļu pārvaldes Saistību izpildes nodrošināšanas daļa |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103836728 | Pilnsabiedrība "Konsorcijs RT-ALTE" | 2024 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4100 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 40103836728 | Pilnsabiedrība "Konsorcijs RT-ALTE" | 2023 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4120 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 40103836728 | Pilnsabiedrība "Konsorcijs RT-ALTE" | 2022 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4120 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103836728 | Pilnsabiedrība "Konsorcijs RT-ALTE" | nav | 23.10.2014 | nav | nav | 17.04.2019 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103836728 | Pilnsabiedrība "Konsorcijs RT-ALTE" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Gustava Zemgala gatve 76, Rīga, LV-1039.
2018. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 747 697 EUR, un peļņa bija 40 451 EUR.
2018. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2018. gadā bija 1,38 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,38.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2018. gadā bija 6,47, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026