SIA "MZ Celtnieks" (reģ. Nr. 40103846478) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2014-11-20. Jaunākais gada pārskats (2021): apgrozījums 361 983 EUR, peļņa 60 509 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 32,08 (2021). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40103846478 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2014-11-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV84ZZZ40103846478 |
| Juridiskā adrese | Dzelzavas iela 33 - 13, Rīga, LV-1084 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 361 983 EUR | 60 509 EUR | 386 404 EUR | 5 |
| 2020 | 555 620 EUR | 84 547 EUR | 315 185 EUR | 5 |
| 2019 | 646 850 EUR | 113 050 EUR | 313 534 EUR | 3 |
| 2018 | 604 139 EUR | 103 370 EUR | 148 132 EUR | 3 |
| 2017 | 379 088 EUR | 6 335 EUR | 64 597 EUR | 3 |
| 2016 | 98 662 EUR | 5 584 EUR | 31 820 EUR | 3 |
| 2015 | 34 044 EUR | 863 EUR | 4 363 EUR | 3 |
| 2014 | 17 819 EUR | 0 EUR | 17 819 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 4 |
| 2024 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 4 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.01 | 5 |
| 2022 | 16.78 | 2.44 | 3.86 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | 0.49 | ~ 0.44 |
| 2022 | 188.72 | ~ 168.90 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 361 983 EUR | 555 620 EUR | 646 850 EUR | 604 139 EUR | 379 088 EUR |
| Personāla izmaksas | 14 420 EUR | 19 305 EUR | 9 688 EUR | 15 942 EUR | 11 388 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 60 509 EUR | 84 547 EUR | 113 050 EUR | 103 370 EUR | 7 693 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 1 358 EUR |
| Tīrā peļņa | 60 509 EUR | 84 547 EUR | 113 050 EUR | 103 370 EUR | 6 335 EUR |
| Pozīcija | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 386 404 EUR | 315 185 EUR | 313 534 EUR | 148 132 EUR | 64 597 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 386 404 EUR | 315 185 EUR | 313 534 EUR | 148 132 EUR | 64 597 EUR |
| Pašu kapitāls | 374 358 EUR | 313 849 EUR | 229 302 EUR | 116 252 EUR | 12 882 EUR |
| Īstermiņa saistības | 12 046 EUR | 1 336 EUR | 84 232 EUR | 31 880 EUR | 51 715 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. 13 līgumiem summa avotā nav publicēta. 4 dokumenti ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināti — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
32,08 | 235,92 | 3,72 | 4,65 | 1,25 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
32,08 | 235,92 | 3,72 | 4,65 | 1,21 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
16,72 % | 15,22 % | 17,48 % | 17,11 % | 1,67 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
15,66 % | 26,82 % | 36,06 % | 69,78 % | 9,81 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
16,16 % | 26,94 % | 49,30 % | 88,92 % | 49,18 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,03 | 0,00 | 0,37 | 0,27 | 4,01 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,94 | 1,76 | 2,06 | 4,08 | 5,87 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
16,16 % | 26,94 % | 49,30 % | 88,92 % | 59,72 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
15,99 | 102,82 | 5,47 | 9,00 | 6,64 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MZ Celtnieks" ir uzņēmums ar gandrīz piecpadsmit gadu pieredzi un noturīgām tradīcijām.
Pamatojoties uz 2021. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 752 | SIA "MZ Celtnieks" (šis uzņēmums) | 361 983 | 60 509 | 16,7 % | 4 | 90 496 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103846478 | LV84ZZZ40103846478 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MZ Celtnieks" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | MZ Celtnieks | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2014-11-20 | NULL | Rīga, Dzelzavas iela 33 - 13 | 1084 | 111688226 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 4087851 | 40103846478 | 2014-11-13 | 2014-12-12 15:42:01 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900326024 | 40103846478 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2025-06-06 | Valsts ieņēmumu dienesta 2025. gada 30. maija lēmums Nr. 32.1/17.22.1/19414 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 40103846478 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MZ Celtnieks" | 30.05.2025 | 07.06.2025 | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92220847 | 40103846478 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2014-11-20 | 2014-11-20 08:39:29 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 829785 | 19970102 | 40103846478 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-07 03:25:42.796 |
| 469990 | 15793433 | 40103846478 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-11-20 | 2014-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-09-13 13:13:17.591 |
| 555926 | 16004774 | 40103846478 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-09-18 10:32:13.9 |
| 701467 | 16527518 | 40103846478 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-10-30 14:47:11.903 |
| 1048240 | 22998263 | 40103846478 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-19 06:31:21.686 |
| 1259524 | 29612276 | 40103846478 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2021-07-29 10:03:11.301 |
| 1425611 | 31516077 | 40103846478 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2022-09-06 03:00:06.607 |
| 938234 | 21492429 | 40103846478 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-12 22:43:59.761 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1048240 | 22998263 | 646850 | 0 | 0 | 0 | 513413 | 9688 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10699 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 113050 | 0 | 113050 | NULL | 0 | 113050 |
| 1259524 | 29612276 | 555620 | 0 | 0 | 0 | 444783 | 19305 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6985 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 84547 | 0 | 84547 | NULL | 0 | 84547 |
| 1425611 | 31516077 | 361983 | 0 | 0 | 0 | 237526 | 14420 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 49528 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 60509 | 0 | 60509 | NULL | 0 | 60509 |
| 469990 | 15793433 | 17819 | 0 | 0 | 0 | 11762 | 1640 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4417 | 0 | NULL | 4417 | 0 | 0 |
| 555926 | 16004774 | 34044 | 0 | 0 | 17819 | 29700 | 17400 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4763 | 0 | NULL | 3900 | 0 | 863 |
| 701467 | 16527518 | 98662 | 0 | 0 | 0 | 67158 | 25920 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5584 | 0 | 5584 | NULL | 0 | 5584 |
| 829785 | 19970102 | 379088 | 0 | 0 | 0 | 270119 | 11388 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 89888 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7693 | 1358 | 6335 | NULL | 0 | 6335 |
| 938234 | 21492429 | 604139 | 0 | 0 | 7320 | 482402 | 15942 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9745 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 103370 | 0 | 103370 | NULL | 0 | 103370 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1048240 | 22998263 | 189316 | 0 | 124218 | 0 | 313534 | 0 | 0 | 0 | 0 | 313534 | NULL | 84232 | 0 | 0 | 229302 | 313534 |
| 1259524 | 29612276 | 195963 | 0 | 119222 | 0 | 315185 | 0 | 0 | 0 | 0 | 315185 | NULL | 1336 | 0 | 0 | 313849 | 315185 |
| 1425611 | 31516077 | 203201 | 0 | 183203 | 0 | 386404 | 0 | 0 | 0 | 0 | 386404 | NULL | 12046 | 0 | 0 | 374358 | 386404 |
| 469990 | 15793433 | 0 | 0 | 17819 | 0 | 17819 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17819 | NULL | 0 | 17719 | 0 | 100 | 17819 |
| 555926 | 16004774 | 0 | 0 | 863 | 3500 | 4363 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4363 | NULL | 0 | 3400 | 0 | 963 | 4363 |
| 701467 | 16527518 | 0 | 0 | 13912 | 17908 | 31820 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31820 | NULL | 472 | 24801 | 0 | 6547 | 31820 |
| 829785 | 19970102 | 22448 | 0 | 40189 | 1960 | 64597 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64597 | NULL | 51715 | 0 | 0 | 12882 | 64597 |
| 938234 | 21492429 | 104764 | 0 | 43368 | 0 | 148132 | 0 | 0 | 0 | 0 | 148132 | NULL | 31880 | 0 | 0 | 116252 | 148132 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91365254 | 40103846478 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai | 2025-06-06 | 32.1/17.22.1/19414 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
| 91333852 | 40103846478 | PROHIBITION | Aizliegums | NULL | 2024-04-09 | 02602/067/2024-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103846478 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MZ Celtnieks" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 4 |
| 40103846478 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MZ Celtnieks" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.01 | 5 |
| 40103846478 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MZ Celtnieks" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 16.78 | 2.44 | 3.86 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103846478 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MZ Celtnieks" | nav | 02.12.2014 | nav | nav | 09.10.2015 |
| 40103846478 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MZ Celtnieks" | nav | 30.05.2016 | nav | nav | 01.12.2023 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103846478 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MZ Celtnieks" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dzelzavas iela 33 - 13, Rīga, LV-1084.
2021. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 361 983 EUR, un peļņa bija 60 509 EUR.
2021. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2021. gadā bija 32,08 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 32,08.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2021. gadā bija 15,99, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026