Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "BC Products"

SIA "BC Products" (reģ. Nr. 40103916243) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-07-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 26 317 EUR, zaudējumi 2 636 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 7,52 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju

Reģistrācijas Nr.40103916243
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2015-07-28
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV72ZZZ40103916243
Juridiskā adrese Salnas iela 2 - 35, Rīga, LV-1021

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-20

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 26 317 EUR -2 636 EUR 6 717 EUR 1
2024 26 151 EUR -1 427 EUR 9 236 EUR 1
2023 25 731 EUR -6 719 EUR 10 753 EUR 1
2022 30 743 EUR 9 542 EUR 16 917 EUR 1
2021 23 008 EUR 6 612 EUR 7 411 EUR 1
2020 14 089 EUR 733 EUR 1 498 EUR 1
2019 0 EUR -50 EUR 9 EUR 1
2016 2 643 EUR 989 EUR 9 EUR 3
2015 4 903 EUR -1 221 EUR 36 EUR 3

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 1. ceturksnis 1.16 0.18 0.97 1
2025. gada 4. ceturksnis 0.81 0.15 0.66 1
2024 4.30 1.46 2.84 1
2023 4.14 1.50 2.64 1
2022 2.00 0.20 1.79 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 26 317 EUR 26 151 EUR 25 731 EUR 30 743 EUR 23 008 EUR
Bruto peļņa 5 389 EUR 5 746 EUR -721 EUR 16 206 EUR 10 024 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -2 636 EUR -1 427 EUR -6 719 EUR 9 542 EUR 6 612 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -2 636 EUR -1 427 EUR -6 719 EUR 9 542 EUR 6 612 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 6 717 EUR 9 236 EUR 10 753 EUR 16 917 EUR 7 411 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 6 717 EUR 9 236 EUR 10 753 EUR 16 917 EUR 7 411 EUR
Pašu kapitāls 5 824 EUR 8 460 EUR 9 887 EUR 16 606 EUR 7 064 EUR
Īstermiņa saistības 893 EUR 776 EUR 866 EUR 311 EUR 347 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
7,52 11,90 12,42 54,40 21,36
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
7,52 11,90 12,42 54,40 21,36
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-10,02 % -5,46 % -26,11 % 31,04 % 28,74 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-39,24 % -15,45 % -62,48 % 56,40 % 89,22 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-45,26 % -16,87 % -67,96 % 57,46 % 93,60 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,15 0,09 0,09 0,02 0,05
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
-262,60 -355,75 -609,82 9 543,00 3 307,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
3,92 2,83 2,39 1,82 3,10
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-45,09 % -16,82 % -67,85 % 57,47 % 93,63 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
6,79 8,36 6,68 27,53 15,91

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "BC Products" ir pieredzējis uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu darbību, kas sekmīgi turpina savu ceļu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4933)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1562 uzņēmumi 514. vieta pēc apgrozījuma 1338. vieta pēc peļņas Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "SL BŪVE"4 958 28011 7080,2 %0——
2SIA "BAMAKO"1 115 70588 5897,9 %1574 3801 003 (2026 Q3)
3SIA "Delta Motors"769 760-166 457-21,6 %0——
4SIA "Miks BUS"699 81859 2748,5 %1449 987800 (2026 Q3)
5SIA "VARU AIZVEST LV"627 008121 24719,3 %969 6681 269 (2026 Q3)
6Star Express, SIA436 494-12 879-3,0 %1436 494***
7Capital Travel SIA240 888-9 646-4,0 %460 222—
8SIA "Auto Taxi"180 82350 89428,1 %0——
9SIA "Alps Drivers"166 2833 0891,9 %283 142***
10SIA "UPES PROJEKTS"145 6197 7995,4 %436 405134 (2026 Q3)
514SIA "BC Products" (šis uzņēmums)26 317-2 636-10,0 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-20). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "BC Products"
4933 Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103916243 LV72ZZZ40103916243 SIA "BC Products" SIA BC Products NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2015-07-28 NULL Rīga, Salnas iela 2 - 35 1021 117649544 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
4675490 40103916243 2015-07-10 2015-08-25 15:06:48

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92292248 40103916243 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1 EUR 2015-07-28 2015-07-28 13:23:02

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
967486 21633593 40103916243 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-14 15:12:31.352
1176600 28940846 40103916243 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-03-12 22:37:14.302
1444352 32102126 40103916243 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-02-13 19:00:29.216
966968 21624771 40103916243 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 3 ONES EUR 2020-11-14 14:33:34.084
967608 21634982 40103916243 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-14 15:19:20.265
500994 15892194 40103916243 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-07-28 2015-12-31 3 ONES EUR 2020-09-15 09:08:01.937
1062313 23156939 40103916243 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-19 23:01:36.299
1305729 30502743 40103916243 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-02-10 20:00:18.429
1790150 33069117 40103916243 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-02-07 21:01:40.455
1956758 34068412 40103916243 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-02-05 19:01:05.645
2108122 35065687 40103916243 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-02-05 19:01:22.525

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1062313 23156939 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
1176600 28940846 14089 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11090 2999 0 2228 0 0 0 0 0 0 38 NULL NULL 733 0 733 NULL 0 733
1305729 30502743 23008 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 12984 10024 0 3681 271 0 0 0 0 0 2 NULL NULL 6612 0 6612 NULL 0 6612
1444352 32102126 30743 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 14537 16206 0 6663 0 0 0 0 0 0 1 NULL NULL 9542 0 9542 NULL 0 9542
1790150 33069117 25731 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 26452 -721 0 5987 0 0 0 0 0 0 11 NULL NULL -6719 0 -6719 NULL 0 -6719
1956758 34068412 26151 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 20405 5746 0 7169 0 0 0 0 0 0 4 NULL NULL -1427 0 -1427 NULL 0 -1427
2108122 35065687 26317 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 20928 5389 0 8015 0 0 0 0 0 0 10 NULL NULL -2636 0 -2636 NULL 0 -2636
500994 15892194 4903 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5244 -341 0 0 0 39 0 0 0 0 0 0 400 -780 0 NULL 441 0 -1221
966968 21624771 2643 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1416 1227 0 0 0 238 0 0 0 0 0 NULL NULL 989 0 989 NULL 0 989
967486 21633593 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
967608 21634982 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1062313 23156939 9 0 0 0 9 0 0 0 0 9 NULL 290 0 0 -281 9
1176600 28940846 1278 0 220 0 1498 0 0 0 0 1498 NULL 1046 0 0 452 1498
1305729 30502743 6335 0 1076 0 7411 0 0 0 0 7411 NULL 347 0 0 7064 7411
1444352 32102126 16634 0 283 0 16917 0 0 0 0 16917 NULL 311 0 0 16606 16917
1790150 33069117 9212 0 1541 0 10753 0 0 0 0 10753 NULL 866 0 0 9887 10753
1956758 34068412 7825 0 1411 0 9236 0 0 0 0 9236 NULL 776 0 0 8460 9236
2108122 35065687 5418 0 1299 0 6717 0 0 0 0 6717 NULL 893 0 0 5824 6717
500994 15892194 36 0 0 0 36 0 0 0 0 36 NULL 1256 0 0 -1220 36
966968 21624771 9 0 0 0 9 0 0 0 0 9 NULL 240 0 0 -231 9
967486 21633593 9 0 0 0 9 0 0 0 0 9 NULL 240 0 0 -231 9
967608 21634982 9 0 0 0 9 0 0 0 0 9 NULL 240 0 0 -231 9

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103916243 SIA "BC Products" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4933 010093 Latgales priekšpilsēta 4.30 1.46 2.84 1
40103916243 SIA "BC Products" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1089 010093 Latgales priekšpilsēta 4.14 1.50 2.64 1
40103916243 SIA "BC Products" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1089 010093 Latgales priekšpilsēta 2.00 0.20 1.79 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103916243 SIA "BC Products" nav 11.08.2015 nav nav 04.11.2015

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103916243 SIA "BC Products" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "BC Products" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Salnas iela 2 - 35, Rīga, LV-1021.

Kāds bija SIA "BC Products" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 26 317 EUR, un zaudējumi bija 2 636 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "BC Products" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "BC Products" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 7,52 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 7,52.

Kāds ir SIA "BC Products" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,79, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "BC Products" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "BC Products"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 300 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 460 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "BC Products" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "BC Products" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 514. no 1 562

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 20-10-2026