SIA "Elmtrans" (reģ. Nr. 40203392360) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-04-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 24 952 EUR, peļņa 1 403 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,91 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju
| Reģistrācijas Nr. | 40203392360 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-04-07 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV29ZZZ40203392360 |
| Juridiskā adrese | Stacijas iela 12 - 73, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24 952 EUR | 1 403 EUR | 495 EUR | 1 |
| 2024 | 40 143 EUR | -1 577 EUR | 20 EUR | 1 |
| 2023 | 28 578 EUR | 634 EUR | 1 351 EUR | 1 |
| 2022 | 31 029 EUR | -512 EUR | 1 378 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.13 | 0.0 | 0.13 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.33 | 0.14 | 0.19 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.44 | 0.10 | 0.35 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.28 | 0.00 | 0.28 | 1 |
| 2024 | 3.60 | 1.17 | 2.43 | 1 |
| 2023 | 2.94 | 0.72 | 2.22 | 2 |
| 2022 | 2.37 | 0.37 | 2.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 24 952 EUR | 40 143 EUR | 28 578 EUR | 31 029 EUR |
| Bruto peļņa | 5 162 EUR | 6 441 EUR | 1 976 EUR | 207 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 403 EUR | -1 577 EUR | 634 EUR | -512 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 403 EUR | -1 577 EUR | 634 EUR | -512 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 495 EUR | 20 EUR | 1 351 EUR | 1 378 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 495 EUR | 20 EUR | 1 351 EUR | 1 378 EUR |
| Pašu kapitāls | -51 EUR | -1 454 EUR | 123 EUR | -511 EUR |
| Īstermiņa saistības | 546 EUR | 1 275 EUR | 1 228 EUR | 1 889 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 199 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,91 | 0,02 | 1,10 | 0,73 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,91 | 0,02 | 1,10 | 0,73 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,62 % | -3,93 % | 2,22 % | -1,65 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
283,43 % | -7 885,00 % | 46,93 % | -37,16 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-2 750,98 % | 108,46 % | 515,45 % | 100,20 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-10,71 | -1,01 | 9,98 | -3,70 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
50,41 | 2 007,15 | 21,15 | 22,52 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-2 750,98 % | 125,66 % | 515,45 % | 100,20 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
58,91 | 1 651,17 | 22,75 | 20,62 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Elmtrans" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrā likviditāte ir uz robežas starp stabilitāti un risku, prasot uzmanīgu pārvaldību.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SL BŪVE" | 4 958 280 | 11 708 | 0,2 % | 0 | — | — |
| 2 | SIA "BAMAKO" | 1 115 705 | 88 589 | 7,9 % | 15 | 74 380 | 1 003 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Delta Motors" | 769 760 | -166 457 | -21,6 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "Miks BUS" | 699 818 | 59 274 | 8,5 % | 14 | 49 987 | 800 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "VARU AIZVEST LV" | 627 008 | 121 247 | 19,3 % | 9 | 69 668 | 1 269 (2026 Q3) |
| 6 | Star Express, SIA | 436 494 | -12 879 | -3,0 % | 1 | 436 494 | *** |
| 7 | Capital Travel SIA | 240 888 | -9 646 | -4,0 % | 4 | 60 222 | — |
| 8 | SIA "Auto Taxi" | 180 823 | 50 894 | 28,1 % | 0 | — | — |
| 9 | SIA "Alps Drivers" | 166 283 | 3 089 | 1,9 % | 2 | 83 142 | *** |
| 10 | SIA "UPES PROJEKTS" | 145 619 | 7 799 | 5,4 % | 4 | 36 405 | 134 (2026 Q3) |
| 538 | SIA "Elmtrans" (šis uzņēmums) | 24 952 | 1 403 | 5,6 % | 1 | 24 952 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203392360 | LV29ZZZ40203392360 | SIA "Elmtrans" | SIA | Elmtrans | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-04-07 | NULL | Valmieras nov., Valmiera, Stacijas iela 12 - 73 | 4201 | 110120421 | 100016647 | 100003807 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11425615 | 40203392360 | 2022-03-28 | 2022-04-07 16:29:58 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92849719 | 40203392360 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2022-04-07 | 2022-04-07 16:30:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1862899 | 33376124 | 40203392360 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-01 03:10:23.814 |
| 1460576 | 32231967 | 40203392360 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-04-07 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-24 18:04:17.539 |
| 2072912 | 34548654 | 40203392360 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-11 17:03:07.293 |
| 2308970 | 35467611 | 40203392360 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-31 17:15:59.291 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1460576 | 32231967 | 31029 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30822 | 207 | 0 | 637 | 0 | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -512 | 0 | -512 | NULL | 0 | -512 |
| 1862899 | 33376124 | 28578 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26602 | 1976 | 0 | 1262 | 0 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 634 | 0 | 634 | NULL | 0 | 634 |
| 2072912 | 34548654 | 40143 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 33702 | 6441 | 0 | 8018 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1577 | 0 | -1577 | NULL | 0 | -1577 |
| 2308970 | 35467611 | 24952 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19790 | 5162 | 0 | 3759 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1403 | 0 | 1403 | NULL | 0 | 1403 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1460576 | 32231967 | 118 | 0 | 1260 | 0 | 1378 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1378 | NULL | 1889 | 0 | 0 | -511 | 1378 |
| 1862899 | 33376124 | 111 | 0 | 1240 | 0 | 1351 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1351 | NULL | 1228 | 0 | 0 | 123 | 1351 |
| 2072912 | 34548654 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | NULL | 1275 | 199 | 0 | -1454 | 20 |
| 2308970 | 35467611 | 6 | 0 | 489 | 0 | 495 | 0 | 0 | 0 | 0 | 495 | NULL | 546 | 0 | 0 | -51 | 495 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203392360 | SIA "Elmtrans" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4933 | 054010 | Valmiera | 3.60 | 1.17 | 2.43 | 1 |
| 40203392360 | SIA "Elmtrans" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 054010 | Valmiera | 2.94 | 0.72 | 2.22 | 2 |
| 40203392360 | SIA "Elmtrans" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 054010 | Valmiera | 2.37 | 0.37 | 2.00 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203392360 | SIA "Elmtrans" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Stacijas iela 12 - 73, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 24 952 EUR, un peļņa bija 1 403 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,91 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,91.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 58,91, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 600 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 170 EUR un VSAOI 2 430 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026