Enersense AS filiāle Latvijā (reģ. Nr. 40103916578) — ārvalsts komersanta filiāle, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-07-29. VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40103916578 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Ārvalsts komersanta filiāle (AKF) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2015-07-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV48ZZZ40103916578 |
| Juridiskā adrese | "Jaunbrīdagi 1", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.8 | 0.35 | 0.45 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.8 | 0.35 | 0.45 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.80 | 0.35 | 0.45 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.80 | 0.35 | 0.45 | 1 |
| 2024 | 3.09 | 1.30 | 1.80 | 1 |
| 2023 | 3.11 | 1.29 | 1.84 | 1 |
| 2022 | 3.11 | 1.28 | 1.82 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nordex Latvia SIA | 264 957 731 | 5 681 998 | 2,1 % | 12 | 22 079 811 | 4 856 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Citrus Solutions" | 117 354 453 | 8 460 130 | 7,2 % | 341 | 344 148 | 2 720 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Sunotec Latvia" | 111 256 658 | 11 397 545 | 10,2 % | 6 | 18 542 776 | 1 268 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "KL SYSTEMS" | 48 430 407 | 13 437 445 | 27,7 % | 166 | 291 749 | 1 919 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "WOLTEC" | 42 910 230 | 2 021 520 | 4,7 % | 345 | 124 377 | 3 089 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Reck" | 41 013 004 | 3 844 956 | 9,4 % | 216 | 189 875 | 2 879 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "ECC LATVIJA" | 39 083 278 | 2 306 965 | 5,9 % | 141 | 277 186 | 3 738 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Connecto Latvija | 36 768 662 | 4 697 947 | 12,8 % | 72 | 510 676 | 2 929 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ELSANA" | 32 997 636 | 4 704 843 | 14,3 % | 63 | 523 772 | 3 042 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Enersense" | 32 471 071 | 1 409 500 | 4,3 % | 228 | 142 417 | 2 575 (2026 Q3) |
| 276 | Enersense AS filiāle Latvijā (šis uzņēmums) | 0 | 0 | — | 1 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103916578 | LV48ZZZ40103916578 | Enersense AS filiāle Latvijā | NULL | Enersense AS filiāle Latvijā | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | AKF | Ārvalsts komersanta filiāle | 2015-07-29 | NULL | Mārupes nov., Mārupes pag., "Jaunbrīdagi 1" | 2167 | 105666497 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[akf_data]
| Reģ.Nr. | Nosauk./Vārds | Adrese | Reģ.Dat. | company_identifier | company_name | company_address | country | foreign_registration_number | register | paid_up_equity | signed_up_equity | Valūta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103916578 | Enersense AS filiāle Latvijā | Mārupes nov., Mārupes pag., "Jaunbrīdagi 1" | 2015-07-29 | 1000280203 | Enersense Aktsiaselts | Lõõtsa tn 12, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond, Estonia | EE | 11445550 | Äriregister | 320000 | 320000 | EUR |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40103916578 | 2024-12-18 | Empower AS filiāle Latvijā |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103916578 | Enersense AS filiāle Latvijā | 2024 | ārvalstu uzņēmums, ārvalstu uzņēmuma filiāle | 4222 | 039411 | Mārupes pag. | 3.09 | 1.30 | 1.80 | 1 |
| 40103916578 | Enersense AS filiāle Latvijā | 2023 | ārvalstu uzņēmums, ārvalstu uzņēmuma filiāle | 4222 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 3.11 | 1.29 | 1.84 | 1 |
| 40103916578 | Enersense AS filiāle Latvijā | 2022 | ārvalstu uzņēmums, ārvalstu uzņēmuma filiāle | 4222 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 3.11 | 1.28 | 1.82 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103916578 | Enersense AS filiāle Latvijā | ir | 22.08.2015 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103916578 | Enersense AS filiāle Latvijā | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Jaunbrīdagi 1", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Empower AS filiāle Latvijā".
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 090 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 300 EUR un VSAOI 1 800 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026