PS "Empower un Leonhard Weiss" (reģ. Nr. 40203329022) — pilnsabiedrība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 96 255 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 2 945,58 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203329022 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Pilnsabiedrība (PS) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-07-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV45ZZZ40203329022 |
| Juridiskā adrese | "Jaunbrīdagi 1", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -96 255 EUR | 153 909 EUR | 0 |
| 2024 | 933 299 EUR | -74 643 EUR | 258 227 EUR | 1 |
| 2023 | 16 671 234 EUR | -69 254 EUR | 3 590 869 EUR | 2 |
| 2022 | 9 594 454 EUR | 326 185 EUR | 5 091 324 EUR | 2 |
| 2021 | 789 071 EUR | 67 826 EUR | 827 307 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.55 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -95.27 | 5.27 | 8.89 | 1 |
| 2023 | -225.04 | 6.72 | 11.84 | 2 |
| 2022 | 311.77 | 4.82 | 8.09 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 933 299 EUR | 16 671 234 EUR | 9 594 454 EUR | 789 071 EUR |
| Bruto peļņa | -65 864 EUR | -166 422 EUR | -14 145 EUR | 358 381 EUR | 78 907 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -96 205 EUR | -74 643 EUR | -69 254 EUR | 326 185 EUR | 67 826 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -96 255 EUR | -74 643 EUR | -69 254 EUR | 326 185 EUR | 67 826 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 153 909 EUR | 258 227 EUR | 3 590 869 EUR | 5 091 324 EUR | 827 307 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 147 279 EUR | 248 138 EUR | 3 577 321 EUR | 5 074 317 EUR | 827 307 EUR |
| Pašu kapitāls | 153 859 EUR | 250 114 EUR | 324 757 EUR | 394 011 EUR | 67 826 EUR |
| Īstermiņa saistības | 50 EUR | 8 113 EUR | 3 266 112 EUR | 4 697 313 EUR | 759 481 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2 945,58 | 30,59 | 1,10 | 1,08 | 1,09 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2 945,58 | 30,59 | 1,10 | 0,89 | 1,09 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | -8,00 % | -0,42 % | 3,40 % | 8,60 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-62,54 % | -28,91 % | -1,93 % | 6,41 % | 8,20 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-62,56 % | -29,84 % | -21,32 % | 82,79 % | 100,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,03 | 10,06 | 11,92 | 11,20 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | -1,90 | 61,80 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 3,61 | 4,64 | 1,88 | 0,95 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-62,53 % | -29,84 % | -13,97 % | 84,15 % | 100,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1 292,01 | 17,14 | 4,77 | 2,24 | 1,37 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
PS "Empower un Leonhard Weiss" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nordex Latvia SIA | 264 957 731 | 5 681 998 | 2,1 % | 12 | 22 079 811 | 4 856 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Citrus Solutions" | 117 354 453 | 8 460 130 | 7,2 % | 341 | 344 148 | 2 720 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Sunotec Latvia" | 111 256 658 | 11 397 545 | 10,2 % | 6 | 18 542 776 | 1 268 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "KL SYSTEMS" | 48 430 407 | 13 437 445 | 27,7 % | 166 | 291 749 | 1 919 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "WOLTEC" | 42 910 230 | 2 021 520 | 4,7 % | 345 | 124 377 | 3 089 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Reck" | 41 013 004 | 3 844 956 | 9,4 % | 216 | 189 875 | 2 879 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "ECC LATVIJA" | 39 083 278 | 2 306 965 | 5,9 % | 141 | 277 186 | 3 738 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Connecto Latvija | 36 768 662 | 4 697 947 | 12,8 % | 72 | 510 676 | 2 929 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ELSANA" | 32 997 636 | 4 704 843 | 14,3 % | 63 | 523 772 | 3 042 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Enersense" | 32 471 071 | 1 409 500 | 4,3 % | 228 | 142 417 | 2 575 (2026 Q3) |
| 333 | PS "Empower un Leonhard Weiss" (šis uzņēmums) | 0 | -96 255 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203329022 | LV45ZZZ40203329022 | PS "Empower un Leonhard Weiss" | PS | Empower un Leonhard Weiss | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | PS | Pilnsabiedrība | 2021-07-01 | NULL | Mārupes nov., Mārupes pag., "Jaunbrīdagi 1" | 2167 | 105666497 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1330065 | 30784339 | 40203329022 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-07-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-04-08 17:03:57.188 |
| 1997942 | 34319446 | 40203329022 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-02 21:00:02.988 |
| 1727387 | 32464414 | 40203329022 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-25 20:04:28.572 |
| 1859929 | 33367446 | 40203329022 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-29 20:02:19.102 |
| 2116111 | 35096138 | 40203329022 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-02-18 19:01:13.938 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1330065 | 30784339 | 789071 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 710164 | 78907 | 0 | 11081 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 67826 | 0 | 67826 | NULL | 0 | 67826 |
| 1727387 | 32464414 | 9594454 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9236073 | 358381 | 0 | 26755 | 0 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5365 | NULL | NULL | 326185 | 0 | 326185 | NULL | 0 | 326185 |
| 1859929 | 33367446 | 16671234 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16685379 | -14145 | 0 | 30970 | 0 | 257 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23882 | NULL | NULL | -69254 | 0 | -69254 | NULL | 0 | -69254 |
| 1997942 | 34319446 | 933299 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1099721 | -166422 | 0 | 22325 | 114227 | 123 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -74643 | 0 | -74643 | NULL | 0 | -74643 |
| 2116111 | 35096138 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 65864 | -65864 | 0 | 10341 | 0 | 20000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -96205 | 50 | -96255 | NULL | 0 | -96255 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1330065 | 30784339 | 607813 | 0 | 219494 | 0 | 827307 | 0 | 0 | 0 | 0 | 827307 | NULL | 759481 | 0 | 0 | 67826 | 827307 |
| 1727387 | 32464414 | 1427896 | 0 | 2739641 | 906780 | 5074317 | 0 | 17007 | 0 | 17007 | 5091324 | NULL | 4697313 | 0 | 0 | 394011 | 5091324 |
| 1859929 | 33367446 | 27627 | 0 | 3549694 | 0 | 3577321 | 0 | 13548 | 0 | 13548 | 3590869 | NULL | 3266112 | 0 | 0 | 324757 | 3590869 |
| 1997942 | 34319446 | 155303 | 0 | 92835 | 0 | 248138 | 0 | 10089 | 0 | 10089 | 258227 | NULL | 8113 | 0 | 0 | 250114 | 258227 |
| 2116111 | 35096138 | 100166 | 0 | 47113 | 0 | 147279 | 0 | 6630 | 0 | 6630 | 153909 | NULL | 50 | 0 | 0 | 153859 | 153909 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1727387 | 32464414 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 326185 | 331838 | 342743 | -5365 | 0 | NULL | 337378 | 0 | 0 | -17295 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -17295 | 0 | 500000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500000 | 0 | 820083 | 607813 | 1427896 |
| 1859929 | 33367446 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -69254 | -41913 | -1276387 | -23882 | 0 | NULL | -1300269 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -100000 | 0 | 0 | -100000 | 0 | -1400269 | 1427896 | 27627 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203329022 | PS "Empower un Leonhard Weiss" | 2024 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4222 | 039411 | Mārupes pag. | -95.27 | 5.27 | 8.89 | 1 |
| 40203329022 | PS "Empower un Leonhard Weiss" | 2023 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4222 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | -225.04 | 6.72 | 11.84 | 2 |
| 40203329022 | PS "Empower un Leonhard Weiss" | 2022 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4222 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 311.77 | 4.82 | 8.09 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203329022 | PS "Empower un Leonhard Weiss" | ir | 06.09.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203329022 | PS "Empower un Leonhard Weiss" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Jaunbrīdagi 1", Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 96 255 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2 945,58 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2 945,58.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1 292,01, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026