SIA "SARVER" (reģ. Nr. 40103969787) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-02-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 72 330 EUR, zaudējumi 3 359 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 0,39 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40103969787 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-02-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV72ZZZ40103969787 |
| Juridiskā adrese | Franča Trasuna iela 8 - 2, Rīga, LV-1035 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 72 330 EUR | -3 359 EUR | 34 429 EUR | 5 |
| 2024 | 64 346 EUR | -10 716 EUR | 34 826 EUR | 5 |
| 2023 | 68 762 EUR | -8 959 EUR | 34 626 EUR | 5 |
| 2022 | 65 449 EUR | -16 935 EUR | 25 063 EUR | 5 |
| 2021 | 44 833 EUR | -5 460 EUR | 11 919 EUR | 4 |
| 2020 | 41 831 EUR | -9 640 EUR | 24 138 EUR | 3 |
| 2019 | 16 146 EUR | -30 EUR | 21 740 EUR | 2 |
| 2018 | 27 549 EUR | -294 EUR | 14 577 EUR | 2 |
| 2017 | 44 849 EUR | 2 837 EUR | 23 126 EUR | 2 |
| 2016 | 48 733 EUR | 7 818 EUR | 20 314 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 5.34 | 0.32 | 2.95 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4.03 | 0.28 | 1.95 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.89 | 0.28 | 2.59 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 6.78 | 0.29 | 2.26 | 5 |
| 2024 | 25.25 | 4.22 | 9.52 | 5 |
| 2023 | 24.76 | 3.47 | 8.37 | 5 |
| 2022 | 21.45 | 2.59 | 8.15 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 721.13 | ~ 621.08 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 381.34 | ~ 341.30 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 506.50 | ~ 453.32 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 441.97 | ~ 395.56 |
| 2024 | 465.43 | ~ 416.56 |
| 2023 | 409.21 | ~ 366.24 |
| 2022 | 398.46 | ~ 355.29 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (9.52 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 465.43 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 465.43 * 0.105 = 48.87 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (465.43 - 48.87 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 465.43 - 48.87 - 0.00 = ~ 416.56 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 72 330 EUR | 64 346 EUR | 68 762 EUR | 65 449 EUR | 44 833 EUR |
| Bruto peļņa | 60 079 EUR | 52 795 EUR | 51 208 EUR | 46 997 EUR | 19 985 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3 359 EUR | -10 716 EUR | -8 959 EUR | -16 935 EUR | -5 460 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -3 359 EUR | -10 716 EUR | -8 959 EUR | -16 935 EUR | -5 460 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 34 429 EUR | 34 826 EUR | 34 626 EUR | 25 063 EUR | 11 919 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 32 180 EUR | 31 640 EUR | 30 924 EUR | 21 737 EUR | 11 104 EUR |
| Pašu kapitāls | -48 938 EUR | -45 579 EUR | -34 863 EUR | -25 904 EUR | -8 969 EUR |
| Īstermiņa saistības | 83 367 EUR | 80 405 EUR | 69 489 EUR | 50 967 EUR | 20 888 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,39 | 0,39 | 0,45 | 0,43 | 0,53 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,07 | 0,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-4,64 % | -16,65 % | -13,03 % | -25,88 % | -12,18 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-9,76 % | -30,77 % | -25,87 % | -67,57 % | -45,81 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
6,86 % | 23,51 % | 25,70 % | 65,38 % | 60,88 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,70 | -1,76 | -1,99 | -1,97 | -2,33 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,10 | 1,85 | 1,99 | 2,61 | 3,76 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
6,86 % | 23,51 % | 25,70 % | 65,38 % | 60,88 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,72 | -1,46 | -0,68 | -1,42 | 0,92 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SARVER" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 442 | 174 665 | 1 971 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 437 | SIA "SARVER" (šis uzņēmums) | 72 330 | -3 359 | -4,6 % | 4 | 18 083 | 721 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103969787 | LV72ZZZ40103969787 | SIA "SARVER" | SIA | SARVER | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-02-16 | NULL | Rīga, Franča Trasuna iela 8 - 2 | 1035 | 112267812 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5090300 | 40103969787 | 2016-02-11 | 2016-02-18 13:16:08 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92333193 | 40103969787 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2016-02-16 | 2016-02-16 15:57:57 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 698593 | 16521637 | 40103969787 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-02-16 | 2016-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-10-30 11:39:35.94 |
| 1091575 | 23285998 | 40103969787 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-21 15:45:35.01 |
| 1272249 | 29650436 | 40103969787 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-08-02 16:21:18.948 |
| 1378717 | 31239338 | 40103969787 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2022-07-14 18:01:50.732 |
| 1932746 | 33641013 | 40103969787 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2024-07-10 05:00:00.572 |
| 836830 | 20143480 | 40103969787 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-07 12:24:07.773 |
| 960294 | 21546501 | 40103969787 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-14 06:07:01.334 |
| 1764751 | 32605824 | 40103969787 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-06-30 19:02:17.273 |
| 2075895 | 34565378 | 40103969787 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-06-17 03:00:04.762 |
| 2339309 | 35511809 | 40103969787 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-06-05 17:04:37.072 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1091575 | 23285998 | 16146 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5528 | 10618 | 9668 | 908 | 0 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -30 | 0 | -30 | NULL | 0 | -30 |
| 1272249 | 29650436 | 41831 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22089 | 19742 | 25670 | 1045 | 86 | 2753 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9640 | 0 | -9640 | NULL | 0 | -9640 |
| 1378717 | 31239338 | 44833 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24848 | 19985 | 26393 | 1048 | 2153 | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5460 | 0 | -5460 | NULL | 0 | -5460 |
| 1764751 | 32605824 | 65449 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18452 | 46997 | 50608 | 1367 | 3304 | 15261 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -16935 | 0 | -16935 | NULL | 0 | -16935 |
| 1932746 | 33641013 | 68762 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17554 | 51208 | 58726 | 1446 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8959 | 0 | -8959 | NULL | 0 | -8959 |
| 2075895 | 34565378 | 64346 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11551 | 52795 | 62055 | 1452 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -10716 | 0 | -10716 | NULL | 0 | -10716 |
| 2339309 | 35511809 | 72330 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12251 | 60079 | 61872 | 1565 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3359 | 0 | -3359 | NULL | 0 | -3359 |
| 698593 | 16521637 | 48733 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 33680 | 15053 | 5785 | 155 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9113 | 1295 | 7818 | NULL | 0 | 7818 |
| 836830 | 20143480 | 44849 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31748 | 13101 | 9326 | 485 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3302 | 465 | 2837 | NULL | 0 | 2837 |
| 960294 | 21546501 | 27549 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19303 | 8246 | 12121 | 1034 | 4617 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -294 | 0 | -294 | NULL | 0 | -294 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1091575 | 23285998 | 113 | 0 | 2792 | 18321 | 21226 | 0 | 514 | 0 | 514 | 21740 | NULL | 15609 | 0 | 0 | 6131 | 21740 |
| 1272249 | 29650436 | 70 | 0 | 600 | 22270 | 22940 | 0 | 1198 | 0 | 1198 | 24138 | NULL | 27647 | 0 | 0 | -3509 | 24138 |
| 1378717 | 31239338 | 35 | 0 | 66 | 11003 | 11104 | 0 | 815 | 0 | 815 | 11919 | NULL | 20888 | 0 | 0 | -8969 | 11919 |
| 1764751 | 32605824 | 507 | 0 | 3167 | 18063 | 21737 | 0 | 3326 | 0 | 3326 | 25063 | NULL | 50967 | 0 | 0 | -25904 | 25063 |
| 1932746 | 33641013 | 169 | 0 | 5515 | 25240 | 30924 | 0 | 3702 | 0 | 3702 | 34626 | NULL | 69489 | 0 | 0 | -34863 | 34626 |
| 2075895 | 34565378 | 88 | 0 | 5364 | 26188 | 31640 | 0 | 3186 | 0 | 3186 | 34826 | NULL | 80405 | 0 | 0 | -45579 | 34826 |
| 2339309 | 35511809 | 128 | 0 | 6117 | 25935 | 32180 | 0 | 2249 | 0 | 2249 | 34429 | NULL | 83367 | 0 | 0 | -48938 | 34429 |
| 698593 | 16521637 | 2128 | 0 | 15853 | 1647 | 19628 | 0 | 686 | 0 | 686 | 20314 | NULL | 9696 | 0 | 0 | 10618 | 20314 |
| 836830 | 20143480 | 2 | 0 | 14034 | 7665 | 21701 | 0 | 1425 | 0 | 1425 | 23126 | NULL | 16671 | 0 | 0 | 6455 | 23126 |
| 960294 | 21546501 | 2 | 0 | 2967 | 10643 | 13612 | 0 | 965 | 0 | 965 | 14577 | NULL | 8416 | 0 | 0 | 6161 | 14577 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103969787 | SIA "SARVER" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 25.25 | 4.22 | 9.52 | 5 |
| 40103969787 | SIA "SARVER" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4719 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 24.76 | 3.47 | 8.37 | 5 |
| 40103969787 | SIA "SARVER" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4719 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 21.45 | 2.59 | 8.15 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103969787 | SIA "SARVER" | ir | 24.02.2016 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103969787 | SIA "SARVER" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Franča Trasuna iela 8 - 2, Rīga, LV-1035.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 72 330 EUR, un zaudējumi bija 3 359 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,39 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,07.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,72, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 465.43 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 416.56 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 25 250 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 220 EUR un VSAOI 9 520 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026