SIA "RETHO Manufaktur" (reģ. Nr. 40103971743) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-02-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 49 850 EUR, zaudējumi 29 898 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 4,66 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40103971743 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-02-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV28ZZZ40103971743 |
| Juridiskā adrese | Dzērvju iela 6, Rīga, LV-1019 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 850 EUR | -29 898 EUR | 43 879 EUR | 3 |
| 2024 | 155 403 EUR | 29 344 EUR | 158 719 EUR | 5 |
| 2023 | 293 299 EUR | -17 495 EUR | 121 929 EUR | 5 |
| 2022 | 467 944 EUR | -96 088 EUR | 181 100 EUR | 5 |
| 2021 | 628 491 EUR | 139 625 EUR | 251 595 EUR | 4 |
| 2020 | 366 366 EUR | 58 824 EUR | 132 023 EUR | 4 |
| 2019 | 214 243 EUR | 27 544 EUR | 103 768 EUR | 3 |
| 2018 | 204 092 EUR | 94 976 EUR | 98 451 EUR | 3 |
| 2017 | 111 361 EUR | -31 449 EUR | 52 348 EUR | 4 |
| 2016 | 41 283 EUR | -62 358 EUR | 113 576 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.24 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.38 | 0.00 | 0.43 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.64 | 0.07 | 1.58 | 1 |
| 2024 | 12.06 | 3.94 | 12.12 | 5 |
| 2023 | 41.16 | 9.40 | 21.88 | 5 |
| 2022 | 48.53 | 9.50 | 21.99 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | 592.55 | ~ 517.15 |
| 2023 | 1 069.72 | ~ 822.09 |
| 2022 | 1 075.10 | ~ 782.26 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (12.12 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 592.55 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 592.55 * 0.105 = 62.22 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 464.40 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (592.55 - 62.22 - 464.40) * 0.2 ≈ 13.19 EUR
4. Neto alga: 592.55 - 62.22 - 13.19 = ~ 517.15 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 49 850 EUR | 155 403 EUR | 293 299 EUR | 467 944 EUR | 628 491 EUR |
| Bruto peļņa | -22 756 EUR | 36 402 EUR | 2 428 EUR | -75 239 EUR | 160 615 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -29 898 EUR | 30 594 EUR | -9 870 EUR | -92 838 EUR | 146 583 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 1 250 EUR | 7 625 EUR | 3 250 EUR | 6 958 EUR |
| Tīrā peļņa | -29 898 EUR | 29 344 EUR | -17 495 EUR | -96 088 EUR | 139 625 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 43 879 EUR | 158 719 EUR | 121 929 EUR | 181 100 EUR | 251 595 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 24 518 EUR | 137 171 EUR | 96 549 EUR | 156 329 EUR | 233 860 EUR |
| Pašu kapitāls | 38 613 EUR | 68 511 EUR | 44 167 EUR | 92 162 EUR | 201 250 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 266 EUR | 90 208 EUR | 77 762 EUR | 88 733 EUR | 49 238 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 205 EUR | 1 107 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,66 | 1,52 | 1,24 | 1,76 | 4,75 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,66 | 0,68 | 0,27 | 0,33 | 0,89 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-59,98 % | 18,88 % | -5,96 % | -20,53 % | 22,22 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-68,14 % | 18,49 % | -14,35 % | -53,06 % | 55,50 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-77,43 % | 42,83 % | -39,61 % | -104,26 % | 69,38 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,14 | 1,32 | 1,76 | 0,97 | 0,25 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | -1 189,23 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,14 | 0,98 | 2,41 | 2,58 | 2,50 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-77,43 % | 44,66 % | -22,35 % | -100,43 % | 72,44 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,16 | 2,47 | 2,81 | 2,12 | 7,19 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RETHO Manufaktur" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 442 | 174 665 | 1 971 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 523 | RETHO Manufaktur SIA (šis uzņēmums) | 49 850 | -29 898 | -60,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103971743 | LV28ZZZ40103971743 | RETHO Manufaktur SIA | NULL | RETHO Manufaktur | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-02-23 | NULL | Rīga, Dzērvju iela 6 | 1019 | 106785655 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5108454 | 40103971743 | 2016-02-11 | 2016-02-25 15:51:34 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40103971743 | 2026-01-14 | SIA "GREENHOUSE FACTORY" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92334435 | 40103971743 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2016-02-23 | 2016-02-23 15:36:03 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 960304 | 21546521 | 40103971743 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-14 06:07:34.758 |
| 648707 | 16348460 | 40103971743 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-02-23 | 2016-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-10-27 14:44:25.797 |
| 1737287 | 32489816 | 40103971743 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-05-30 22:11:10.476 |
| 774433 | 19774605 | 40103971743 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-03 22:02:39.379 |
| 1068118 | 23201017 | 40103971743 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-20 09:19:42.935 |
| 1250378 | 29575817 | 40103971743 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-07-22 20:01:20.962 |
| 1384942 | 31279024 | 40103971743 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2022-07-21 21:02:15.095 |
| 1846776 | 33303879 | 40103971743 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2024-04-10 19:04:44.638 |
| 2051302 | 34490655 | 40103971743 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-06-03 23:02:37.229 |
| 2151835 | 35194233 | 40103971743 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-03-24 18:00:15.488 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1068118 | 23201017 | 214243 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 171666 | 42577 | 159 | 3870 | 0 | 11004 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 27544 | 0 | 27544 | NULL | 0 | 27544 |
| 1250378 | 29575817 | 366366 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 271445 | 94921 | 4702 | 5703 | 0 | 25472 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 59044 | 220 | 58824 | NULL | 0 | 58824 |
| 1384942 | 31279024 | 628491 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 467876 | 160615 | 1216 | 5981 | 0 | 6835 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 146583 | 6958 | 139625 | NULL | 0 | 139625 |
| 1737287 | 32489816 | 467944 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 543183 | -75239 | 800 | 7097 | 0 | 9624 | 0 | 0 | 0 | 0 | 78 | NULL | NULL | -92838 | 3250 | -96088 | NULL | 0 | -96088 |
| 1846776 | 33303879 | 293299 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 290871 | 2428 | 308 | 7325 | 152 | 4817 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9870 | 7625 | -17495 | NULL | 0 | -17495 |
| 2051302 | 34490655 | 155403 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 119001 | 36402 | 0 | 4938 | 1068 | 1938 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 30594 | 1250 | 29344 | NULL | 0 | 29344 |
| 2151835 | 35194233 | 49850 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 72606 | -22756 | 0 | 3958 | 3500 | 6684 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -29898 | 0 | -29898 | NULL | 0 | -29898 |
| 648707 | 16348460 | 41283 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 96126 | -54843 | 0 | 3076 | 0 | 4439 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -62358 | 0 | -62358 | NULL | 0 | -62358 |
| 774433 | 19774605 | 111361 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 139564 | -28203 | 0 | 3092 | 234 | 388 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -31449 | 0 | -31449 | NULL | 0 | -31449 |
| 960304 | 21546521 | 204092 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 103730 | 100362 | 0 | 3529 | 0 | 1857 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 94976 | 0 | 94976 | NULL | 0 | 94976 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1068118 | 23201017 | 14903 | 0 | 26317 | 54871 | 96091 | 0 | 7677 | 0 | 7677 | 103768 | NULL | 72255 | 0 | 0 | 31513 | 103768 |
| 1250378 | 29575817 | 11514 | 0 | 9739 | 92080 | 113333 | 12500 | 6190 | 0 | 18690 | 132023 | NULL | 42566 | 0 | 0 | 89457 | 132023 |
| 1384942 | 31279024 | 35323 | 0 | 8655 | 189882 | 233860 | 12500 | 5235 | 0 | 17735 | 251595 | NULL | 49238 | 1107 | 0 | 201250 | 251595 |
| 1737287 | 32489816 | 2132 | 0 | 27186 | 127011 | 156329 | 12500 | 12271 | 0 | 24771 | 181100 | NULL | 88733 | 205 | 0 | 92162 | 181100 |
| 1846776 | 33303879 | 4825 | 0 | 16292 | 75432 | 96549 | 12500 | 12880 | 0 | 25380 | 121929 | NULL | 77762 | 0 | 0 | 44167 | 121929 |
| 2051302 | 34490655 | 26134 | 0 | 35605 | 75432 | 137171 | 12500 | 9048 | 0 | 21548 | 158719 | NULL | 90208 | 0 | 0 | 68511 | 158719 |
| 2151835 | 35194233 | 2576 | 0 | 21942 | 0 | 24518 | 12500 | 6861 | 0 | 19361 | 43879 | NULL | 5266 | 0 | 0 | 38613 | 43879 |
| 648707 | 16348460 | 13193 | 0 | 3206 | 96875 | 113274 | 0 | 302 | 0 | 302 | 113576 | NULL | 173134 | 0 | 0 | -59558 | 113576 |
| 774433 | 19774605 | 2394 | 0 | 12351 | 37417 | 52162 | 0 | 186 | 0 | 186 | 52348 | NULL | 143355 | 0 | 0 | -91007 | 52348 |
| 960304 | 21546521 | 2654 | 0 | 11835 | 83892 | 98381 | 0 | 70 | 0 | 70 | 98451 | NULL | 94482 | 0 | 0 | 3969 | 98451 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103971743 | RETHO Manufaktur SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 12.06 | 3.94 | 12.12 | 5 |
| 40103971743 | RETHO Manufaktur SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4778 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 41.16 | 9.40 | 21.88 | 5 |
| 40103971743 | SIA "GREENHOUSE FACTORY" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4778 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 48.53 | 9.50 | 21.99 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103971743 | RETHO Manufaktur SIA | ir | 09.03.2016 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103971743 | RETHO Manufaktur SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dzērvju iela 6, Rīga, LV-1019.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 49 850 EUR, un zaudējumi bija 29 898 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "GREENHOUSE FACTORY"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,66 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,66.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,16, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 592.55 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 517.15 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 12 060 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 940 EUR un VSAOI 12 120 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026