SIA "Hangetsu" (reģ. Nr. 40103975321) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-03-08. Jaunākais gada pārskats (2020): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 1 168 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 68,42 (2020). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40103975321 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-03-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV34ZZZ40103975321 |
| Juridiskā adrese | Kaivas iela 50 k-4 - 16A, Rīga, LV-1021 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 0 EUR | -1 168 EUR | 821 EUR | 1 |
| 2019 | 17 150 EUR | -256 EUR | 2 693 EUR | 1 |
| 2018 | 5 000 EUR | 1 832 EUR | 2 901 EUR | 1 |
| 2017 | 0 EUR | -50 EUR | 2 EUR | 0 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 17 150 EUR | 5 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -4 EUR | 7 317 EUR | 2 840 EUR | 0 EUR | — |
| Personāla izmaksas | — | — | — | — | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 168 EUR | -256 EUR | 1 832 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 168 EUR | -256 EUR | 1 832 EUR | -50 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 821 EUR | 2 693 EUR | 2 901 EUR | 2 EUR | 2 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 821 EUR | 2 693 EUR | 2 901 EUR | 2 EUR | 2 EUR |
| Pašu kapitāls | 359 EUR | 1 527 EUR | 1 784 EUR | -48 EUR | 2 EUR |
| Īstermiņa saistības | 12 EUR | 1 166 EUR | 1 117 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 450 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
68,42 | 2,31 | 2,60 | 0,04 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
68,42 | 2,31 | 2,60 | 0,04 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | -1,49 % | 36,64 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-142,27 % | -9,51 % | 63,15 % | -2 500,00 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-325,35 % | -16,76 % | 102,69 % | 104,17 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,29 | 0,76 | 0,63 | -1,04 | 0,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-63,89 | -2,88 | 262,71 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 6,37 | 1,72 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-142,15 % | -12,44 % | 103,08 % | 0,00 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-2,95 | 7,57 | 5,32 | -37,94 | 1,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Hangetsu" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2020. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 2778 | SIA "Hangetsu" (šis uzņēmums) | 0 | -1 168 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103975321 | LV34ZZZ40103975321 | SIA "Hangetsu" | SIA | Hangetsu | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-03-08 | NULL | Rīga, Kaivas iela 50 k-4 - 16A | 1021 | 117651284 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5142723 | 40103975321 | 2016-03-03 | 2016-03-09 16:52:17 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900322291 | 40103975321 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2025-02-24 | Valsts ieņēmumu dienesta 19.02.2025. lēmums Nr.32.1/17.22.1/6520 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 40103975321 | SIA "Hangetsu" | 19.02.2025 | 25.02.2025 | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92337294 | 40103975321 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2 | EUR | 2016-03-08 | 2016-03-08 09:56:22 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 843150 | 20576605 | 40103975321 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-03-08 | 2016-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-07 19:30:09.321 |
| 843153 | 20576611 | 40103975321 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-07 19:30:18.294 |
| 1060163 | 23139865 | 40103975321 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-19 20:32:43.469 |
| 900154 | 21378324 | 40103975321 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-10 21:04:26.399 |
| 1235012 | 29459168 | 40103975321 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-06-28 14:04:01.669 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1060163 | 23139865 | 17150 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9833 | 7317 | 4 | 7503 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66 | NULL | NULL | -256 | 0 | -256 | NULL | 0 | -256 |
| 1235012 | 29459168 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4 | -4 | 0 | 1145 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | NULL | NULL | -1168 | 0 | -1168 | NULL | 0 | -1168 |
| 843150 | 20576605 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 843153 | 20576611 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
| 900154 | 21378324 | 5000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2160 | 2840 | 0 | 1 | 0 | 1000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | NULL | NULL | 1832 | 0 | 1832 | NULL | 0 | 1832 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1060163 | 23139865 | 2693 | 0 | 0 | 0 | 2693 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2693 | NULL | 1166 | 0 | 0 | 1527 | 2693 |
| 1235012 | 29459168 | 705 | 0 | 116 | 0 | 821 | 0 | 0 | 0 | 0 | 821 | NULL | 12 | 450 | 0 | 359 | 821 |
| 843150 | 20576605 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
| 843153 | 20576611 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | NULL | 50 | 0 | 0 | -48 | 2 |
| 900154 | 21378324 | 2901 | 0 | 0 | 0 | 2901 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2901 | NULL | 1117 | 0 | 0 | 1784 | 2901 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91355979 | 40103975321 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai | 2025-02-24 | 32.1/17.22.1/6520 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103975321 | SIA "Hangetsu" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103975321 | SIA "Hangetsu" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103975321 | SIA "Hangetsu" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103975321 | SIA "Hangetsu" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kaivas iela 50 k-4 - 16A, Rīga, LV-1021.
2020. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 1 168 EUR.
2020. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2020. gadā bija 68,42 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 68,42.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2020. gadā bija -2,95, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026