SIA "REST FM" (reģ. Nr. 40103977093) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-03-14. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 96 028 EUR, peļņa 9 366 EUR, darbinieku skaits: 7. Kopējais likviditātes koeficients: 1,32 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Restorānu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40103977093 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-03-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV11ZZZ40103977093 |
| Juridiskā adrese | Valdeķu iela 62J, Rīga, LV-1058 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 96 028 EUR | 9 366 EUR | 48 954 EUR | 7 |
| 2023 | 1 155 EUR | -229 EUR | 9 EUR | 1 |
| 2022 | 9 142 EUR | -301 EUR | 1 107 EUR | 1 |
| 2021 | 10 870 EUR | -8 675 EUR | 1 154 EUR | 2 |
| 2020 | 25 771 EUR | 3 864 EUR | 11 629 EUR | 2 |
| 2019 | 24 956 EUR | 4 716 EUR | 9 382 EUR | 2 |
| 2018 | 13 752 EUR | 1 359 EUR | 4 855 EUR | 2 |
| 2017 | 15 345 EUR | 3 605 EUR | 3 426 EUR | 2 |
| 2016 | 3 460 EUR | -1 959 EUR | 666 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 7.85 | 2.61 | 5.23 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 9.65 | 1.64 | 4.38 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 9.68 | 2.77 | 6.56 | 9 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 14.49 | 2.56 | 6.67 | 8 |
| 2024 | 6.18 | 2.54 | 4.27 | 4 |
| 2023 | 0.29 | 0.01 | 0.28 | 1 |
| 2022 | 2.75 | 0.14 | 1.87 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 022.78 | ~ 822.22 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 713.80 | ~ 616.19 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 712.71 | ~ 615.47 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 815.24 | ~ 673.63 |
| 2024 | 260.95 | ~ 233.55 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (4.27 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 260.95 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 260.95 * 0.105 = 27.40 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (260.95 - 27.40 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 260.95 - 27.40 - 0.00 = ~ 233.55 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 96 028 EUR | 1 155 EUR | 9 142 EUR | 10 870 EUR | 25 771 EUR |
| Bruto peļņa | 21 169 EUR | 486 EUR | 9 142 EUR | 10 870 EUR | 24 658 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 9 366 EUR | -229 EUR | -301 EUR | -8 675 EUR | 3 864 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 9 366 EUR | -229 EUR | -301 EUR | -8 675 EUR | 3 864 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 48 954 EUR | 9 EUR | 1 107 EUR | 1 154 EUR | 11 629 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 48 954 EUR | 9 EUR | 202 EUR | 619 EUR | 10 722 EUR |
| Pašu kapitāls | 9 257 EUR | -109 EUR | 120 EUR | 421 EUR | 9 096 EUR |
| Īstermiņa saistības | 36 985 EUR | 118 EUR | 987 EUR | 733 EUR | 2 533 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,32 | 0,08 | 0,20 | 0,84 | 4,23 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,26 | 0,08 | 0,20 | 0,84 | 4,23 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
9,75 % | -19,83 % | -3,29 % | -79,81 % | 14,99 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
19,13 % | -2 544,44 % | -27,19 % | -751,73 % | 33,23 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
101,18 % | 210,09 % | -250,83 % | -2 060,57 % | 42,48 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
4,00 | -1,08 | 8,23 | 1,74 | 0,28 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,96 | 128,33 | 8,26 | 9,42 | 2,22 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
78,25 % | 210,09 % | -250,83 % | -2 060,57 % | 42,48 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,99 | 29,69 | 7,03 | -13,48 | 5,92 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "REST FM" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "PREMIER RESTAURANTS LATVIA" | 88 496 176 | 5 173 520 | 5,8 % | 878 | 100 793 | 1 290 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LIDO" | 69 573 221 | 7 323 855 | 10,5 % | 1 197 | 58 123 | 1 520 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "TIAMO GRUPA" | 24 801 424 | 83 901 | 0,3 % | 741 | 33 470 | 1 040 (2026 Q3) |
| 4 | SIA LAGE GROUP | 10 435 193 | 294 298 | 2,8 % | 246 | 42 419 | 1 045 (2026 Q3) |
| 5 | SIA APL Fresh Food | 10 170 510 | 545 869 | 5,4 % | 168 | 60 539 | 1 183 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "HARTVIK F" | 8 584 133 | -150 310 | -1,8 % | 176 | 48 773 | 1 801 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LATER LTD" | 7 809 989 | 154 567 | 2,0 % | 137 | 57 007 | 1 087 (2026 Q3) |
| 8 | "Lage Ltd" SIA | 7 571 628 | -234 364 | -3,1 % | 248 | 30 531 | 892 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Cakes and Bakes Latvia | 6 499 377 | -219 586 | -3,4 % | 92 | 70 645 | 1 937 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "VĒL VAIRĀK SAULES" | 5 526 085 | 53 913 | 1,0 % | 110 | 50 237 | 1 203 (2026 Q3) |
| 756 | SIA REST FM (šis uzņēmums) | 96 028 | 9 366 | 9,8 % | 5 | 19 206 | 1 023 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103977093 | LV11ZZZ40103977093 | SIA REST FM | SIA | REST FM | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-03-14 | NULL | Rīga, Valdeķu iela 62J | 1058 | 106743874 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5156727 | 40103977093 | 2016-03-07 | 2016-03-16 08:58:43 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40103977093 | 2023-11-03 | SIA "Astroms" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92840824 | 40103977093 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-02-01 | 2022-02-01 18:39:22 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 852669 | 21035105 | 40103977093 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-08 10:20:22.379 |
| 618041 | 16212161 | 40103977093 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-03-14 | 2016-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-10-25 19:00:57.498 |
| 1298636 | 30357546 | 40103977093 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-01-07 20:00:49.893 |
| 1442277 | 32080378 | 40103977093 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-06 17:02:27.518 |
| 2038271 | 34452754 | 40103977093 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2025-05-28 21:01:12.155 |
| 712936 | 19263333 | 40103977093 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-10-31 13:46:55.278 |
| 998914 | 22671982 | 40103977093 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-16 10:36:42.493 |
| 1161274 | 23978593 | 40103977093 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-01-27 17:07:22.085 |
| 1793598 | 33101268 | 40103977093 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-02-20 19:05:42.686 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1161274 | 23978593 | 25771 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1113 | 24658 | 0 | 16928 | 0 | 3866 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3864 | 0 | 3864 | NULL | 0 | 3864 |
| 1298636 | 30357546 | 10870 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 10870 | 0 | 16827 | 0 | 2718 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8675 | 0 | -8675 | NULL | 0 | -8675 |
| 1442277 | 32080378 | 9142 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 9142 | 0 | 8753 | 0 | 690 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -301 | 0 | -301 | NULL | 0 | -301 |
| 1793598 | 33101268 | 1155 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 669 | 486 | 0 | 715 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -229 | 0 | -229 | NULL | 0 | -229 |
| 2038271 | 34452754 | 96028 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 74859 | 21169 | 8139 | 2933 | 0 | 731 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9366 | 0 | 9366 | NULL | 0 | 9366 |
| 618041 | 16212161 | 3460 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 3460 | 0 | 5108 | 0 | 311 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1959 | 0 | -1959 | NULL | 0 | -1959 |
| 712936 | 19263333 | 15345 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 15345 | 0 | 9648 | 0 | 2092 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3605 | 0 | 3605 | NULL | 0 | 3605 |
| 852669 | 21035105 | 13752 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 13752 | 0 | 10330 | 0 | 2063 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1359 | 0 | 1359 | NULL | 0 | 1359 |
| 998914 | 22671982 | 24956 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 452 | 24504 | 0 | 16657 | 0 | 3131 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4716 | 0 | 4716 | NULL | 0 | 4716 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1161274 | 23978593 | 10722 | 0 | 0 | 0 | 10722 | 0 | 907 | 0 | 907 | 11629 | NULL | 2533 | 0 | 0 | 9096 | 11629 |
| 1298636 | 30357546 | 619 | 0 | 0 | 0 | 619 | 0 | 535 | 0 | 535 | 1154 | NULL | 733 | 0 | 0 | 421 | 1154 |
| 1442277 | 32080378 | 202 | 0 | 0 | 0 | 202 | 0 | 905 | 0 | 905 | 1107 | NULL | 987 | 0 | 0 | 120 | 1107 |
| 1793598 | 33101268 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | NULL | 118 | 0 | 0 | -109 | 9 |
| 2038271 | 34452754 | 12664 | 0 | 34026 | 2264 | 48954 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48954 | NULL | 36985 | 0 | 2712 | 9257 | 48954 |
| 618041 | 16212161 | 666 | 0 | 0 | 0 | 666 | 0 | 0 | 0 | 0 | 666 | NULL | 2615 | 0 | 0 | -1949 | 666 |
| 712936 | 19263333 | 3426 | 0 | 0 | 0 | 3426 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3426 | NULL | 1770 | 0 | 0 | 1656 | 3426 |
| 852669 | 21035105 | 4855 | 0 | 0 | 0 | 4855 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4855 | NULL | 1840 | 0 | 0 | 3015 | 4855 |
| 998914 | 22671982 | 7386 | 0 | 0 | 0 | 7386 | 0 | 1996 | 0 | 1996 | 9382 | NULL | 1650 | 0 | 0 | 7732 | 9382 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91401490 | 40103977093 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums pamatkapitāla samazināšanai | 2026-08-19 | 30.4/17.20.2/78751 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103977093 | SIA REST FM | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5611 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 6.18 | 2.54 | 4.27 | 4 |
| 40103977093 | SIA REST FM | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.29 | 0.01 | 0.28 | 1 |
| 40103977093 | SIA REST FM | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 2.75 | 0.14 | 1.87 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103977093 | SIA REST FM | ir | 05.07.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103977093 | SIA REST FM | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Valdeķu iela 62J, Rīga, LV-1058.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 96 028 EUR, un peļņa bija 9 366 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 7 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Astroms"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 1,32 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,26.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 2,99, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 260.95 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 233.55 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 180 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 540 EUR un VSAOI 4 270 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Restorānu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Restorānu pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026