SIA "Divjūriņas" (reģ. Nr. 40203527413) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-12-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 97 544 EUR, peļņa 2 659 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,88 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Restorānu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203527413 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-12-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV22ZZZ40203527413 |
| Juridiskā adrese | "Dzintarkrasti" - 6, Kolka, Kolkas pag., Talsu nov., LV-3275 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 97 544 EUR | 2 659 EUR | 10 336 EUR | 3 |
| 2024 | 99 428 EUR | -239 EUR | 10 557 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 20.21 | 2.22 | 8.28 | 7 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.49 | 0.0 | 1.02 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.31 | 0.00 | 0.12 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.83 | 0.00 | 0.02 | 1 |
| 2024 | 18.62 | 2.79 | 7.92 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 156.60 | ~ 911.44 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 97 544 EUR | 99 428 EUR |
| Bruto peļņa | 11 283 EUR | 4 061 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 659 EUR | -239 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 659 EUR | -239 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 10 336 EUR | 10 557 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 220 EUR | 3 957 EUR |
| Pašu kapitāls | 4 420 EUR | 1 761 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 916 EUR | 8 796 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,88 | 0,45 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,88 | 0,45 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,73 % | -0,24 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
25,73 % | -2,26 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
60,16 % | -13,57 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,34 | 4,99 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | -5,46 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
9,44 | 9,42 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
60,16 % | -11,47 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,85 | 9,24 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Divjūriņas" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrā likviditāte ir uz robežas starp stabilitāti un risku, prasot uzmanīgu pārvaldību.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "PREMIER RESTAURANTS LATVIA" | 88 496 176 | 5 173 520 | 5,8 % | 878 | 100 793 | 1 290 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LIDO" | 69 573 221 | 7 323 855 | 10,5 % | 1 197 | 58 123 | 1 520 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "TIAMO GRUPA" | 24 801 424 | 83 901 | 0,3 % | 741 | 33 470 | 1 040 (2026 Q3) |
| 4 | SIA LAGE GROUP | 10 435 193 | 294 298 | 2,8 % | 246 | 42 419 | 1 045 (2026 Q3) |
| 5 | SIA APL Fresh Food | 10 170 510 | 545 869 | 5,4 % | 168 | 60 539 | 1 183 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "HARTVIK F" | 8 584 133 | -150 310 | -1,8 % | 176 | 48 773 | 1 801 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LATER LTD" | 7 809 989 | 154 567 | 2,0 % | 137 | 57 007 | 1 087 (2026 Q3) |
| 8 | "Lage Ltd" SIA | 7 571 628 | -234 364 | -3,1 % | 248 | 30 531 | 892 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Cakes and Bakes Latvia | 6 499 377 | -219 586 | -3,4 % | 92 | 70 645 | 1 937 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "VĒL VAIRĀK SAULES" | 5 526 085 | 53 913 | 1,0 % | 110 | 50 237 | 1 203 (2026 Q3) |
| 751 | SIA Divjūriņas (šis uzņēmums) | 97 544 | 2 659 | 2,7 % | 7 | 13 935 | 1 157 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203527413 | LV22ZZZ40203527413 | SIA Divjūriņas | SIA | Divjūriņas | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-12-12 | NULL | Talsu nov., Kolkas pag., Kolka, "Dzintarkrasti" - 6 | 3275 | 117659200 | 100016390 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12607769 | 40203527413 | 2023-11-14 | 2023-12-12 10:52:20 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92919255 | 40203527413 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2000 | EUR | 2023-12-12 | 2023-12-12 11:00:32 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2080070 | 34612683 | 40203527413 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-12-12 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-07-08 21:00:17.69 |
| 2346076 | 35564691 | 40203527413 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-07-02 17:01:24.233 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2080070 | 34612683 | 99428 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 95367 | 4061 | 1573 | 3534 | 3601 | 2757 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 | NULL | NULL | -239 | 0 | -239 | NULL | 0 | -239 |
| 2346076 | 35564691 | 97544 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 86261 | 11283 | 2095 | 8692 | 3579 | 1416 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2659 | 0 | 2659 | NULL | 0 | 2659 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2080070 | 34612683 | 1904 | 0 | 2053 | 0 | 3957 | 0 | 6600 | 0 | 6600 | 10557 | NULL | 8796 | 0 | 0 | 1761 | 10557 |
| 2346076 | 35564691 | 4470 | 0 | 750 | 0 | 5220 | 0 | 5116 | 0 | 5116 | 10336 | NULL | 5916 | 0 | 0 | 4420 | 10336 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203527413 | SIA Divjūriņas | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5611 | 051460 | Kolkas pag. | 18.62 | 2.79 | 7.92 | 2 |
| 40203527413 | SIA Divjūriņas | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 051460 | Kolkas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203527413 | SIA Divjūriņas | ir | 08.01.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203527413 | SIA Divjūriņas | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Dzintarkrasti" - 6, Kolka, Kolkas pag., Talsu nov., LV-3275.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 97 544 EUR, un peļņa bija 2 659 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,88 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,88.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,85, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 18 620 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 790 EUR un VSAOI 7 920 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Restorānu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Restorānu pakalpojumi · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026