Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "RJ Construction"

SIA "RJ Construction" (reģ. Nr. 40103982821) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-04-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 458 787 EUR, peļņa 3 201 EUR, darbinieku skaits: 7. Kopējais likviditātes koeficients: 9,59 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība

Reģistrācijas Nr.40103982821
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2016-04-07
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV70ZZZ40103982821
Juridiskā adrese Pededzes iela 64, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 458 787 EUR 3 201 EUR 108 323 EUR 7
2024 565 097 EUR 88 080 EUR 137 503 EUR 8
2023 440 956 EUR 67 989 EUR 108 971 EUR 7
2022 237 725 EUR 3 312 EUR 74 722 EUR 3
2021 245 132 EUR 2 763 EUR 76 644 EUR 3
2020 253 560 EUR -26 430 EUR 94 413 EUR 11
2019 306 508 EUR -74 892 EUR 106 587 EUR 11
2018 477 953 EUR 99 306 EUR 170 620 EUR 7
2017 363 522 EUR 8 548 EUR 64 248 EUR 6
2016 344 776 EUR 25 827 EUR 49 123 EUR 5

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 9.2 5.71 9.15 7
2026. gada 2. ceturksnis 4.91 5.72 9.17 7
2026. gada 1. ceturksnis 6.81 5.75 9.18 7
2025. gada 4. ceturksnis 9.89 7.21 11.72 7
2024 28.98 20.57 33.18 8
2023 9.00 16.75 20.18 6
2022 -6.46 11.37 21.85 3

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 1 278.13 ~ 992.47
2026. gada 2. ceturksnis 1 280.92 ~ 994.34
2026. gada 1. ceturksnis 1 282.32 ~ 995.27
2025. gada 4. ceturksnis 1 637.12 ~ 1 221.64
2024 1 013.86 ~ 786.40
2023 822.17 ~ 663.89
2022 1 780.42 ~ 1 274.78

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (33.18 * 1000) / 0.3409 ) / 8 / 12 = 1 013.86 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 013.86 * 0.105 = 106.46 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 302.36 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 013.86 - 106.46 - 302.36) * 0.2 ≈ 121.01 EUR

4. Neto alga: 1 013.86 - 106.46 - 121.01 = ~ 786.40 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 458 787 EUR 565 097 EUR 440 956 EUR 237 725 EUR 245 132 EUR
Bruto peļņa 25 746 EUR 129 939 EUR 90 132 EUR 29 640 EUR 31 683 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 3 952 EUR 105 167 EUR 69 157 EUR 3 312 EUR 2 763 EUR
UIN nodoklis 751 EUR 17 087 EUR 1 168 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 3 201 EUR 88 080 EUR 67 989 EUR 3 312 EUR 2 763 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 108 323 EUR 137 503 EUR 108 971 EUR 74 722 EUR 76 644 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 82 698 EUR 124 957 EUR 91 762 EUR 71 064 EUR 71 638 EUR
Pašu kapitāls 91 081 EUR 90 880 EUR 70 789 EUR 41 463 EUR 38 150 EUR
Īstermiņa saistības 8 620 EUR 35 221 EUR 23 830 EUR 33 259 EUR 38 494 EUR
Ilgtermiņa saistības 8 622 EUR 11 402 EUR 14 352 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Būvkomersanta reģistrs1Aktīvs

Statusa vēsture · reģ. Nr. 19695

  • Aktīvs 2025-05-07

Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
9,59 3,55 3,85 2,14 1,86
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
9,24 3,46 3,72 1,19 1,19
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
0,70 % 15,59 % 15,42 % 1,39 % 1,13 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
2,96 % 64,06 % 62,39 % 4,43 % 3,60 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
3,51 % 96,92 % 96,04 % 7,99 % 7,24 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,19 0,51 0,54 0,80 1,01
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
2,71 31,65 18,39 2,02 1,60
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
4,24 4,11 4,05 3,18 3,20
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
6,29 % 106,18 % 85,90 % 15,84 % 19,26 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
7,83 8,40 7,90 4,80 4,64

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "RJ Construction" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Procentu seguma līmenis ir viduvējs, prasot piesardzīgu finanšu plānošanu.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4100)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2929 uzņēmumi 663. vieta pēc apgrozījuma 1055. vieta pēc peļņas Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "UPB"149 861 2837 477 1005,0 %424353 4463 598 (2026 Q3)
2AS "LNK Industries"90 754 695696 2100,8 %109832 6122 859 (2026 Q3)
3SIA "AIMASA"86 203 5526 827 8797,9 %117736 7822 829 (2026 Q3)
4SIA "UPB Nams"71 578 1824 260 2566,0 %99723 0123 051 (2026 Q3)
5SIA "NORDES BŪVE"58 138 3981 815 3583,1 %65894 4373 286 (2026 Q3)
6Pillar Contractor, SIA57 245 8321 998 6503,5 %145394 7992 723 (2026 Q3)
7SIA "PRO DEV"50 120 871916 9781,8 %119421 1842 425 (2026 Q3)
8SIA "NEWCOM Construction"49 762 2052 086 4064,2 %235211 7541 511 (2026 Q3)
9SIA Mapri Būve48 348 5961 812 2373,7 %82589 6173 198 (2026 Q3)
10SIA "BUKOTEKS"47 629 9171 308 9442,7 %401 190 7483 599 (2026 Q3)
663SIA "RJ Construction" (šis uzņēmums)458 7873 2010,7 %765 5411 278 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-17). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "RJ Construction"
4100 Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103982821 LV70ZZZ40103982821 SIA "RJ Construction" SIA RJ Construction NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2016-04-07 NULL Mārupes nov., Mārupe, Pededzes iela 64 2167 103419200 100016583 100003815 0807600 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
5206727 40103982821 2016-03-31 2016-04-01 13:55:00

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92350400 40103982821 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2016-04-29 2016-04-29 11:21:57

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
953577 21530918 40103982821 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 7 ONES EUR 2020-11-13 19:28:08.457
673908 16445767 40103982821 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-04-07 2016-12-31 5 ONES EUR 2020-10-28 23:10:52
1077112 23242315 40103982821 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 11 ONES EUR 2020-11-20 19:07:18.109
1277994 29664927 40103982821 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 11 ONES EUR 2021-08-03 13:29:07.162
1385456 31282469 40103982821 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 3 ONES EUR 2022-07-22 17:47:33.106
1850518 33322944 40103982821 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 7 ONES EUR 2024-04-16 21:00:35.466
802568 19846344 40103982821 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 6 ONES EUR 2020-11-05 13:32:30.964
1709434 32382592 40103982821 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 3 ONES EUR 2023-05-11 19:44:21.199
1986429 34278471 40103982821 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 8 ONES EUR 2025-04-22 23:00:36.568
2219422 35328836 40103982821 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 7 ONES EUR 2026-05-03 17:00:15.213

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1077112 23242315 306508 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 299713 6795 3690 15679 0 58979 0 0 0 0 3339 NULL NULL -74892 0 -74892 NULL 0 -74892
1277994 29664927 253560 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 201433 52127 14658 8845 0 25177 0 0 70 0 9266 NULL NULL -5749 20681 -26430 NULL 0 -26430
1385456 31282469 245132 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 213449 31683 7216 6383 0 10735 0 0 0 0 4586 NULL NULL 2763 0 2763 NULL 0 2763
1709434 32382592 237725 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 208085 29640 7406 8985 2 6683 0 0 0 0 3256 NULL NULL 3312 0 3312 NULL 0 3312
1850518 33322944 440956 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 350824 90132 6264 11199 850 386 0 0 0 0 3976 NULL NULL 69157 1168 67989 NULL 0 67989
1986429 34278471 565097 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 435158 129939 7579 14190 294 354 0 0 488 0 3431 NULL NULL 105167 17087 88080 NULL 0 88080
2219422 35328836 458787 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 433041 25746 6325 13190 39 3 0 0 0 0 2315 NULL NULL 3952 751 3201 NULL 0 3201
673908 16445767 344776 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 297282 47494 0 6101 0 11175 0 0 0 0 5 NULL NULL 30213 4386 25827 NULL 0 25827
802568 19846344 363522 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 320168 43354 789 7271 1806 27039 0 0 0 0 542 NULL NULL 9519 971 8548 NULL 0 8548
953577 21530918 477953 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 327171 150782 10132 11908 0 27005 0 0 0 0 2431 NULL NULL 99306 0 99306 NULL 0 99306

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1077112 23242315 47900 0 2260 48032 98192 0 8395 0 8395 106587 NULL 44999 0 0 61588 106587
1277994 29664927 38106 0 13940 37215 89261 0 5152 0 5152 94413 NULL 59026 0 0 35387 94413
1385456 31282469 22161 0 23818 25659 71638 0 5006 0 5006 76644 NULL 38494 0 0 38150 76644
1709434 32382592 25730 0 13844 31490 71064 0 3658 0 3658 74722 NULL 33259 0 0 41463 74722
1850518 33322944 56435 0 32296 3031 91762 0 17209 0 17209 108971 NULL 23830 14352 0 70789 108971
1986429 34278471 18074 0 103894 2989 124957 0 12546 0 12546 137503 NULL 35221 11402 0 90880 137503
2219422 35328836 36477 0 43198 3023 82698 0 25625 0 25625 108323 NULL 8620 8622 0 91081 108323
673908 16445767 12573 0 13591 18247 44411 0 4712 0 4712 49123 NULL 20496 0 0 28627 49123
802568 19846344 15008 0 34285 5550 54843 0 9405 0 9405 64248 NULL 27073 0 0 37175 64248
953577 21530918 72805 0 83496 7919 164220 0 6400 0 6400 170620 NULL 34140 0 0 136480 170620

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103982821 SIA "RJ Construction" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4100 039200 Mārupe 28.98 20.57 33.18 8
40103982821 SIA "RJ Construction" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4120 039200 Mārupe 9.00 16.75 20.18 6
40103982821 SIA "RJ Construction" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4120 039200 Mārupe -6.46 11.37 21.85 3

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103982821 SIA "RJ Construction" ir 14.04.2016 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103982821 SIA "RJ Construction" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "RJ Construction" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Pededzes iela 64, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.

Kāds bija SIA "RJ Construction" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 458 787 EUR, un peļņa bija 3 201 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "RJ Construction" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 7 darbinieki.

Kāds ir SIA "RJ Construction" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 9,59 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 9,24.

Kāds ir SIA "RJ Construction" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,83, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "RJ Construction" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "RJ Construction"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 013.86 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 786.40 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "RJ Construction"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 28 980 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 20 570 EUR un VSAOI 33 180 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "RJ Construction" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "RJ Construction" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība — Mārupes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 663. no 2 929

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026