SIA "EM Constructions" (reģ. Nr. 40203004149) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-07-04. Jaunākais gada pārskats (2021): apgrozījums 220 995 EUR, zaudējumi 25 892 EUR, darbinieku skaits: 11. Kopējais likviditātes koeficients: 0,76 (2021). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Jumiķu darbi
| Reģistrācijas Nr. | 40203004149 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-07-04 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV03ZZZ40203004149 |
| Juridiskā adrese | "Atpūtas", Cēre, Cēres pag., Tukuma nov., LV-3122 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 220 995 EUR | -25 892 EUR | 168 627 EUR | 11 |
| 2020 | 723 901 EUR | 12 109 EUR | 121 857 EUR | 13 |
| 2019 | 262 795 EUR | -42 935 EUR | 113 540 EUR | 13 |
| 2018 | 340 139 EUR | 30 580 EUR | 93 323 EUR | 13 |
| 2017 | 117 518 EUR | -24 657 EUR | 31 415 EUR | 8 |
| 2016 | 3 742 EUR | -2 495 EUR | 995 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | -0.03 | 0.03 | 0 |
| 2023 | -33.12 | 36.85 | 78.93 | 19 |
| 2022 | -14.34 | 30.93 | 53.76 | 29 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2023 | 1 015.50 | ~ 787.44 |
| 2022 | 453.16 | ~ 394.46 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 220 995 EUR | 723 901 EUR | 262 795 EUR | 340 139 EUR | 117 518 EUR |
| Bruto peļņa | -1 783 EUR | 25 963 EUR | -26 700 EUR | 46 636 EUR | 92 892 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -25 892 EUR | 12 109 EUR | -42 935 EUR | 31 187 EUR | -24 657 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 607 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -25 892 EUR | 12 109 EUR | -42 935 EUR | 30 580 EUR | -24 657 EUR |
| Pozīcija | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 168 627 EUR | 121 857 EUR | 113 540 EUR | 93 323 EUR | 31 415 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 156 539 EUR | 90 060 EUR | 73 719 EUR | 44 508 EUR | 13 723 EUR |
| Pašu kapitāls | -50 490 EUR | -24 598 EUR | -36 707 EUR | 6 228 EUR | -24 352 EUR |
| Īstermiņa saistības | 206 834 EUR | 144 139 EUR | 124 889 EUR | 61 261 EUR | 46 850 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 12 283 EUR | 2 316 EUR | 25 358 EUR | 25 834 EUR | 8 917 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
| Process | Sākts | Beidzies | Tiesa | Iznākums |
|---|---|---|---|---|
| Maksātnespējas process aktīvs C73696323 |
2023-12-15 | — | Zemgales rajona tiesa | — |
| Tiesiskās aizsardzības process (TAP) C73436823 |
2023-05-31 | 2023-09-05 | Zemgales rajona tiesa | tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu nav atbalstījis Maksātnespējas likuma 42.panta trešajā daļā noteiktais kreditoru vairākums |
| Tiesiskās aizsardzības process (TAP) C73667321 |
2021-12-09 | 2022-02-11 | Zemgales rajona tiesa | tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu nav atbalstījis Maksātnespējas likuma 42.panta trešajā daļā noteiktais kreditoru vairākums |
Maksātnespējas process nozīmē, ka parādnieks nespēj norēķināties ar kreditoriem. Tiesiskās aizsardzības process (TAP) ir kas cits — tas ir tiesas apstiprināts mēģinājums uzņēmumu saglabāt, vienojoties ar kreditoriem par parādu pārstrukturēšanu; veiksmīgi pabeigts TAP nozīmē, ka uzņēmums no krīzes izkļuva. Pabeigti procesi ir vēsture, nevis pašreizējais stāvoklis. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati (maksātnespējas reģistrs, likvidācijas, liegumi, nodrošinājuma līdzekļi).
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,76 | 0,62 | 0,59 | 0,73 | 0,29 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,54 | 0,61 | 0,46 | 0,41 | 0,14 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-11,72 % | 1,67 % | -16,34 % | 8,99 % | -20,98 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-15,35 % | 9,94 % | -37,81 % | 32,77 % | -78,49 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
51,28 % | -49,23 % | 116,97 % | 491,01 % | 101,25 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-4,34 | -5,95 | -4,09 | 13,98 | -2,29 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-0,90 | 4,66 | -7,72 | 10,60 | -21,23 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,31 | 5,94 | 2,31 | 3,64 | 3,74 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
32,08 % | -69,20 % | 334,91 % | 107,41 % | 152,56 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,52 | 5,76 | 0,57 | 4,74 | -0,19 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "EM Constructions" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2021. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "HOPROOF" | 2 055 908 | 19 267 | 0,9 % | 29 | 70 893 | 915 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RST Company" | 1 996 940 | -223 356 | -11,2 % | 12 | 166 412 | 1 658 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "RECTE" | 1 587 841 | 123 844 | 7,8 % | 20 | 79 392 | 1 522 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BūvJumts" | 1 367 083 | 94 800 | 6,9 % | 23 | 59 438 | 1 102 (2026 Q3) |
| 5 | Ražošanas komercfirma SIA "ONDULAT" | 1 104 437 | 15 568 | 1,4 % | 18 | 61 358 | 3 052 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Roof brothers" | 978 863 | 168 320 | 17,2 % | 22 | 44 494 | 1 324 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "BaltCeltne LTD" | 915 697 | 97 471 | 10,6 % | 14 | 65 407 | 491 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "LIBANONS" | 740 275 | 67 682 | 9,1 % | 19 | 38 962 | 719 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "JUMTKORS" | 700 134 | -14 293 | -2,0 % | 4 | 175 034 | 765 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "JUMTS SERVISS" | 666 656 | 2 225 | 0,3 % | 9 | 74 073 | 1 179 (2026 Q3) |
| 44 | SIA "EM Constructions" (šis uzņēmums) | 220 995 | -25 892 | -11,7 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203004149 | LV03ZZZ40203004149 | SIA "EM Constructions" | SIA | EM Constructions | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-07-04 | NULL | Tukuma nov., Cēres pag., Cēre, "Atpūtas" | 3122 | 103049807 | 100016710 | 0 | 0901244 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5561963 | 40203004149 | 2016-06-29 | 2016-07-26 10:31:16 |
[insolvency_legal_person_proceeding]
| proceeding_id | debtor_name | debtor_registration_number | debtor_cleaned_name | debtor_address | proceeding_started_on | proceeding_ended_on | proceeding_form | proceeding_type | proceeding_subtype | proceeding_resolution_type | proceeding_resolution_name | entry_created_on | court_case_initial_number | court_code | court_name | creditor_applications_deadline_date | creditor_applications_deadline_in_days | creditor_applications_deadline_in_weeks | creditor_applications_deadline_in_months | creditor_applications_deadline_in_years | legislation_number | legislation_version |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90129003 | SIA "EM Constructions" | 40203004149 | SIA EM CONSTRUCTIONS | Tukuma nov., Cēres pag., Cēre, "Atpūtas" | 2021-12-09 | 2022-02-11 | LEGAL_PROTECTION | NATIONAL | NULL | T14 | tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu nav atbalstījis Maksātnespējas likuma 42.panta trešajā daļā noteiktais kreditoru vairākums | 2021-12-10 12:39:24 | C73667321 | 1000303995 | Zemgales rajona tiesa | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 |
| 90131008 | SIA "EM Constructions" | 40203004149 | SIA EM CONSTRUCTIONS | Tukuma nov., Cēres pag., Cēre, "Atpūtas" | 2023-05-31 | 2023-09-05 | LEGAL_PROTECTION | NATIONAL | NULL | T14 | tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu nav atbalstījis Maksātnespējas likuma 42.panta trešajā daļā noteiktais kreditoru vairākums | 2023-06-02 14:24:53 | C73436823 | 1000303995 | Zemgales rajona tiesa | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 |
| 90131755 | SIA "EM Constructions" | 40203004149 | SIA EM CONSTRUCTIONS | Tukuma nov., Cēres pag., Cēre, "Atpūtas" | 2023-12-15 | NULL | INSOLVENCY | NATIONAL | NULL | NULL | NULL | 2023-12-18 13:18:01 | C73696323 | 1000303995 | Zemgales rajona tiesa | 2024-01-18 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92593156 | 40203004149 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2017-07-28 | 2017-07-28 12:28:08 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1261197 | 29619786 | 40203004149 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2021-07-29 17:30:31.872 |
| 1401872 | 31340166 | 40203004149 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 11 | ONES | EUR | 2022-07-30 17:21:06.814 |
| 778090 | 19785514 | 40203004149 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2020-11-04 05:09:09.039 |
| 955836 | 21537559 | 40203004149 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2020-11-13 22:06:56.824 |
| 616643 | 16206038 | 40203004149 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-07-04 | 2016-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-10-25 17:28:09.696 |
| 1087771 | 23273801 | 40203004149 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2020-11-21 10:48:47.75 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1087771 | 23273801 | 262795 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 289495 | -26700 | 0 | 5546 | 0 | 5763 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4926 | NULL | NULL | -42935 | 0 | -42935 | NULL | 0 | -42935 |
| 1261197 | 29619786 | 723901 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 697938 | 25963 | 56 | 5792 | 61 | 4757 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3310 | NULL | NULL | 12109 | 0 | 12109 | NULL | 0 | 12109 |
| 1401872 | 31340166 | 220995 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 222778 | -1783 | 15 | 6364 | 5041 | 9136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13635 | NULL | NULL | -25892 | 0 | -25892 | NULL | 0 | -25892 |
| 616643 | 16206038 | 3742 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2435 | 1307 | 3409 | 389 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | NULL | NULL | -2495 | 0 | -2495 | NULL | 0 | -2495 |
| 778090 | 19785514 | 117518 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24626 | 92892 | 115237 | 1204 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1109 | NULL | NULL | -24657 | 0 | -24657 | NULL | 0 | -24657 |
| 955836 | 21537559 | 340139 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 293503 | 46636 | 420 | 9559 | 308 | 2528 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3250 | NULL | NULL | 31187 | 607 | 30580 | NULL | 0 | 30580 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1087771 | 23273801 | 43588 | 0 | 14184 | 15947 | 73719 | 0 | 39821 | 0 | 39821 | 113540 | NULL | 124889 | 25358 | 0 | -36707 | 113540 |
| 1261197 | 29619786 | 50929 | 0 | 36679 | 2452 | 90060 | 0 | 31797 | 0 | 31797 | 121857 | NULL | 144139 | 2316 | 0 | -24598 | 121857 |
| 1401872 | 31340166 | 69881 | 0 | 41289 | 45369 | 156539 | 0 | 12088 | 0 | 12088 | 168627 | NULL | 206834 | 12283 | 0 | -50490 | 168627 |
| 616643 | 16206038 | 11 | 0 | 31 | 0 | 42 | 0 | 953 | 0 | 953 | 995 | NULL | 3440 | 0 | 0 | -2445 | 995 |
| 778090 | 19785514 | 712 | 0 | 5829 | 7182 | 13723 | 0 | 17692 | 0 | 17692 | 31415 | NULL | 46850 | 8917 | 0 | -24352 | 31415 |
| 955836 | 21537559 | 7352 | 0 | 17586 | 19570 | 44508 | 0 | 48815 | 0 | 48815 | 93323 | NULL | 61261 | 25834 | 0 | 6228 | 93323 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91322715 | 40203004149 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2023-10-26 | 30.4/17.20.2/89716 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
| 91319757 | 40203004149 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2023-09-15 | 30.5/17.21/72024 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203004149 | SIA "EM Constructions" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4341 | 052400 | Cēres pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203004149 | SIA "EM Constructions" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4391 | 052400 | Cēres pag. | -33.12 | 36.85 | 78.93 | 19 |
| 40203004149 | SIA "EM Constructions" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4391 | 052400 | Cēres pag. | -14.34 | 30.93 | 53.76 | 29 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203004149 | SIA "EM Constructions" | nav | 07.07.2016 | nav | nav | 15.02.2024 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203004149 | SIA "EM Constructions" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Atpūtas", Cēre, Cēres pag., Tukuma nov., LV-3122.
2021. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 220 995 EUR, un zaudējumi bija 25 892 EUR.
2021. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 11 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2021. gadā bija 0,76 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,54.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2021. gadā bija 0,52, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2023. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 015.50 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 787.44 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Jumiķu darbi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Jumiķu darbi · Tukuma novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026